640 Shares 2158 views

Polityka świata: wydarzenia i osobistości

Jak długi odcinek w UE i które mogłyby prowadzić syryjskiego rozejm? Czy świat jest na krawędzi katastrofy? To i wiele więcej w tym artykule!

Kto mówi o wojnie?

Główną wiadomością z ostatnich kilku dni jest oczywiście ogłoszony rozejm w Syrii. Problemem tego działania jest to, że Rosja i niektóre kraje mają różne rozumienie tego terminu. Polityka Rosji początkowo koncentrowała się na kompletnych interesariuszy o zawieszeniu broni, podczas gdy Stany Zjednoczone wciąż nie może zdecydować, gdzie jest tam naprawdę źli. Przynajmniej nie ma jasność około Daishev skład grupy «i» Dzhebhat en-Nusra «(oba są zakazane w Rosji), ale to, co stało się z nie mniej ohydnego» Dzheyshal-Islam „który walczy z każdym i” Ahrarash-Sham”, którego celem jest – obalenie reżimu Asada?

Od północy sobota (02/27/2016) Rosyjski VKS zatrzymał naloty na gangi, które złożyły w „Centrum” Pojednania. Jednak około stu bojowników z terytorium Turcji, wspierane przez ciężką artylerię od strony tureckiej, że noc, przekroczył granicę i zajęły obrzeża miasta Ett Tell-el-Abyad, skąd zostali znokautowany w siłach porannych kurdyjskiej milicji.

Ze względu na stosowanie ciężkich systemów artyleryjskich, widzimy, że Turcja „polityka pokoju” nie jest zainteresowany, choć nie do poparcia rezolucji ONZ w sprawie zawieszenia broni. Co jest zrozumiałe, bo prezydent Erdogan najmniej zainteresowany w pokoju, za upadek śnie ożywienia Imperium Osmańskiego.

Kamień wobec Rosji

Polityka szeregu Bliskiego Wschodu stwierdza wyraźnie widoczne. Weźmy, na przykład, Arabię Saudyjską. Król CA Salman bin Abdul Aziz Al-Saud niedawno odwiedził Moskwę, gdzie miał prywatną rozmowę z prezydentem Rosji Władimirem Putin.

Szczegóły spotkania nie były szeroko reklamowane, ale o czymś po prostu zgodził. I na pewno nie tak 28/02/2016 Adel al-Jubeir, minister spraw zagranicznych Królestwa i Rosji oskarżył Syrię o złamanie rozejmu. W najlepszych tradycji Waszyngtonie nie zostały dostarczone z wszelkich dowodów jakichkolwiek prowokacyjnych działań.

we współczesnej polityce światowej jest machanie ogonem psa, a nie na odwrót. Takie jest życie, chyba niczego nie zmieni. A tak przy okazji, to aplikacja, która sprawia, że znany polityk, może zostać anulowana dorywczo Go-Ahead jego zastępca (pamiętaj gest Kerry hasła Ławrowa o oświadczenie Obamy). A biorąc pod uwagę specyfikę Wschodu, który, jak wiemy, jest to delikatna sprawa, ja nie rozumiem, jak traktować wypowiedź pana al-Dzhubeyra. Ale biorąc pod uwagę jego własna replika, że „nie ma miejsca dla al-Assada w Syrii”, możemy z całą pewnością powiedzieć, że dyplomata nie skonfigurować do pokojowego rozwiązania kwestii. Jego zadanie – zdyskredytować działania rządu syryjskiego, a wraz z Rosji.

Misty firma Albion

Według słów wybitnego polityka i niepełnym wymiarze czasu brytyjski premier David Cameron, brytyjski wyjście z UE będzie najdziksze przygody. Jednak jest ona faktycznie wprowadzone do Unii Europejskiej ultimatum: albo narusza praw swoich pracowników, albo już nie jesteś. UE, oczywiście, nie chce stracić takiego partnera, więc Cameron mógł wytargować ustępstwa Brytania wielu, wśród nich szef – cięcie praw migrantów.

