535 Shares 2015 views

„Homework”: aktorzy i funkcje filmowe

Porozmawiamy o filmie „Homework”. Aktorzy, którzy brali udział w filmie pojawi się poniżej. Chodzi o melodramatu. „Homework” – film w reżyserii Gavina Vesena, zastrzelony przez własnego scenariusza. Premiera odbyła się w 2011 roku w ramach festiwalu filmowego „Sundance”. Film otrzymał wiele negatywnych opinii krytyków. Na Rotten Tomatoes obraz jest w 18% pozytywnych opinii. Na Metacritic w oparciu o opinie z taśmy otrzymała 36 punktów na 100 możliwych.


historia

Najpierw omówimy kwestię obraz „Homework”. Aktorzy są przedstawione w dalszej części tego materiału. Główny bohater filmu, George. Zamknął i samotny nastolatek. Jego życie małe zainteresowanie. Ma talent do rysunku, ale ten prezent jest marnowana. Był następnie przez edukację i szkolnym, jako młody człowiek przez długi czas nie zrobić swoją pracę domową i nie słuchać nauczyciela. Pewnego dnia George poznaje Sally – skomplikowany dziewczynka. Ten ostatni przedstawia bohatera przyjaznego zainteresowania. Z biegiem czasu, relacja staje się czymś więcej. George będzie miał lekcję miłości.

Bohaterami

George Zinavoya grał w filmie "Homework" Freddi Haymor. Mówimy o brytyjski aktor, reżyser i scenarzysta. Urodził się w Londynie. Kształcił się na Uniwersytecie w Cambridge. Wybrałem Wydział Języków Obcych. Studiował arabski i hiszpański. Działając karierę rozpoczął w wieku 7 lat, grając małe role w telewizji.

Rola Salli Hau grał w filmie „Homework” Emma Roberts. Jest to amerykańska aktorka, która jest również modelką. Urodził się w Nowym Jorku. Archer studiował w szkole.

Drugi plan

Sharlotta Hau i Vivian Sargent – Dwa niezapomniane obrazy, które są obecne w filmie „Homework”. Aktorzy Elizabet Rizer i Rita Wilson odgrywają te role. Porozmawiamy o nich więcej.

Elizabet Rizer – amerykańska aktorka. Urodzony w Bloomfield. Był studentem na Uniwersytecie w Auckland. Po latach studiów postanowił opuścić Midwest. Otrzymał Juilliard School dramat. Jej stopień Bachelor of Arts otrzymał.

Rita Wilson – amerykański aktor, producent i piosenkarz. Urodziła się w Kalifornii. Jej prawdziwe nazwisko – Margarita Ibrahimoff. Ma greckiej i bułgarskie korzenie.

Alicia Silverstone została zawarta wizerunku panny Herman. Jest to amerykańska aktorka, która również wyraziła się jako modelka. Na początku swojej kariery wystąpił w teledysku do składu zespołu rockowego Aerosmith. Wychowana w Kalifornii, Szkoła San Mateo. Zaczęła modelowania w wieku 6 lat. Ona połączyła tej działalności ze studiów. Podpisałem umowę z firmą, która została wyceniona na $ 10 milionów dolarów. Mimo młodego wieku, aktorka bardzo szybko osiągnął sławę i stworzył reputację. Znana jest również do aktywnego udziału w pracach praw zwierząt. Jest wegetarianką.

Dustin Mason i Dzhek Sardzhent – postacie, które również pojawiają się fabuły filmu „Homework”. Aktorzy Maykl Angarano i Sam Robards umieścić te obrazy na ekranie. Porozmawiamy o nich więcej.

Maykl Entoni Angarano – amerykański aktor. Ma włoskie pochodzenie. I był szkolony w Crespi karmelitów High School.

Sem Prido Robards – amerykański aktor. Urodził się w Nowym Jorku. Był szkolony w Sari Lourens College. Uczestniczyli Theatre Center Eugene O'Neill.

BLER Andervud grał dyrektor Bill Martinson. Jest to amerykański aktor z telewizji i kina. On jest znany z serialu "The Event", "leczenie", "Dirty Sexy Money" "Nowe przygody starej Christine" i "LA Law". Nominacja do „Golden Globe”, laureat „Grammy”. Urodzony w stanie Waszyngton, Tacoma. Jego ojciec -Frenk Underwood Sr. – pułkownik US Army. Matka Merilin Enn pracował jako projektant. Ma dwie młodsze siostry i starszego brata. Dzieciństwo spędził w bazach wojskowych, a także w niemieckim mieście Stuttgart. Nie zdał usługę do swojego ojca. Przyszły aktor został przeszkolony w stanie Wirginia, w Petersburgu – udział Petersburg High School. Ponadto studiował w szkole teatralnej zwanej Carnegie Mellon School of Drama. Stał się członkiem społeczeństwa Phi Beta Sigma. Pierwszy pojawił się w filmie w 1985 roku w „The sposobów konfliktu” w serialu o nazwie i „Bill Cosby Show”.

Aby uzyskać więcej informacji,

"Homework" – film trwający 84 minut. producenci obraz był Patrick i Kara Baker Baker. Autorem scenariusza jest Gavin Vesen. Kompozytor Alec Puro wykonane. Operator – Ben Kutchins.