485 Shares 1652 views

Corvette ZR1: zaprojektowany dla prędkości

W USA, Chevrolet Corvette stał się marzenie wielu nastolatków i poza nią. to nie jest tylko sposobem, aby pokazać swoich kolegów, ale również wskazuje na pewien status właściciela. Wyjaśnić popularność samochodu może być i to, co zawsze wiąże się z szybkością. Pomimo wysokiego prestiżu samochodu za granicą, prawie modelem pożądanych zepsutych Europejczyków, którzy w pierwszej wzmianki o niej jest tylko chytry uśmieszek. Według wielu z nich, amerykański przemysł samochodowy jest nadal daleki od supersamochodów europejskich, nie tylko pod względem technicznym, ale także prestiż. Zniszczyć takie stereotypy są przeznaczone nowej Corvette ZR1, który firma General Motors stworzył również w celu pogłębianie wiele nowych konkurentów.

Jak się okazało, nowy produkt przekroczyła wszelkie oczekiwania. Do tego czasu historia marki nie wiedział, więc technicznie doskonałe Corvette. Model mieści 6,2 litra, w kształcie litery V „osiem”, który może rozwinąć siłę 620 „koni”. Należy zauważyć, że urządzenie zostało zaprojektowane od podstaw z myślą o nowej modyfikacji Corvette ZR1. Według twórców, nie należy się spodziewać, że będzie w stanie stworzyć taki silnik wysokiej jakości, która pozwala na samochód do pokonania kilometrów na sekundę. Do osiągnięcia „setki” z wystarczającą ilością miejsca dla niego zaledwie 3,4 sekundy. Maksymalna kwota auto wynosi 330 km / h. Interesującą cechą tego pojazdu, który został dostarczony przezroczystą wkładkę, dzięki której wieko na jego kaptur kolektora wydechowego jest widoczny dla wszystkich.

Modelu Chevrolet Corvette ZR1 jest również godne uwagi, a jego podwozie. W szczególności jest on ustawiony na ręcznych sześciu etapach. Ze względu na podwójnym sprzęgłem używane cała moc może być stale przenoszone na tylną oś. Przednie koła mają średnicę 19 cali i tył – 20 cali. Należy pamiętać, że to jest typowy dla wielu samochodów sportowych. Nawet opony zostały opracowane przez Michelin specjalnie dla nowej Corvette ZR1. Przez cienkie igły i może uznać hamowania ceramiczne o średnicy 15 i 15,5 cali z przodu i z tyłu, odpowiednio. Technologia zawieszenie samochodu jest używany, który wcześniej mógł pochwalić Ferrari 599 – zapewnia miękkość.

Pojazd ten charakteryzuje klasycznej proporcji: ma dużą pokrywę i w tym samym czasie jest dość niska i szerokości. aktualności moc potwierdza Development Kit, chrom koła i dach z włókna węglowego. Jeśli mówimy o wnętrzu Chevrolet Corvette ZR1, to jest po prostu luksusowe. Tapicerka jest stosowany w wysokiej jakości drogiej skóry. Cechą charakterystyczną przedziału pasażerskiego jest to, że duża liczba plakatów ZR1 jest tutaj. Wewnątrz desce rozdzielczej jest rozdzielona, przy czym zainstalowane są czujniki wskazujące ciśnienie w kolektorze oraz prędkościomierz. W pozostałej części wnętrza jest dość znane, a jej urządzenia elektryczne i nawigacji przypomina innych współczesnych modeli. W każdym razie pozostaje obojętny na tej maszynie nie może. Nawet najbardziej doświadczony człowiek samochód, bez wątpienia, uczestnictwo pulsie liście innowacji wprowadzonych tutaj.