Teraz jak 4 lat, nie będą w stanie żyć na koszt podatników. Tak, że kraj nie jest tak atrakcyjny dla fanów „Życie za darmo”, a zatem ich napływ do kraju będzie się zmniejszać.

23.06.2016 odbędzie się referendum w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z zastrzeżeniem UE. Na pewno jest to duże ryzyko dla gospodarki, jak wielu członków brytyjskiej społeczności biznesowej oferuje firmom za granicą, ze wszystkich przywilejów, jako członek Unii Europejskiej i odpustów. Może to również podważyć współpracę w kwestiach bezpieczeństwa, ponieważ wszystkie dotychczasowe umowy będą musiały być sprawdzane i ponownie wprowadzić na nowym środowisku.

Premier wskazuje na zagrożenia zewnętrzne, których rozwiązanie może być zakończona tylko w Unii Europejskiej. To „rosyjska agresja” i „nuklearnego Iranu”, a kryzys z imigrantów z Bliskiego Wschodu.

Co zrobić Brytyjczycy?

polityka świata w ogólności i Europie w szczególności, jest teraz zagrożona. Według badań przeprowadzonych wśród Brytyjczyków, jest oczywiste, że liczba zwolenników i przeciwników wyjścia UE jest prawie równe, a większość członków rządu na rzecz kontynuowania członkostwa. Ale wszyscy wiemy, jak Cameron lubi straszyć ludzi i obietnic. Nie ulega wątpliwości, że szczerze pogardza dla swojego kraju, jego bezpieczeństwa i integralności.

Pamiętając o referendum w Szkocji, gdy premier starał się przekonać dumnych potomków Wallace i Bruce nie być oddzielony od państwa, to jest możliwe do paraleli. Obiecał również niebiańskie życie, rząd i wszystko, co chcesz. O włos wygrał jedność. Ale żadna obietnica Cameron nie został spełniony, które jednak nie poruszył Szkotów w masowych protestach.

Brytyjczycy są zmęczeni odwiedzić. Polityka pokoju i tolerancji doprowadziły do tego, że notorycznie prim Brytyjczycy zaczynają właścicielem ulice dyktować warunki mieszkańców byłych kolonii, które nie mogą jednak zakłócić ludzi. Członkostwo w UE staną się one równie ponosić ciężar pomagając nieszczęśliwych ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu. Tak 1-2 ataku terrorystycznego w każdym mieście w Wielkiej Brytanii lub pojawiające się doniesienia mediów o gwałt migrujących kobiet wycofać Brytanię od większości UE, która całkowicie zniszczyć Unię Europejską.

Zgromadzone walczyć Ukrainę?

Jak wiadomo, polityka Rosji, a świat nie zawsze widzieć rzeczy w ten sam sposób. Na przykład, nie potrząsać pięścią do naszych sąsiadów z góry licząc straty, podobnie jak panie Fedichev z Wydziału Polityki Społecznej i humanitarnej Ukrainy. Ale według urzędników niepodległej Ukrainy, jest to świetny sposób, aby pokazać „sojuszników”, że są silne i odważne.

Według prognoz powyższe humanitarny, tracąc armii rosyjskiej będzie do 20 tys. Osób. tylko martwych, podczas gdy dzielni Siły Zbrojne Ukrainy straci 4-5 razy mniej. Tak, każdy podręcznik taktyki powiedzieć, że na obronie trzeba 3 razy mniej energii do skutecznego oporu. Ale jeśli pamiętać, że 4-ukraińskiego fala mobilizacja górników zginęło w pożarze z karabin berdan (po raz pierwszy, inna broń i nie było), a poborowi przekupić albo uciekli do Rosji …

