755 Shares 3048 views

Kwiaty w kraju od wiosny do późnej jesieni

Jeden kwiat lub morskie kolory – wybór należy do Ciebie

Hans Christian Andersen, który powiedział świat Calineczka i prawym sercu żołnierza cynowego, powiedział, że życie trzeba sporo – Sunshine, swoboda i kwiatkiem. Wszystko to prawda, ale jest mało prawdopodobne, aby zaakceptować tych, którzy nie są zadowoleni z tylko jednym, a ponadto mały kwiat. Rzeczywiście, tak chętny, aby zobaczyć kwiaty przez cały rok: zimą – na parapetach i w szklarniach, a w pozostałej części roku – kwiaty w ogrodzie i w kraju, kwiaty na balkonie. I to było kolory morza, które wyglądają jak pływać i odpocząć i cieszyć się duszę. Co sadzić kwiaty w kraju, tak że one kwitną zaczął jak najszybciej, i tak długo, jak to możliwe? I wybrać najlepszą z mało wymagające, wymagające minimum pielęgnacji, ponieważ domek przyjść po dni robocze do reszty, nie zmęczenie od pracy fizycznej.

Kwitnie od wiosny do jesieni

Kwiaty na letniej rezydencji na wiosnę rabaty kwiatowe to najlepiej wybrać melkolukovichnye wieloletnich, kwitnienie, która występuje w falach. Gdzie wiosna rozpoczyna się w kwietniu, pierwszy żółto-biało-różowo-fioletowym radości z udziału pachnący zapach z nami krokusy, hiacynty, w tym mysie hiacynt na dywanie, często zwanego Muscari. Są one zastąpione przez przystojnych żonkili i tulipanów luksusu, a następnie – irysy. Po jakimś czasie, w czerwcu ulubionych bloom greckich bogów i cesarzy Chin – piwonie. Ich wspaniałe kwitnienia – prawdziwa ozdoba strefie podmiejskiej. Przyciągają one nie tylko splendor i żartobliwej formy malarstwa, ale jego stabilne dekoracyjne (30 lata), dolgotsveteniem (miesiąc i pół) i adaptację do zmian klimatu. Jedynym wymogiem tego niezwykłego-kwiat – obfite podlewanie, 3-4 łyżek pod krzakiem, a następnie poprzez poluzowanie, ale konieczne jest, aby woda nie często, na początku lata, w lipcu, kiedy wznowienie kształcie nerki. Najlepszym miejscem dla nich być słoneczne miejsce, lub półcień koronki. W miejsce piwonii w ciągu daylilies pośpiechu i lilie, konkurujących ze sobą kwitnienia urody. Pod koniec fajerwerki Blooming Floks kwiatów wieloletnich, które są nasycone czystych głębokich kolorach. To undamped kwitnienia co roku podziwiać wieloletnich kwiaty w kraju i, co ciekawe, nie przeszkadza fanom kolorach.

Mak, chaber, rumianek trawnik

Kolorowy obraz z kwiatów letnich będzie w kraju, w formie trawnika – rozstawiony niewymiarowe bezpretensjonalny Pole ziół i kwiatów maku, stokrotki i chabry. Pielęgnacja trawnika jest zredukowana do minimum, to ma niską płodność i światło. Ważne w tworzeniu – wybór ziół i ostrożny obszar kopanie w pokonaniu chwasty. Najlepiej jest kupić nasiona dla rocznego trawnik z krajowych producentów. Feature Maurów trawnik (jak nazwał plantatorzy) – siew mieszanki traw kwiat jest najlepiej wykonać jesienią, obejmujące grunty zasiane z akrylu. Ale może to być wysiewane w maju. Po pierwsze strzyżenie zrobić gdy odrost trawy do 10 cm, ale przed pojawieniem się kolorami. W dalszym podlewanie i odchwaszczanie niepożądanych chwastów. Po więdną kwiaty potrzebują drugi rzut. Na trawniku jesienią sadzi się kruszy się nasiona. Jedna opcja to kwiatowo-ziołowe mieszanki dla takiego trawnika bylin: mak wschodni, Gailardia, kula kwiat, stokrotka, nawłoć, kostrzewa czerwona, wiechlina, Veronica, orlik, viskar, len trwały, mietlica pospolita.

Gwiazdy łóżek

Aby przygotować się do dekoracji jesienią kwiatów w kraju trzeba wiosna. Bez plasowaniem kolorowe astry trudno spaść domku. Ale takie astroprazdniku muszą rosnąć sadzonki z nasion. Chociaż istnieją wieloletnie astry, zwane sentyabrinkami – żyją w małych gwiazdkami nawet zajrzeć spod pierwszego śniegu.

radość tworzenia

Kwiaty w kraju, projekt w postaci sztucznych ogrodów skalnych i strumieni kamienia daje niepowtarzalny charakter mały róg, który jest pod ochroną. Jest przytulny, aby odpocząć, aby szybko przywrócić zasilanie. I tak miło jest wiedzieć, że wszyscy goście to piękno – przypadek twoich rękach.