622 Shares 8376 views

Alexander Sheshukov: osiągnięcia sportowe i biografia

Sheshukov jest skutecznym młodym piłkarzem. Wykonuje na pozycji pomocnika. Udało mi się grać w wielu silnych zespołach, w tym w reprezentacji Rosji.

Dzieciństwo i początek kariery

Sheshukov Alexander Sergeevich urodził się w 1983 roku w Kazachstanie. Podobnie jak miliony sowieckich chłopców, marzył o zostaniu zawodowym piłkarzem. Rodzice wiedzieli o aspiracjach swego syna i dlatego przekazali go do tej sekcji. Pierwszym zespołem młodego człowieka była SDUSHOR-20, była w Omsk. Najbardziej utalentowani gracze wkrótce dostali się do Omsk "Dynamo". Alexander nie mógł przejść wyboru, ale już w 2000 r. Przeniósł się do Tambowa "Spartak", gdzie zaczyna swoją karierę zawodową.

Kariera dla dorosłych

W wieku siedemnastu lat wstąpił do szeregu zespołu "Spartakus", ale nie był w stanie wytrzymać tam długo. Faktem jest, że jego pozycja grały bardziej doświadczeni gracze. Taki stan doprowadził do tego, że młody człowiek wypożycza Spartak-Orechowo. W nowym składzie gracz zagra do końca sezonu 2000-2001. I od lat pokażę pewną grę. W prasie pojawiły się pogłoski, że utalentowany piłkarz jest zainteresowany "spartakusem" stolicy. Po pewnym czasie informacje zostaną potwierdzone, a Aleksander Szeszukow przeniósł się do najbardziej znanego klubu w Rosji. W tym czasie miał zaledwie dwadzieścia lat. Debiutancki piłkarz walczy o podwójne, ale kolejna gra zostanie wydana w pierwszym zespole. Gra będzie z CSKA Moskwa, a pomocnik nadziei nie będzie uzasadniał. Potem weźmie udział w kolejnym meczu i więcej w sezonie 2002-2003. Na polu nie będzie działać.

W przyszłym roku ponownie wygra dwa mecze dla Spartak i wyjeżdża do Sokol. W obozie nowego zespołu gracz uczestniczy w trzydziestu sześciu meczach i zdobywa dwa gole. W 2004 r. Kontrakt z "Spartakusem" kończy się takim skutecznym sportowcem jak Alexander Sheshukov. Piłkarz Idzie do "Luch-Energia", gdzie będzie trzymał trzy bardzo udane pory roku. W 2008 roku gracz zainteresowany FC "Moskwa". Nie oprze się pokusie powrotu do stolicy Rosji i udania się do obozu "obywateli". Umowa została zawarta na trzy lata, ale nie będzie to możliwe do końca. W trakcie sezonu będą plotki, że "Spartak" chce powrócić gracza, ponieważ klub ma problemy w strefie wsparcia. Sezon 2010-2011. On Zaczyna się w ramach zespołu "ludzie".

I znów "Spartakus"

Alexander Sheshukov wielokrotnie zauważył, że ten klub jest dla niego rodzimym. Pomimo faktu, że na początku 2000 roku nie udało się udowodnić, że pomocnik nadal chciał wrócić, aby to naprawić.

Drugi okres gry dla "Spartakusa" był bardziej skuteczny. Przez dwa lata Sheshukov będzie miał czas wygrać czterdzieści trzy mecze, a nawet zapisać jeden cel na własny koszt: piłka zostanie strzelona w celu "Anji". Być może mężczyzna pozostanie w klubie i poza nim, ale personel coachingowy powiedział mu, że nie będzie piłkarzem bazy. Oczywiście, piłkarz, który twierdził, że jest w reprezentacji, nie lubił. Alexander Sheshukov postanawia, że nie będzie siedział na ławce, aw roku 2011 przechodzi do "Rostowa". Tutaj otrzyma doskonałą praktykę i będzie regularnym graczem w składzie głównym. Sportowiec spędza dwa lata w zespole i uda się do "Lokomotiv", gdzie gra on do dziś.

Kariera w rosyjskim zespole

Alexander Sheshukov nie trafił do głównej drużyny piłkarskiej, chociaż miał wszystkie możliwości. W wieku lat siedemnastu będzie podróżował z juniorem do Mistrzostw Europy wśród rówieśników, a w 2003 roku otrzyma zaproszenie do reprezentacji narodowej kraju i będzie przez dwa lata mówił za mną.

Jeśli chodzi o gry dla dorosłego zespołu, tutaj wszystko nie jest tak różowo. Pierwsze zaproszenie, które otrzyma tylko w 2011 roku. Będzie grać w jednym pojedynku przeciwko Kamerunowi, ale nie będzie w stanie udowodnić, że jest pełnoprawnym graczem. Wiele osób przypisuje ten fakt faktowi, że silniejsi gracze grają na jego pozycji, podobnie jak w 2011 r. Pozycje w centrum pola zajęły Roman Shirokov i Igor Denisov. Aleksander Szeszukow nie był w stanie przeciwstawić się sławnym sportowcom, którzy w tym czasie byli jednymi z najsilniejszych w Europie.

Nagrody i osiągnięcia

Trudno nazwać sportowca bardzo zatytułowanym. Mimo to, w jego kolekcji znajduje się kilka znaczących nagród.

Będąc piłkarzem "Spartakusa", dwukrotnie został srebrnym i brązowym medalem mistrzostw Rosji. W "Luch-Energia" zdobył złoto Pierwszej Dywizji. Jako gracz, "lokomotywa" zdobyła Puchar Rosji, a także brązowy mistrzostwo.

Życie osobiste

Aleksander Szeszukow i jego żona poślubili długi czas. Para ma syna, który nazywał się Nikita. Jego żoną jest Zulfiya Sheshukova. Niespodzianka nosiła imię Mansurov. Dziewczyna pozytywnie reaguje na swojego męża i uważa go za przykład prawdziwego człowieka.

Piłkarz poświęca cały wolny czas dziecku i żonie, a jego żona uczestniczyła w prawie wszystkich meczach, kiedy Aleksander opowiadał się za "Spartakusem".