756 Shares 3160 views

„Dezinformacja”: komentarze na temat przewodnika cen leków

Skuteczne, jeżeli taki lek, jako „dezinformacji”? Recenzje wytwarzania są przedstawione na końcu. Jest to opisane na szczegółowych instrukcji stosowania leku, jego struktury, właściwości farmakologicznych, a więc uwalniają formy. D.

Forma kompozycji, pakowanie i opis leku

Kupować leki można rozpatrywać w następujących formach:

  • Preparat doustny „des” (tabletki). Liczba Specjaliści informują, że mają one kolor niebieski, okrągłe i obustronnie wypukłym. Składnik aktywny jest uważany preparty desloratadyny. Co do dodatkowych składników, potem obejmują stearynian magnezu, mannitol, celuloza mikrokrystaliczna, talk, skrobia kukurydziana prezhelatinizirovany. W sprzedaży leku wchodzi blister, pakowane w karton.
  • Zawiesinę „dezinformacji” (syropu). Tabletki są dla dorosłych i syrop – dla dzieci. Składnik aktywny według postaci leku działa również desloratadyny. Ponadto zawiera składniki pomocnicze, sorbitol, glikol propylenowy, dihydrat cytrynianu sodu, monohydratu kwasu cytrynowego, hypromellozy, sukraloza, wersenian disodu i aromatu „tutti-frutti”. Przezroczysta ciecz bezbarwna. Lek wolny od obcych cząstek i odprowadzane w ciemnych szklanych fiolkach (SCOOP zestawie).

Zasada działania leku

Ponieważ organizm ludzki wpływa lek „dezinformację”? Instrukcje użytkowania (tabletki i syrop ceny zostaną wymienione poniżej) informuje, że jest to lek przeciwhistaminowy, który ma trwały efekt.

Oglądany formulacji związana jest z blokerami receptora histaminowego H1 (obwodowa).

Według specjalistów, desloratadyna – jest głównym metabolitem loratadyny. Substancja ta jest w stanie hamować reakcje alergiczne są natura i uwalniania prozapalnych cytokin i chemokin.

Środek antyalergiczny „Deza” (Opinie preparatu są mieszane) ułatwia alergią i zapobiega jej rozwojowi. Ponadto, analiza ma protivoekssudativnoe lek i działanie przeciwświądowe. Zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych i naczyń włosowatych, zapobiega skurczom mięśni gładkich i zapobiega powstawaniu obrzęków.

Jako centralny układ nerwowy wpływa medycynie „Deza” (tabletki)? Instrukcje użytkowania, prawdziwi eksperci donoszą, że lek ten nie ma wpływu na układ nerwowy, a nie powodować senność.

Należy zauważyć, że substancja czynna tego leku nie ma wpływu na uwagi i psychomotorycznego ludzkiej reakcji.

Efekt terapeutyczny „Des” jest pokazany w ciągu pół godziny po podaniu i utrzymuje się przez około jeden dzień.

Właściwości farmakokinetyczne leku

Gdzie jest wchłaniany lek „dezinformację”? Recenzje leku powiedzieć, że jego składnik aktywny jest wchłaniany z przewodu pokarmowego. We krwi obserwuje się po 30 minutach, a jej największa koncentracja jest widoczne i po trzech godzinach.

Wiązanie się z białkami osocza wynosi 86-88%, a okres półtrwania – około 27 godzin. Wydalanie desloratadyny z ciała ludzkiego przez jelita i w moczu.

świadectwo

Z tego, co pomaga lek „dezinformację”? Instrukcje użytkowania (oznacza to ceny nie są bardzo wysokie) informuje, że lek został przepisany w celu łagodzenia objawów reakcji alergicznych oraz w celu ułatwienia stanu pacjenta. Przez wskazań należą:

  • Alergiczny nieżyt nosa (podniebienie swędzenie, wyciek z nosa, uczucie zatkanego nosa, kichanie, swędzenie oczu, zaczerwienienie oczu, łzawienie oczu, swędzenie nosa);
  • pokrzywka (swędzenie skóry i wysypki skórne).

Przeciwwskazania

W jakich warunkach nie zaleca się podjąć „dezinformację”? Recenzje leków donoszono, że był w żadnym wypadku nie może być stosowany w okresie ciąży. Ponadto, nie ma zastosowania w przypadku dzieci w wieku poniżej 12 lat (tylko w formie tabletek) i podczas karmienia piersią.

