208 Shares 4032 views

Kim są nieformalne i jak odróżnić je od ich ubrania

Młodych ludzi, zwłaszcza nastolatków, często, aby stworzyć wspólnotę interesów, aby wyróżniać się z tłumu, aby szokować ich zachowanie i wygląd. Nie częściej niż atrybutów zewnętrznych wskazuje, że młodzież stają się agresywne lub niebezpieczne. Po prostu trzeba je zrozumieć. A do tego konieczne jest, aby dowiedzieć się, kim są nieformalne i jak uczą się w tłumie.


Zobowiązanie do jednego lub innych ruchów młodzieżowych nastolatki zawsze wykazać ich sposobu ubierania się. To często nie odpowiadają ich orientacji wartości prawdziwych i jedynie odzwierciedla pasję, która może trwać długo. Wyjątkiem nieformalne, mają sympatyków i tych, dla których to czy tamto udział w subkulturze to w przeszłości, ale znajduje swoje odzwierciedlenie w wyglądzie zewnętrznym i odzieży. sami młodzi ludzie są w pewnych ruchów, zwracając szczególną wagę do wyglądu zewnętrznego. Jako przykład, jak się ubierać Rockers, można rozważyć Metallistov punka i rocka. Ich style są podobne i podobne do siebie. Przede wszystkim, to szaty i T-shirt, który przedstawia zespół rockowy lub symboli. Metalowców wolą rowery i wilki, i punków – obraz czaszki. Cechą charakterystyczną tych ruchów skórzanych kurtek skórzanych kurtkach – z dużą ilością zamków, z których głównym znajduje się po prawej stronie, ale nie w centrum, i od którego nie było imię. Nieformalne noszenia na rękach opaski skórzane wyposażonych ćwiekami i łańcuchami. Skromny odzież punk. Mogą nosić spodnie kamuflażu. Metalowa – nieformalne ubrania, które gęsto oblepione metalowymi nitami. Stąd nazwa subkultury.

Oprócz wyżej wymienionych, możemy wymienić takie popularne trendy młodzieżowe, takie jak emo i Gotów. Mogą one być również łatwo dostrzec w tłumie. Emo – skrót od słowa – „emocjonalny”. Dla zwolenników oczywiście ważne jest, aby nie ukrywać swoje emocje i być naturalne w przejawów radości i smutku. Ubrania trzymać się dwóch kolorach: czarny i różowy. Emo nosić obcisłe dżinsy, kolorowe paski z nitami, różowe trampki z kolorowymi sznurowadłami wolą unisex. Emo charakteryzuje fryzurę – długie, ukośne grzywka i długie włosy.

O tym, kim są nieformalne Gotów, powiedz ich wygląd raczej osobliwy. Wolą ubrać w czerni: buty na wysokich obcasach, płaszcze, kurtki. Goth dziewczęta noszą długie suknie i gorsety. Oni są przyciągane przez cały tajemniczy i mroczny, co znajduje odzwierciedlenie w ubraniach ich depresji światopoglądu. Wielka wagę przywiązuje się do make-up: biały proszek na twarzy, wnioski wyciągnięte przez czarne oczy i usta.

Roleplayers w tłumie trudno wiedzieć. Są nie różni się od innych młodych ludzi. Ich pasja – literatura w stylu fantasy, aw szczególności „Władca pierścieni” JRR Tolkiena .. Roleviki regularnie organizować gry, które są szyte Średniowieczne stroje, broń i przygotowują scenariusz nadchodzącego „bitwy”. Fani anime (japoński animacji), w czymś podobnym do niego. Spędzają cosplay, które przekształcają się w swoich ulubionych bohaterów z serii anime.

Subkultury są punki pseudokibiców prostym obrzynarkach, rolki, graffittery. Powiedzieć, którzy są nieformalne, może być długa. Tendencje i ruchy, istnieje wiele. Mają też charakter destrukcyjny (na przykład neonazistów i skinheadów) i vice versa – konstruktywny, przyczyniając się do rozwoju młodych ludzi. Więc kto to lubi gry RPG, zacznij głęboko studiować historię, pisanie poezji i prozy. Fani anime – uzależniony od kultury Japonii. Metal i rowerzyści, gdy fani muzyki rockowej, wynik może być poważnie o nauce języka angielskiego.

Zdarza się, że młodzież zapoznają się z tymi, którzy są nieformalne, a weszła w ruchu, są jego zwolennicy, jak i wiele lat później. Co się dzieje, ponieważ zaczynają postrzegać nie tylko z zewnątrz popularnych trendów młodzieżowych, ale także przepojony jego ideologii.