206 Shares 3091 views

Loki na placu. Sposoby tworzenia i wskazówki

Współczesne panie uciekają się do różnych sposobów, aby ozdobić swoje włosy. Dziewczyny z prostymi włosami chcą oni zwijają i dostać płynące warkocze. Kręcone szczególnie chcą, wręcz przeciwnie, stają pryamovolosymi piękności. W obu przypadkach istnieje aktywna walka z naturą. W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób możemy zrobić spektakularne fryzury. Kare loki bardzo ozdobić. Loki dodają uroku tej pół-długi fryzury.


Podstawowym warunkiem dla kur

Przed jak zrobić loki na placu lub innej fryzurze, należy dokładnie oczyścić włosy. Wystarczy umyć włosy odpowiednim szamponem. Nie zapomnij użyć balsamu-odżywki lub klimatyzację. Te kompozycje sprawi, że loki łatwiejsze i miękkie. Ponadto, wiele z tych związków pomóc przed przywrócić zniszczone włosy.

Po przemyciu, delikatnie osuszyć włosy ręcznikiem. W zależności od tego, jak tworzyć, trzeba będzie zostawić do wyschnięcia lub mokre włosy. Uzbrój z dostępnych narzędzi i środków do stylizacji. Istnieje kilka sposobów, aby loki na placu. Przyjrzyjmy się im.

Stosowanie żeli i pianek

Przed robi loki na placu z tej metody, musisz zdecydować się na swoim rodzaju włosów. Za cienkie i niesforny warto biorąc stylizacji substancję żelową. Grube i sztywne loki bardziej odpowiednie mus.

Przed zastosowaniem składu potrzebę mokrych włosów. Jeśli właśnie myte to, to uprościć pracę. Grzebień mopa i nanieść niewielką ilość fason, lekko cofnięty od korzeni. Po tym rozdaniu zniszczyć włosy i pozostawić go w tym stanie do wyschnięcia. Jeśli nie masz czasu, należy użyć suszarki do włosów. Ale warto zastanowić się, że w tym przypadku włosy będą bardziej puszyste.

stosowanie lokówki

Najprostszym sposobem, aby loki na placu – jest użycie lokówki. Jeśli twoje włosy są posłuszne i łatwo utrzymuje swój kształt, nie ma potrzeby korzystania z produktów do stylizacji. W innych sytuacjach, PRE głowę posypać spray utrwalający włosy.

Wybierz lokówki wielkości w zależności od pożądanego rezultatu. Im większa będzie ich wielkość, tym bardziej lekkie loki na placu dostać. Zażycie wiązki, wtedy będzie dobrze niegrzeczne loki. Można również skorzystać z gorących wałków. Ich działanie jest podobne do działania curling. Przed użyciem, te urządzenia muszą być ogrzewane w naczyniu z wodą. Curl włosy potrzebuje różnych momentach. Termobigudi wymaga około 20 minut. W tym okresie można go o swojej działalności. Lokówki rzep zrobić dobre perm mokre włosy po ich są całkowicie suche. Można również przyspieszyć proces przy użyciu suszarki do włosów. Plecionki korzystnymi do noszenia i zdjąć przed pójściem spać w nocy.

elementy grzewcze

Loki na quadach można zrobić za pomocą grzałek elektrycznych. Teraz masowo produkowane żelazka i różne ploek. Oni pomogą Ci stworzyć swój obraz na kilka minut.

W przypadku korzystania z konwencjonalnego zwijaniu podzielić na małe nici mopa i zrobić trwałą każdy. Jeśli masz nowoczesne urządzenie na fali, po prostu trzeba dołączyć kawałek włosy i odczekaj kilka sekund. Nie zapomnij usunąć loki produkowane przy użyciu lakieru.

Łatwy do prostokątny

Jeśli nie mają możliwości, aby stworzyć loki, a następnie nie rozpaczaj. Nadal można zrobić kręcone włosy. Aby to zrobić, należy przyjąć najprostszy lakieru. Oddzielić od stosów małym przekroju i przykręcić go na palcu. Spray farby i odczekaj kilka sekund. Następnie zwalnia zwijaniu i tak samo z sąsiedniego pasma. Gdy cały obraz jest tworzony, delikatnie śmigać włosy palcami. Jest również po raz kolejny zaleca się posypać lakieru do włosów miękką zamka.

Wskazówki i sztuczki

Jeśli zrobić loki na placu, konieczne jest, aby przestrzegać podstawowych zaleceń. W tym przypadku, włosy będą cię zadowolić przez długi czas.

  • Nigdy uczesać po ich rejestracji.
  • Nie nosić kapelusze, które mogą znacznie uszkodzić kształtu fryzury. Wolę wolny szal i kaptur.
  • W zimną i mokrą głową pogody włosów może spaść szybko. Aby tego uniknąć, należy zawsze nosić trochę lakieru do włosów. Również, jeśli chcesz, możesz zastąpić aerozolu.
  • Po raz kolejny nie dotykać moich włosów.
  • Carry gumę lub zakręt. W przypadku uszkodzenia fryzury zawsze można naprawić mopa. Warto zauważyć, że zebrane loki na krótkie włosy nie wyglądają mniej efektowny i elegancki.
  • Przed pójściem spać koniecznie grzebień utworzony stylizacji. Procedura ta jest przydatna do masażu skóry głowy, który stymuluje wzrost włosów. Warto również oczyścić włosy Stylizacja stosować się do nich.
  • Aby utworzyć nową stylizację, zawsze podążać za główny warunek – działa tylko na czyste włosy. W przeciwnym razie, fryzura będzie wyglądać niechlujny.

zamiast wniosku

Aby loki na placu – jeden z najbardziej prostych zadań. Znacznie trudniej wyprostować kręcone włosy lub trwałą aby stworzyć długie włosy. Jeśli chcesz długotrwały efekt, możliwe jest zastosowanie składników chemicznych. W tym przypadku, twój fala będzie utrzymywać przez kilka miesięcy. Jednak rosnące włosy nadal będzie prosto. Nie jest konieczne, aby niezależnie produkować podobnych eksperymentów. Prosić o pomoc dla fryzjerów i stylistów. Być różne, zmieniać, tworzyć nowe obrazy i eksperyment. Zawsze zatrzymuję się piękne i atrakcyjne!