350 Shares 5929 views

Jak jest polerowanie marmuru

Marmur jest naturalnym minerałem medium, które ma niezwykle piękne kolory. Na kamieniu wpływ koloru zanieczyszczenia zawarte w kompozycji minerału. Dają kamień niezwykły kolor z olśniewającej bieli do czerni.

Rozpowszechnione przez długi czas, aby dostać kulkę w dekoracji. A dzisiaj, materiał ten nie traci swoje znaczenie podczas tworzenia drogich luksusowych wnętrzach. Blaty z marmuru kuchniach i łazienkach, parapetów i balustrad. Mozaiki z marmuru mogą być wykorzystane jako podłogowych i ściennych.

Mineralna jest wystarczająco mocnego materiału. Jak w przypadku każdego kamienia, to osobliwy nosić. Na powierzchni wyrobów wykonanych z tego minerału zostanie porysowana z czasem i pęknięć, szczególnie dotyczy wykładzin podłogowych. W celu wyeliminowania tych wad produkowanych szlifowanie marmuru.

Wady występują zazwyczaj w wyniku wpływu piasku, które doprowadza się do pomieszczenia w podeszwie buta. Ponadto wygląd kamienia wpływ promieni ultrafioletowych, po akcji z których artykuły są zaczynają zanikać i tracić swój pierwotny kolor. W takich przypadkach również wymaga polerowania marmuru. Moody kamień negatywnie reaguje na zmiany temperatury i wilgotności, co ma również swój destrukcyjny wpływ.

Tchnąć nowe życie produktu, zwraca oryginalny wygląd marmurowych okładzin profesjonalnej pomocy specjalnej obróbki kamienia, który składa się z dwóch etapów: szlifowanie i polerowanie. Badania pokazują, że praca przy szlifowaniu będzie kosztować pięć razy tańsze niż pełnego zastąpienia płciami i ich kolejnych pereoblitsovka nowe kamienie.

Szlifowanie marmuru, granitu jest wykonywane przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Początkowo powierzchnia jest traktowany z grubych elementów ściernych, które pozwalają pozbyć się pęknięcia, aby niewidoczne rysy, wygładzić wybojów i nierówności. Szlifowanie marmuru wykonana jest tylko w przypadkach, gdy nie jest dość silne pogorszenie powłoki. Po tych powierzchni marmuru jest wyrównana, ale światło nie dostać.

W kolejnych operacji z artykułu polerowania służy.

Jak polerowanie marmuru polerowanie obejmuje traktowanie powierzchni materiałów ściernych. Jednak w tym przypadku należy użyć drobnego ścierniwa, głównie diament. Ponadto, polerowanie chemiczne obejmuje specjalnej obróbki powierzchniowej. Po tych wydarzeniach jest zwiększona odporność na kamień, marmur kopii utraconej wygląd, dostaje olśnienia.

Jednak po to jest wykonane z marmuru szlifowania i polerowania, powierzchnia w przyszłości będzie wymagał regularnego starannością zawodową. Dzięki zastosowaniu specjalnych urządzeń produkować perepolirovku marmurowych powłok. Maszyna rotacyjna ze specjalnych elementów ściernych przekształci nawet starą powierzchnię zużyta w nowym zasięgu, który ponownie będzie Sparkle z jasnych kolorach.