579 Shares 8185 views

medycyna "Troxerutin". Instrukcje użytkowania


Lek „Trokserutyna” (tabletki), którego cena zaczyna się od 200 rubli dotyczy żylnej angioprotective oznacza bioflawonoidy. Lek zmniejsza łamliwość i przepuszczalność kapilar wzmacnia naczynia krwionośne, ma działanie przeciwzapalne obrzęk, poprawia mikrokrążenie. Lek udział w reakcji redoks, opóźnia kwas hialuronowy w błonach komórkowych. Lek zwiększa gęstość i zmniejsza stan zapalny ściany naczynia, obniżone wydzielanie ciekłej części osocza. U pacjentów z przewlekłą niewydolnością żylną w bieżącym wyznaczonego agenta za późno, a we wczesnych stadiach patologii. Na tle warunków oraz wysokiej przepuszczalności naczyń (alergie, odry, grypy, szkarlatyna), w celu zwiększenia efektu wytwarzania jest zalecana w połączeniu z kwasem askorbinowym. Po podaniu doustnym, posiada wysoką absorpcję z przewodu pokarmowego. Metabolizm zachodzi w wątrobie. Wydalanie częściowo prowadzona niezmienione w żółci i moczu.

Lek „Trokserutyna” (tabletki). świadectwo

Lek zaleca się typ przewlekłej niewydolności żylnej powikłanej troficznych oraz (wrzody, zapalenie skóry). Oznaczeniami to żylaki, zakrzepowe zapalenie żył powierzchownych, periflebit. Instrukcja „Troxerutin” Instrukcja lek zaleca hemoroidy, siniaki, zespołu pozakrzepowego, obrzęki pourazowe. Przydzielone środki w retinopatii cukrzycowej, Angiopatia.

schemat dawkowania

Instrukcja „Troxerutin” Instrukcja zaleca lek należy przyjmować doustnie podczas posiłku. Co do zasady, nie pić kapsułka trzy razy dziennie, leczenie podtrzymujące – 1 kapsułka dwa razy dziennie. Czas odbioru zwykle – od trzech do czterech tygodni. Dłuższe obróbki przewidziana jest indywidualnie w zależności od wskazań.

„trokserutyny” środki. Instrukcje użytkowania. Działania niepożądane

Na podstawie spożycia doustnego mogą powodować podrażnienia błony śluzowej układu trawiennego, jest to ból. Lek często wywołuje reakcje alergiczne (pacjenci mogą doświadczać wysypkę, swędzenie lub podrażnienie).

medycyna "Troxerutin". Instrukcje użytkowania. Przeciwwskazania

Nie przepisać lekarstwo na przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, w wieku piętnastu lat, chorobę wrzodową, w czasie ciąży. Kiedy trzeba zażywać leki farmacja pacjent powinien zdecydować się na zakończenie laktacji.

Aby uzyskać więcej informacji,

W niewydolności nerek lek stosować ostrożnie – konieczne dostosowanie dawki. Lek nie ma wpływu na funkcje psychomotoryczne, w związku z tym powoływania dozwolone pacjentów do różnych zawodów. Temat do dawki terapeutycznej oznacza zatrucie nieprawdopodobne. W przedawkowania przepisanych terapii objawów. Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem.