694 Shares 7771 views

Ostrożnie, szkodników! Co może pomóc przez muszki na ulicy?

Mote – jest to irytujące i brzydkie owady. Są one podobne do komarów. Ich ukąszenia są bardzo bolesne i ślina jest przydzielana przez nich we krwi jest toksyczny! To często powoduje wiele reakcji alergicznych. W tym artykule dowiemy się, że pomocy wszy na ulicy.


Wszystkie owady szkodniki!

W ciepłe dni wiosny larwy te pasożyty rozwijają się bardzo szybko w wodzie. Po pewnym czasie, jest dorosły owad skrzydlaty. Zwierzęta, które nigdy nie ukąsił wszy ulegają silne zatrucie. W rezultacie, zaczęli rozwijać poważną chorobę zwaną „lidotoksikoz”. Istnieje wiele obrzęk i krwawienie w różnych częściach ciała. Dla tych ludzkich owadów, zbyt niebezpieczne, więc po prostu trzeba wiedzieć, że pomoc od muszek na zewnątrz!

zły wpływ

Na pierwszy rzut oka wydają się być nieszkodliwe dla ludzi, ale to nie jest tak! Ich ślina jest dostatecznie trujący. Zawiera ona tzw hemolitycznej truciznę. Dlatego opuchlizna z ukąszenia muszek trwa około trzech dni, a swędzenie nie zatrzymać w ciągu kilku tygodni. Ale najgorsze, gdy rana się różne patogeny konkretnej choroby, a także jaja robaków! Pamiętaj, muszek przyciąga jasne ubrania i nieświeży oddech.

Atakują swoje ofiary, komary mogą wkraść się do uszu, oczu, nosa, ust. Po pierwsze, ich ukąszenia nie są odczuwalne, ale potem … palenie, swędzenie i obrzęk towarzyszy gorączka. Nie wykluczone, i bardziej poważne konsekwencje – zawroty głowy, duszność, wymioty, a nawet wstrząs anafilaktyczny.

Co może pomóc przez muszki na ulicy?

Zmień swoją szafę

Jak wspomniano powyżej, te owady są przyciągane do jasnych ubrań. Dlatego też, jeśli nie chcesz być ugryziony i zainfekowane najbrudniejszych, dbać o jej garderoby. Ubierz nieatrakcyjne. Ponadto czyścić zęby i odświeżający gumę żuć.

Środek przeciw wszom

Natura muszą nosić kapelusze z moskitiery i zamknięte buty. Jeśli wybierasz się na piknik, a potem dbać o specjalnych preparatów przeciw owadom. posiadają one taką samą skuteczność jako środka odstraszającego komary. Na łonie natury jest kluczem do udanego wypoczynku! W sklepie sprzedawane wiele różnych repelentów chemicznych dla tych owadów, ale radzi sobie na własną rękę, i przygotować własne fundusze.

  1. Metoda №1. Trochę szamponu, ocet i dowolny olej roślinny. Wymieszać je w stosunku 1: 1: 1. Zastosowanie otrzymanej emulsji białego koloru na odsłoniętych obszarach. Wszystko! Brak muszki nie boją!
  2. Sposób №2. Musimy wziąć krem do ciała (może być stosowany u dzieci) i dodać wanilię. Dobrze wymieszać. Maść jest przygotowany! Można dodać kilka kropli ząbek, to nie będą się obawiać nie tylko muszki, ale komary!
  3. Metoda №3. Na pytanie, jak pomóc przez muszki na ulicy, nie ma innej odpowiedzi – goździk. Simuliidae powstrzymać wszelkie sposoby jego zastosowania: ząbek oleju zmieszanego z maścią przeciw komarom, z dziećmi i dorosłymi kremy z waniliny i tak dalej.