869 Shares 8892 views

Pełnomocnictwo na adres: wymagania treści

Pełnomocnictwo do urzędu pocztowego, z którego próbka jest prezentowane w tym artykule, dokument może stać się konieczne dla wielu obywateli. Zwłaszcza takie pełnomocnictwo jest istotne dla osób w podeszłym wieku, którzy nie są w stanie iść na pocztę lub do ich jest niezwykle trudne. O niektórych niuansów tym dokumencie omówiono poniżej.


kształt

na papierze wymagania są określone w prawie cywilnym. Zatem CC określa, że proxy mail musi zostać ustalone formy. Jeśli mówimy o tym bardziej szczegółowo, forma powinna być koniecznie napisane. W tym przypadku, jak wiadomo, może to być proste lub idealna forma notariusza.

Aby wyświetlić ten dokument pod uwagę wymóg certyfikacji przez notariusza nie jest prawdą, chociaż w razie potrzeby, jego przyznania, mogą produkować ten efekt. Jak zwykle, pełnomocnictwo do urzędu pocztowego nie jest poświadczone przez notariusza, a to wykonując prostą formę pisemną. Dokument można wydrukować na komputerze, ale to nie jest zabronione, aby to zrobić w formie rękopisu.

niezbędne szczegóły

Jak również wszystkich dokumentów, e pełnomocnictwo musi zawierać określone informacje. Po pierwsze, gdy jest rysunek należy podać nazwę „pełnomocnictwa”. Następnie określ lokalizację, w którym dokument został sporządzony. Powinna to być miasto – miasto, miasto, wieś.

Obowiązkowy i niezbędny atrybut każdej pełnomocnictwa jest uważany za wskazanie tego, kiedy został on napisany. Bez tego, to zostanie uznane za nieważne, to znaczy, nie będzie mieć moc prawną. Kolejnym istotnym punktem i dokumentu jest odzwierciedleniem danych osoby, która popełnia tę transakcję. Podane dane paszportowe, rok urodzenia, miejsce gdzie znajduje się główny.

Oczywiście, aby ustalić, kto będzie twarzą pełnomocnictwa, pełnomocnictwo wskazuje jego imię i nazwisko Ze względu na fakt, że analizowany dokument jest wynikiem jednostronnej pełnomocnika podpisu transakcji nie jest wymagane. Wręcz przeciwnie, podpis mocodawcy jest obowiązkowe.

W przypadkach, gdzie nie może wykonywać tej czynności samodzielnie, podpisał trzecią osobę, a jednocześnie stała się przyczyną niemożności samodzielnego wzroku.

zawartość

Pełnomocnictwo (próbki na poczcie odbiorczego jest pokazany poniżej na zdjęciu) powinien mieć odpowiednią zawartość, która odzwierciedla dosłowne wyrażenie woli mocodawcy. W tym konkretnym przypadku musi być wyrażona w przeniesienie organ do odbierania e-mail korespondencji.

Co do zasady, dokument stwierdza, jakiego rodzaju korespondencji iw którym poczta musi otrzymać twarz adwokata. Jednak oprócz tego, i inne potrzebne do wykonywania czynności mogą być odzwierciedlone w tekście.

certyfikat

Pełnomocnictwo musi nadal być certyfikowane. Obywatele, którzy są obdarzeni ustawodawstwa dotyczącego tego prawa są urzędnicy. Na przykład, dokument może zweryfikować obywatela pracodawcy. Jeśli ten ostatni jest leczony, to będzie poświadczać naczelny lekarz. Można również skontaktować się z organizacją mieszkaniowego służenia społeczności. Głowa będzie zobowiązany uczynić znak identyfikacji. Prawo stwierdził też inne osoby, które mają prawo do przedstawienia zaświadczenia. Pełnomocnictwo (próbki) do odbierania poczty, można zobaczyć na zdjęciu powyżej.

Tak więc, jeśli trzeba ładować odbiór przesyłek pocztowych do ich względnego lub innej osoby wykonującej powyższe warunki, można to zrobić bez problemów.