322 Shares 5312 views

Leczenia węzłach chłonnych. Kilka popularne recepty

Lymph node leczenie, zapalenie na tle przeziębienia, co do zasady, nie ma specjalnych środków nieuwzględnione. Wynika to z faktu, że w takim przypadku, układ limfatyczny działa jako pewien wskaźnik nasilenia procesu infekcji.

Często leczenia węzłach chłonnych wykonuje się stosując preparaty „Limfomiozot” (homeopatyczne krople) i doustne oznacza, prednizolon.

Należy zauważyć, że skutki narkotyków, wizytę u lekarza, w połączeniu z niektórych popularnych receptur, może znacznie przyspieszyć regenerację. Jednak, wybierając środki niezbędne, aby skonsultować ze specjalistą na temat ewentualnych przeciwwskazań.

Niż leczyć węzły chłonne? Kilka popularne receptur.

  1. Lavender kwiatów czarnego bzu, porzeczki oraz piołunu liści w równych ilościach, miesza się i proszkuje. Surowy materiał wlewa się do termosu przegotowanej wody (jeden litr). Infuse polecić noc. Rano mieszaninę przesączono. Akceptowane zalecany zamiast herbaty.
  2. węzłów chłonnych traktowanie może być przeprowadzone za pomocą malin alkoholu. Będzie to wymagało 250 gramów korzeni. W trzy warstwy ułożone litrowym słoiku surowców, jest ponownie napełniony z cukrem, a następnie cukru surowego. Następnie napełniania sto miligramów wrzącej wody i mieszaninę ogrzewa się na łaźni parowej w ciągu ośmiu godzin. Po tym, pojemność należy umieścić w ciemnym miejscu przez trzy do czterech dni. Środki podejmowane codziennie łyżkę.
  3. Kiedy zapalenie węzłów chłonnych często używać nalewki z Echinacea. Zakład ten jest znany ze swoich właściwości leczniczych. Wlew można łatwo kupić w aptece. Szklanka wody zajmie dziesięć kropli. Zaleca się pić cztery razy dziennie.
  4. Jeśli z jakiegoś powodu, wywary i napary nie nadają się do leczenia, to jest możliwe, aby kompres. Do tego pasuje glistnika. Roślina należy pociąć po płukania i suszenia. Następnie z glistnika wyciśnięty sok. Dodaje się go do alkoholu w stosunku 1: 1. Następnie położyć kompres. Należy zauważyć, że to narzędzie jest również skuteczny w leczeniu dusznicy bolesnej.
  5. Bardzo przydatne dla organizmu witaminy C jest generalnie wystarczająca do 750 mg dziennie (250 mg trzy razy). Jednak w niektórych przypadkach dawka może być podwojona.
  6. W nieco nietypowe środki są orzech liści (orzech). Surowiec jest wypełniona wodą i ogrzewa do wrzenia w ciągu czterech godzin w bardzo szczelnie zamkniętym pojemniku. Po wymagany czas gotowania środki dodawane do kąpieli do kąpieli.
  7. Często zapalenie węzłów smarowane olejem kamfory.
  8. Może być skutecznym i borówki likier. Jego wytwarzania Pięć gramów surowców należy wlać do szklanki wrzącej wody. Stosuje się trzy razy dziennie po łyżce lub dwóch (stołówki).

Leczenia węzłach chłonnych szyi w żadnym wypadku nie powinny być wykonywane za pomocą ciepła lub tarcia. W przeciwnym razie, można poważnie pogorszyć stan zapalny. I jod są przeciwwskazane jako pajączków, nie jest to zalecane przez długi pobyt w słońcu.

Przed użyciem wszelkich niezbędnych środków w celu określenia dokładnej przyczyny choroby. Przy obecnym wzroście leczenia długoletniego węzłów chłonnych należy powołać się z lekarzem. W wielu przypadkach, niezależny wybór terapii może być bardzo niebezpieczne i powodować rozwój bardzo negatywne konsekwencje.

Jeśli jeden z węzłów chłonnych jest znacznie różnią się wielkością od innych, czy istnieje wzrost absolutnie wszystkich formacjach chłonnych, a także zachowanie objawów zapalenia dla dwóch lub więcej tygodni po wykryciu i eliminacji wszelkich zakaźnych przyczyn, wizyta nie jest zalecane, aby odroczyć do eksperta.