755 Shares 1837 views

Najlepszym rekreacji (Primorye Territory): odpoczynek, opis usługi, warunki życia

W celu uzyskania dobrego wypoczynku nad morzem, nie koniecznie iść do zagranicznych ośrodków. Rosja jest również wiele miejsc, gdzie można uzyskać wiele przyjemnych doznań. Na przykład, primorsky terytorium. Natura jest osobliwy i malownicza. Dla pełnego relaksu tam są wszystkie niezbędne warunki. Turyści mogą korzystać z wybrzeża Morza Japońskiego, tajgi krajobrazów i pasm górskich. Każda gra spodoba.


Jesteśmy zadowoleni z podjęcia gości żadnego odpoczynku (Primorye terytorium). Odpoczywać tu głównie aktywne. Goście zostali zaproszeni do udziału w sportach takich jak surfing, nurkowanie, spadochroniarstwo, kitesurfing, narty, paralotniarstwo i tak dalej. E. organizują również wycieczki statkiem i jazdy konnej.

Szeroki zakres usług i lojalnego polityki cenowej przyciągnąć primor coraz więcej turystów. Gdzie jest przystanek na święta? Spójrzmy na kilka popularnych rekreacji.

"Askor"

W North Bay , Sea of Japan się "Askor". Jest to mały ośrodek rekreacyjny. Primor (święto jest popularny wśród mieszkańców Federacji Rosyjskiej) z zadowoleniem przyjmuje gości z całego kraju. Na podstawie „Askor” zawsze pełen gości. Najbardziej popularny sezon jest, oczywiście, lato. Jednak Rekreacji rozpoczyna od wiosny i zamyka się w upadku.

Goście zakwaterowani są w pomieszczeniach o klasie ekonomicznej. Sama powłoka znajduje się zaledwie 10 metrów od morza. Warto zauważyć, że plaża jest czysta, piaszczysta. Dla zabawy nadmuchiwane zestaw slajdów. Również oprzeć administracja stworzyła wszystkie warunki do nurkowania. Na terenie niezagospodarowanym siatkówka, znajduje się altanka z grillem. Prywatny samochód można zostawić na strzeżonym parkingu. Na podstawie ofert wynajem sprzętu sportowego, leżaki i sprzęt do nurkowania.

Turyści są zaproszeni na pobyt w 3 pokojach dwuosobowych i 2 czteroosobowe. Wszystkie wyposażone są w niezbędne meble (łóżko, stolik nocny, półki). W pokoju znajduje się miejsce na dodatkowy materac lub łóżeczko. W łazience znajduje się na ulicy, jest tam prysznic lato. Na terenie jest wyposażona wspólna kuchnia, ma lodówka, kuchenka, naczynia tam. Pochodzić mogą żyć ze zwierzętami. Minimalny koszt zakwaterowania – 1000 rubli.

"Ocean"

Ośrodek rekreacyjny „Ocean” (Primorye) znajduje się obok rezerwatu przyrody „Cedar Pad”. To trwa dość duży obszar – 8 ha. Ma dostęp do brzegu morza. Tu zostać wyposażone są w podwójne kabiny, obudowy 4 osób, a hotel oferuje 48 komfortowych pokoi. Minimalny koszt to 990 rubli. Ośrodek rekreacyjny „Ocean” oferuje szeroką gamę rozrywki. Należą do nich nurkowanie, wędkowanie, bilard, surfing, dyskotekę i inne. Na terenie kawiarni i restauracji. Najnowsze oferty wyśmienite owoce morza. Administracja organizuje wycieczki i rejsy. Goście mogą zjeść posiłek w formie bufetu 3 razy dziennie. Oferowane dania gorące, sałatki, a także specjalizuje się jedzenie dla dzieci. Ośrodek rekreacyjny działa wszystkie 4 sezony.

"Ba Gua"

"Ba Gua" – wspaniałe rekreacji. Primor (reszta jest wypełniona ciszy i spokoju) hit czyste powietrze i korzystny klimat. „Ba Gua” można porównać do raju. Najczęściej przyjeżdżają tu na rodzinne wakacje z dziećmi. Stąd można podziwiać dziewiczą przyrodę i komfortowe warunki. Dla gości są oferowane kilka domów jednorodzinnych i przytulny hotel. Wszystkie pokoje są „Standard”, wyposażony minimalnego zestawu mebli. WC i łazienka znajdują się na dnie w pobliżu budynku hotelu. Domy pomieścić do 6 osób. Mają łóżka, telewizory, lodówki, stoły i szafki. Zorganizowany ośrodek władzy rekreacji nie oferuje. Goście mogą poddać się gotowanie w kuchni letniej. Minimalny koszt zakwaterowania – 1600 rubli.

Bored tutaj nie jest konieczne. Plaża jest wyposażona, jest rosyjski kąpiel. Turyści mogą wynająć quada lub skuter wodny. Proponuje się również, żeby skoczyć ze spadochronem. Dla dzieci zorganizowano plac zabaw dla dzieci, gdzie basen, trampolina, huśtawki i inne atrakcje.

"555"

Blisko Trinity Bay, rekreacji (Andreyevka, Kraju Nadmorskim). „555” znajduje się w pobliżu stoku góry na brzegu rzeki. Do morza przez około 10 minut. W tym miejscu przychodzi jako par i grup przyjaciół. Dla zakwaterowania oferuje domy letnie, dla 4 osób, oraz dwukondygnacyjna zabudowa mieszkaniowa z czterech i sześciu-osobowy pokój. Łazienka i prysznic z ciepłą wodą znajdują się na wyciągnięcie ręki. Dla dzieci w wieku do 12 lat objętych rabatami. Nie są wyposażone w plac zabaw, parking, basen, altanka z grillem. Koszty utrzymania zaczyna z 1200 rubli. Zorganizowane jedzenie tam, goście będą musieli przygotować się w wyposażonej kuchni.

"Sun City"

„Sun City” – doskonały rekreacji (Slavyanka, Kraju Nadmorskim), który znajduje się na brzegu zatoki Haldia. Aby pozostać tutaj oferuje szeroki wybór zakwaterowania, od klasy ekonomicznej i VIP. Minimalna dzienny koszt – 1500 rubli. Klasa pokoje „gospodarka” i „zwarty” łazienka i prysznic dostępne. Dla nich, publicznych dostarczanych do pomieszczeń znajdujących się na terytorium. Pokoje „standard”, „komfort” i VIP wyposażone w nowoczesne meble, WC, umywalka i prysznic z ciepłą wodą. Na plaży znajdują się leżaki, są przejażdżki wodne, teren jest stale czyszczone. Dzieci mogą pływać w basenie. Wiosną, latem i jesienią uruchomieniem tego rekreacyjny (Primorye Territory). Reszta w tych miejscach pozostawi wiele przyjemnych doświadczeń.