344 Shares 2059 views

Wieprzowina roll otrzewna – przysmak w domu.

Rolada wieprzowa jest słusznie nazywany domowe specjały. Gotować po prostu, a nie kosztowne wymagane. bochenek mięso w piekarniku okazuje soczyste, aromatyczne i pyszne z chrupiącą skórką. Służyć może być w dowolnej postaci: zimno i gorąco.

Przez pieczeń zazwyczaj serwuje rozmaite sosy, które są w stanie jeszcze bardziej zwiększyć swoje walory smakowe. Staramy się przygotować rolkę otrzewnej wieprzowiny, to kochasz. To danie pięknie udekorować stół wakacje. Wystarczy spróbować wybrać mięso z warstwą a korzystnie młody.

Rolka świńskiej otrzewnej

Musimy: otrzewną, pięć głównych czosnek zubochkov, liść laurowy, czarny i czerwony pieprz, sól.

Przygotowanie: Mięso wieprzowe przemywa się dokładnie i dobre natrzeć soli. Skóry nie powinny zostać usunięte z okaże się bardzo smaczne skórka.

Czosnek zgnieciony równomiernie rozłożyć go na powierzchni otrzewnowej, posypać obfitej czerwono czarny pieprz i umieścić lavrushku.

Rolka świńskiej otrzewnej wypierać możliwe mocniej i wiąże się wystarczająco silne liny.

Teraz weź duży garnek, umieścić go w rolce, napełnić go wodą, solą i pozostawić do marynować przez pół dnia.

Pod koniec ustawionego czasu jest wyjęte z solanki i otrzewnej obsushivayut ręcznikiem.

Następnie stos toczyć w rękawie do pieczenia i zrobić kilka nakłuć.
Statek pieczenia w piekarniku rozgrzanym i natychmiast zmniejszyć do minimum temperatury. Tutaj będziemy toczyć piec przez około trzy godziny. Następnie gat pan z pieca. Rękaw do pieczenia cięcia, Roll gat świńskiej otrzewnej, dać go lekko i statek schłodzić w lodówce do schłodzenia.

Danie jest gotowe!

Wieprzowina rolki bryushinki prędko

Potrzebujemy: pół kilograma otrzewnej, dziesięć ząbki czosnku, pieprz, sól, jakiegokolwiek oleju roślinnego.

Przygotowanie: obrany czosnek przepuszcza chesnokodavku. Otrzewna i mój dobry natrzeć pieprzem, solą i czosnkiem. Bardzo mocno skręcone rolki wiąże mocnej nici i wysiano na pieczenia po pokryciu go z olejem. Piec przez około godzinę w temperaturze 180 ° C. Rolka gotowy ochłodzono cięte nici i pokroić na plastry.

Bułka z głową świni

Niezbędne składniki: głowa świni, pięć ząbków czosnku, kilka gałązek rozmarynu, szczypta suszonego bazylia, rozmaryn, tymianek, pieprz, sól.

Przygotowanie: głowy świni ze szczotką starannie oczyszczony, przemywa i suszy. Weź najostrzejszy nóż i ostrożnie odciąć mięso z czaszki, wraz z tłuszczem. Oddzielić język i uszy, a one czyste i umyć.
Język wzdłuż głowy umieścić w miejscu, gdzie jego oczy były umieścić kawałki mięsa. Mięśnie szyi trochę nacięcia, wszystko równomiernie posypać przyprawami i dobrego rub z zmiażdżony czosnek. Skręcamy głowę w ciasny rolki i związany z ciężkiego łańcucha lub sznurka. Mamy wsunął pod gałązek rozmarynu wątku.

Weź największy naczyniu do pieczenia, rozprowadzić w wyciętych kawałków tłuszczu i dodać przyprawy. Tłuszcz rozłożone na rolkę, górna pokrywa z kawałka folii i umieszczono w piecu z gorącym. Piec do około trzech godzin, od czasu do czasu podlewania ogrzewa się z tłuszczu do pieczenia.

Przed usunięciem rolkę, zdjąć folię i pozostawić w piekarniku przez kilka minut na złoty kolor. Potem ostygnie i wyjąć danie w lodówce. przez osiem godzin.

Rolka skwarki

Składniki: skóra wieprzowina, wiązka każdy zielonych, pieprz i sól.

Sposób przygotowania: garnek z wodą postawić na dużym ogniu. Skóry się bez szczeciny, przemywa dokładnie i umieszcza się w naczyniu z wrzącej wody. Gotować przez pół godziny. Ale po prostu ich nie rozgotowana.

Gotowe skórki określonymi na stole, posypać solą, pieprzem i posiekanymi ziołami. Możemy przekształcić je w rulon. Mamy zawinąć go w folię i pozostawić w lodówce aż do całkowitego ostygnięcia. Schłodzony wałek lepiej wyciąć prawo do folii.

Smacznego!