742 Shares 4961 views

Gryphon. Jak narysować to szybkie i łatwe?

Griffin – mityczny stwór z głową orła i ciało lwa.


Kto jest Griffin?

W niektórych opowieściach pojawia się on jako ucieleśnienie dobroci i sprawiedliwości, w drugiej – jako niszczyciel, inspirując cały strach. Być może, w zależności od sytuacji, jest ona w stanie i jest po drugiej stronie.

Griffin ma ostre pazury i białe złoto lub skrzydeł. Bardzo ciekawym eksponatem jest Griffin. Jak narysować go, nie mając specjalnych umiejętności artystycznych? Jest całkiem możliwe, choć może nie za pierwszym razem.

Gryfy są często wymieniane w literaturze, filmach, grach komputerowych. W gatunku fantasy obecności tej postaci to stała się już klasyką.

Wonder ptaki znajdują się w zespołach architektonicznych.

Rysunek razem gryfa

Zastanów się, jak narysować Griffin etapami.

Aby to zrobić, trzeba będzie pusty arkusz papieru, ołówek i gumkę.

 1. Zrób szkic ciała. Najlepiej użyć do tego celu różnorodne kształty geometryczne, takie jak koła, elipsy i sześciokątów.
 2. Jeśli gdzieś tam są ostre rogi, co czyni je bardziej gładkie i zaokrąglone. To daje realną postać.
 3. Griffin grzywa składa się z falistymi nici. Ale w każdym przypadku, nawet jeśli chcesz zrobić to prosto warkocze, najpierw zastosować odpowiedni pasek z ołówkiem. Dopiero wtedy będzie możliwe do cienia.
 4. Nie zapominaj o tym, że istota tylne nogi, jak lew, a kończyny przednie przypominają łapy ptaka z pazurami. I, oczywiście, należy zwrócić uwagę na długi ogon z pomponem na końcu. Ale to nie jest konieczne w tym przypadku można wyciągnąć wszystkie 4 kończyny lwa.
 5. Dokonaj zaciemnienie w odpowiednich miejscach, lub użyć cieniowania.

Oto jak narysować Griffin łatwo i szybko. Jeśli chcesz, możesz ozdobić Ptak, lew, stosując szary, żółty, brązowy.

Jak łatwe dla początkujących, aby narysować Griffin

Metoda ta może być trudne dla dzieci. Dlatego, aby trenować młodych pączkowanie artystów oferujemy zacząć prostszej metody.

Do waszej uwagi – cartoon gryfa. Jak go wyciągnąć, jest opisany szczegółowo poniżej.

 1. Draw ciała i głowy w postaci dużego okręgu i owalne tuż poniżej górnej części znaku okręgu.
 2. Umieść linię ciała i dodać futrzany kołnierz na jego klatce piersiowej.
 3. Dodajmy zakrzywioną długiej szyjki Griffin i umieścić z boku głowicy (nie cały owalny).
 4. Nadszedł czas, aby wyciągnąć najbardziej znaczącą część ciała stwora – dziób. Ale to nie jest tylko dziób, i ogromny, lekko zakrzywiony w dół.
 5. również nie zapomnij, aby zakończyć kilka piór na ogonie.
 6. Draw ciała umiarkowanie puszyste skrzydła i grzywka na głowie.
 7. Oczy będą w postaci dużych kołach, kilka widoczne.

Tu i gotowy nasz Griffin. Jak narysować go na dwa sposoby, wiesz. Być może, że rysunek był bardziej naturalny, należy ćwiczyć trochę – i wtedy wszystko wyjdzie.

To właśnie z powodu złożoności mitycznych stworzeń ciała zaleca się podzielić ją na poszczególne kształty geometryczne. To znacznie upraszcza cały proces rysowania. Niezwykłe stworzenie – gryf. Jak narysować mutanta, jesteś znany, ale nie ma powodu, aby zrezygnować z eksperymentów.