Nie przepisać ten lek i nadwrażliwość pacjenta do aktywnego lub jakichkolwiek dodatkowych składników.

Bądź ostrożny tabletki i syrop „Deza” zalecają osób z ciężką niewydolnością nerek.

Jak stosować lek, „Deza”?

Zastosowanie kompozycji, to lek opinie przedstawione w niniejszym artykule.

Przepisać tabletki alergii i syrop powinien tylko alergolog. Reakcje takie jak świąd, pokrzywka, wysypka, i tak dalej. E. u dorosłych i pacjentów pediatrycznych leczonych na podobnym schemacie.

Obie formy są uważane za lek jest przepisywany tylko wewnątrz. Przyjmowanie leku nie zależy od spożywanego pokarmu. Dawka jest ustalana przez lekarza. Zwykle jest to 5 mg dziennie.

Działania niepożądane po spożyciu

dezinformacja „społeczna”, „przeciw alergii, ale państwo jest tylko coraz gorzej …” – że takie opinie są pozostawiane na wspomniany lek niektórym pacjentom. Eksperci podkreślają, że lek faktycznie ma wiele skutków ubocznych. Rozważmy najczęstsze z nich:

  • zmęczenie, suchość błony śluzowej jamy ustnej, regularne bóle głowy;
  • wymioty, biegunka, ból brzucha, niestrawność, nudności;
  • senność, zawroty głowy, pobudzenie psychoruchowe, bezsenność;
  • zwiększenie stężenia bilirubiny, zapalenie wątroby, enzymów wątrobowych;
  • kołatanie serca, tachykardia
  • bóle mięśni.

Również na tle środek przeciwalergiczny mogą wystąpić zaburzenia psychiczne u ludzi, halucynacje, świąd, reakcje alergiczne, anafilaksja, wysypkę, obrzęk naczynioruchowy, pokrzywka.

przypadków przedawkowania

Przyjąć lek „Desai” powinny być w dawkach zalecanych alergologa, pomimo faktu, że nawet, gdy znaczny nadmiar w dawkach (na przykład czasy, 9), przy czym pacjent nie doświadcza żadnego odkształcenia. Chociaż możliwe jest opracowanie senność.

W celu terapii po przedawkowaniu trzeba wypłukać żołądek ofiary i dać mu węgiel aktywowany.

Poprzez desloratadyną hemodializy z organizmu ludzkiego nie jest wyświetlany.

interakcji

Oglądane lek nie wpływa na przyjmowanie innych leków. Również inne leki nie mają wpływu na jego właściwości lecznicze. Ponadto, desloratadyna jest zdolny zwiększyć działanie etanolu w ośrodkowym układzie nerwowym.

Szczegółowe zalecenia dotyczące przyjmowania środek antyalergiczny

Pacjenci z ciężkim naruszeniem „dezinformacji” nerek podawane z najwyższą ostrożnością.

Lek ten nie ma wpływu na zdolność osoby do obsługi pojazdów. Chociaż w dalszym ciągu powinno mieć na uwadze, że u niektórych osób może powodować senność.

Cena i analogi

Ile jest środek antyalergiczny „dezinformacja”? Opinie o leku, cena zostanie przedstawiony teraz. Kupić tego leku w aptece, może być na 210-370 rubli (w zależności od kształtu uwalniania, liczbę tabletek i objętości syropu).

Zastąpić lek może być leki takie jak "desloratadyną Canon", "Ezlor", "Lordestin", "Nalorius", "Blogir-3", "desloratadyna-Teva", "desloratadyna", "Erius" „desloratadynę-Farmaplant "" Eliza”.

Referencje

Wiele informacji na temat leku można uzyskać czytając opinie. O środek antyalergiczny «Actavis Deza” komentarze opuścić bardzo wielu pacjentów. Wśród nich możemy znaleźć zarówno negatywne, jak i pozytywne opinie. Większość ludzi donoszą, że lek ten skutecznie i szybko usuwa wszystkie objawy, które są właściwe reakcje alergiczne.

Według zadowolonych pacjentów po zażyciu tabletek lub syropu stan pacjenta poprawił się znacząco. Ponadto stosowanie tego leku jest bardzo wygodne. Aby osiągnąć maksymalny efekt terapeutyczny, to wystarczy wziąć raz dziennie.

Co do negatywnych doniesień, większość z nich mówi o manifestacji wielu efektów ubocznych.