360 Shares 2557 views

Wszczepienie zastawki serca

Serce i układ krążenia są bardzo złożone. W związku z tym, istnieje wiele chorób, które często są bardzo poważne, a nawet zagrażać życiu. Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów na świecie umiera z chorób układu krążenia.


Serce jest pusty mięśni narządu znajduje się po lewej stronie klatki piersiowej. Serce jest głównym elementem układu krążenia. Działa jako pompy krwi, która powoduje krew poruszać po całym organizmie.

Rozdzielić serce jest podzielone na dwie części: po lewej i prawej stronie. Z kolei, każda boczna jest podzielona na część górną i przedsionka i dolnej części lub komorze. Zatem ludzkie serce składa się z czterech jam:

  • prawy przedsionek,
  • prawej komory,
  • lewo atrium,
  • lewa komora serca.

Zastawki serca połączenia tych wnęk, a ich działanie jest zależne od różnicy ciśnień po obydwu stronach zastawki. Serca cykl zmiany ciśnienia w jamach serca jest pasywny ruch zaworu – otwieranie i zamykanie.

Przedsionkowo-komorowy zawory lub pętelkową klap, oddzielonych od wnęki przedsionkowych wnękach komory.

Dwutygodniowe związek zaworów jest lewej komory do aorty i prawej komory do pnia płucnego.

Zawory spełnia swoją funkcję, o ile są wolne od wad.

Zawory mogą być zarówno wady wrodzone, albo może odbierać przyczynę choroby, często wynikające z reumatyzmem.

Istnieją dwa rodzaje zaworów choroby: niewydolność zaworu i otwory ograniczające lub zwężenie.

Gdy awaria zaworów, zawory nie są dobrze zamknięte, a część tylna krew wpływa do, na przykład, w przedsionku i komorze serca z tętnicy do lewej komory powrotnej. W konsekwencji, w jamach serca gromadzi się zbyt dużo krwi, a organizm nie otrzyma go w wymaganej ilości.

Zwężenie krew wypływa z otworów trudnych.

Zawory serca musi być bardzo precyzyjnie wykonywać swoją funkcję – w odpowiednim momencie, aby zamknąć i otworzyć. Choroba występuje, gdy zawory nie wykonać tę funkcję. Choroby powodują trudności w krwioobiegu. Czasami występuje zapalenie zastawek serca, gdy uchylnych klap rozmnażają bakterie, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie serca. Choroba ta nazywana jest bakteryjne zapalenie wsierdzia. Choroby zastawek serca często operowanych – przez usunięcie wad za pomocą operacji.

Często używany do operacji wymiany lub przywrócić zawór. W przypadku zaworów zastępczych są używane, implantów syntetyczne lub zwierząt.

Jeżeli wcześniej implantacji zastawek serca wykonane są wyłącznie chirurgicznie otwarciu klatki piersiowej i podłączenie pacjenta do maszyny płuco-serce, ale teraz naukowcy pozwoliło wszczepienia zastawki serca w minimalnie inwazyjnej sposób, poprzez małe nacięcie w klatce piersiowej po lewej stronie. Implantacja zaworu odbywa się przez końcową częścią serca za pomocą specjalnego cewnika za pomocą specjalnej kulki nowy zawór jest umieszczony w miejscu starych.

Ten typ operacji ma tę zaletę, że u pacjentów z grupy wysokiego ryzyka chirurgiczne, takie jak u starszych pacjentów z różnymi chorobami współistniejącymi lub pacjentów z dużym ryzykiem wystąpienia znieczulenia. Specjaliści w kardiochirurgów czuć, że operacja zastąpienia zastawki serca nadal będą prowadzone przez obu metod, ponieważ każdy przypadek jest inny. W niedalekiej przyszłości chirurgów planuje zrobić kolejny krok naprzód i wszczepione zastawki serca poprzez tętnicę nogi.

Skonsultuj się o stan swojego serca i określić najlepszy rodzaj leczenia, jeśli to konieczne, w najlepszym z najlepszych klinik. jakości leczenia chorób sercowo-naczyniowych, może być otrzymany z ośrodków serca w Niemczech. Ten kraj wielokrotnie udowodnił swoją reputację jako jeden z najlepszych w nowoczesnych metod leczenia.