679 Shares 7675 views

Spikelets na długie włosy

Jak zostało powiedziane w starożytności, Cypel – dziewczęcą urodę. Wcześniej warkocze były uważane za symbol bogactwa, obfitości sił światła i szczęścia rodzinnego. Teraz, tkactwo – jeden z najbardziej popularnych metod stylizacji włosów. Czysty długie włosy w warkocz jest nie tylko bardzo wygodne, ale również piękna, elegancka i pełna wdzięku. Obecnie istnieje wiele rodzajów plecionek, ale w tym artykule skupimy swoją uwagę na jednym z nich – spikelets. Instalacja ta jest używana, jak w pierwotnej postaci lub jako podstawa dla bardziej złożonych fryzury. Spikelets na długich włosów warkocz łatwe. Oczywiście, do siebie, aby ta fryzura trochę trudniejsze, ale nadal możliwe. Większość to pokazuje, jak splot spikelets na długie włosy, to fryzura zdjęcie. Teraz, gdy stało się jasne, jak to powinno wyglądać warkocz, trzeba uzbroić się w użyteczną wiedzę.


Pomocne wskazówki

Przed przystąpieniem do budowy fryzury, trzeba przygotować wszystko konieczne do tego celu, a mianowicie kołki i gumki. Idealnie powinno się to odbywać na czyste włosy r leczonych z klimatyzacją, to zapobiec powstawaniu „koguty”. Jednak stan włosów może być raczej przeciętne, ponieważ kolec ma również zdolność do ukrycia małą tłustości. Jeśli nawilżyć włosy stają się bardziej posłuszny i giętki, łatwo zostaną zainstalowane, a proces tworzenia plwocina jest znacznie uproszczona. Przed jak warkocz spikelets na długich włosach, należy starannie uczesane. Jeśli warkocz nie jest jeden, ale kilka, konieczne jest również, aby dokładnie podzielić włosy z przedziałkiem na środku. Teraz, kiedy wszystko jest gotowe, można przystąpić bezpośrednio do powstania mierzei.

technika tkania

Spikelets na długich włosów spływu następująco. Uczesane włosy powinny być odciągany do tyłu. Następnie na czubku głowy jest niezbędne w celu rozdzielenia nici z trzech identycznych objętości. Nie powinny one być bardzo duże, ale nie dość cienka. Aby technika była bardziej zrozumiała, że psychicznie Number nici w lewo. Pierwszy z nich należy umieścić pomiędzy drugim i trzecim nici. Teraz w jego trzecia nić powinna przesunąć. Jego miejsce – między drugim i pierwszym kosmyk włosów. To jest po zmianie jego lokalizacji, a druga nić. Teraz powinno być między trzecim i pierwszym sudecka. Ale z drugiej nici powinny, a nawet mały kawałek włosy w lewo. Następnie należy powtórzyć każdy etap i jednocześnie dodać do siebie curl jest nadal częścią włosy po bokach, z których zostały one przekazane. W rezultacie, wszystkie włosy powinny być zaangażowane. Spikelets na długie włosy splot koniecznie do końcówek. Można zatrzymać tkania, dochodząc do podstawy szyi, lub w jakimkolwiek innym przedziale. Fryzura powinno rozwiązać gumką, a rozdzielone nici może być zamocowany kołek lub wygładzania lakieru do włosów. Ta fryzura będzie zobaczyć jak wspaniałe warkocze patrząc długie włosy, zdjęcie z opakowania można zobaczyć w artykule. Oni nawet użyć gwiazdy na czerwonym dywanie. Powodzenia w tworzeniu fryzur!