281 Shares 5754 views

Jak włączyć „Mozile”, dzięki czemu korzystanie z Internetu bardziej wygodne?

Dawno, dawno temu, w odległej od nas już w 1990 roku, kiedy sam Internet jeszcze nie pojawiły się od dzieciństwa, pierwsza przeglądarka została utworzona. Oczywiście, że nie podoba się fakt, że teraz rozumiemy przez to słowo. Mógł wyświetlić tylko wartości numeryczne i alfabetyczne, i to tylko w formie czarno-białej. Oczywiście, wśród których reklama sieć następnie wchodzi w rachubę żadna.


Niestety, te szczęśliwe dni minęło szybko. Reklama – branży motoryzacyjnej, a także źródłem zysków dla właścicieli stron internetowych. A ponieważ w ciągu kilku lat kwestia jak wyłączyć reklamy w „Mozile” stało się niezwykle ważne. Po tym wszystkim, ona przychodzi odwiedzić swoje ulubione miejsca, które staje się zupełnie niemożliwe!

Pierwsza opcja jest najbardziej ekstremalna i bardziej nadaje się do niezbyt szczęśliwych posiadaczy modemów USB o ograniczonej przepustowości. Mówimy o całkowity zakaz wyświetlania miniaturek w przeglądarce. Wcześniej było to zrobić jest bardzo proste, ale dziś jest to konieczne, aby umieścić SettingSanity przedłużacza. Po instalacji przejdź do opcji przeglądarki, itp – na zakładkę „Treść”, a następnie odznacz „obrazki automatycznie”. Ponieważ wyłączenie reklam w „Mozile” bardzo po prostu w ten sposób, to może być zalecane dla początkujących.

To tylko z jej niepełnosprawnego żądanego obrazu. W jaki sposób można usunąć zbyt irytujące reklamy bardziej delikatny sposób? Aby to zrobić ponownie trzeba użyć miłym dodatkiem do przeglądarki. Mówimy o słynnej aplikacji Adblock Plus, który niezawodnie wyeliminowania reklam we wszystkich jego formach. Zwrócić uwagę! W najnowszej wersji jest wyświetlany na początku ustawienie małe pudełko „aby pokazać dyskretnych reklam”. Jeśli jesteś przeciw, należy go usunąć.

Ale jak wyłączyć reklamy „Mozile” w inny sposób? Po tym wszystkim, nie wszyscy lubią majstrować z dodatkami, a chcą znaleźć jakieś bardziej wszechstronne rozwiązanie, które będzie działać w innych przeglądarkach. Jako taki może być innej firmy Muncher programu Ad. Deweloperem jest spółka australijski i stosowania logo stało się śmieszna krowa. Jednak jakość usuwania niechcianych treści ze strony nie jest w żaden sposób naruszone. Program całkowicie usuwa wszystkie banery, Java-skrypty, Flash obiektów i tym podobne zanieczyszczenia z strony.

Jak wyłączyć reklamy w „Mozile”, korzystając z innych aplikacji? Nikt nie twierdzi, z tym, że jakość „krowy” genialny, ale to właśnie ona jest wypłacana. Dla naszych użytkowników, to może okazać się decydującym czynnikiem. Cóż, nie jest darmowy program AdFender.

Według dostępnych funkcjonalności jest z grubsza odpowiednikiem jej płatnego odpowiednika możliwości, które mamy rozważanego powyżej. Przed blokować reklamy w „Mozile”, proszę zauważyć, że program obsługuje EasyList i RuAdList rozszerzenia AdBlock, więc łączenie ich nie ma sensu.

Blokowanie niechcianych bannerów i inne rzeczy, będziesz nie tylko sprawiają, surfowanie w internecie bardziej wygodne, ale również zaoszczędzić ogromną ilość ruchu. Biorąc pod uwagę fakt, że wielu użytkowników w naszym kraju, a do tego zastosowania dzień USB modem, oni docenią tę cechę blokery.

Więc wiesz, jak usunąć w „Mozile” reklamy.