Kilka pytań …

To nie jest zgodne z niedawnym ogłoszeniem powyższym Minister Spraw Wewnętrznych Ukrainy A. Avakov, który powiedział, że kraj ten nie ma nic. Konieczne jest, aby ponownie utworzyć APU, policji i Gwardii Narodowej, a następnie przejdź do uwolnienia Krymu od „najeźdźców”. Powstaje uzasadnione pytanie – jak, w jaki sposób Pan Fedichev walczyć. Polityka Rosji jest to, że nie ma nikogo atakować. Nadal można zrozumieć zajęcie państw bałtyckich, w 1940 roku, za dodatkowe porty na Bałtyku nie będzie kolidować, ale dlaczego Rosja zniszczone Ukrainę?

Rosyjskie czołgi w Europie?

To, co ludzie mogą pomyśleć, że usłyszeć oświadczenie F. Bridlava, dowódca zjednoczonych sił NATO w Europie. Jak inaczej interpretować słowa gotowości Stanów Zjednoczonych, aby pokonać Rosję na terytorium europejskim? Ogólne Breedlove słynie rusofobów nastrojów, choć nie siedział przez kilka lat w boksie w Wietnamie, McCain. Postanowiłem więc, jak widać, w przeddzień jego rezygnacji ze stanowiska, co powiedział M. Tårnby, szef Sił Zbrojnych Komitetu Kongresu, żegnaj przestraszyć już chwiejny Europejczyków.

Kierunek polityki USA są wyłącznie do konfrontacji ze wszystkich nieprzyjemnych reżimów, aw rzeczywistości wkrótce będą musiały podjąć budżetu państwa i uzasadnić wzrost wydatków na obronność. To właśnie w tym kontekście, że musimy wziąć pod uwagę oświadczenie o byłego dowódcy.

Inną rzeczą jest to, że Europa, mimo nadziei Waszyngtonu, nie chce się pogorszyło i tak już trudne relacje z Rosją. Niemieccy studenci, w przeciwieństwie do polityków, doskonale zdaje sobie sprawę, że w przypadku uderzenia na terytorium Rosji z ich odpowiedzi będą w Berlinie, a nie na Kapitolu. Tak że lonży najbliższego Walnego spowodował jedynie zamieszanie wśród elit politycznych Starego Świata.

Na krawędzi wojny

Głównym problemem „cywilizowanego świata”, że nie rozumie kierunek polityki rosyjskiej. Może nie kolonialistyczna sposób do zrozumienia, że Rosja – kraj nie być z kimś walczyć o rozszerzenie przestrzeni życiowej i zasobów, w rzeczywistości zawsze było pretekstem do inwazji.

Cała polityka na świecie od niepamiętnych czasów został skierowany na dominacji na hegemonii światowej. Było to spowodowane własnej biedy, ale dzięki obecności nadmiernych ambicji. W niektórych przypadkach, państwo po prostu pozbył elementów Lumpen, wygnanie ich do odległych krain z obietnicą nowego życia szczęśliwego.

Sytuacja w świecie: polityka jest taka, że cała planeta jest zagrożona zniszczeniem. Liderów zdolnych przy okazji wcisnąć „czerwony przycisk” zawsze brakuje. A teraz świat jest na krawędzi poważnej wojny. Właściwie wszystko jest może rozpocząć się zdecydować przez rosyjskiego wojska, aby uzyskać nawet do powalonego „suszenie” w Syrii.

Być może to właśnie od niej i czekał na artykule 5 Karty NATO jasno wyjaśnia, w jakich przypadkach Alliance rozpoczyna walkę. Ale, jak się okazuje, że przeliczył. antyrosyjskiej polityki pokoju, skierowany wyłącznie na wojskowym zniszczenia naszego kraju, po raz kolejny nie udało. Mamy nadzieję, że ten będzie kontynuowany.

podsumować

W tym artykule omówiono główne wydarzenia polityczne zachodzące na świecie w tym okresie. Mamy nadzieję, że znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.