774 Shares 1802 views

Głębokie bikini, to jak?

Głębokie bikini, to jak?


Obecnie procedura usuwania włosów z obszarów intymnych – bardzo powszechne, a nawet powszechne, natomiast pochodzi z czasów starożytnych i trzymał dość długo, nie najlepsze narzędzia.

Co jest głęboka bikini? Pewnie każdy chciałby wiedzieć o tym. Tak głęboko bikini – wydalenie włosy bezpośrednio z miejsc intymnych okolicach zewnętrznych narządów płciowych. Procedura ta stała się dość powszechne w XX wieku, kiedy dziewczyny zaczęły noszenie bikini.

depilacja gorącym woskiem w domu

Najskuteczniejszą metodą na pozbycie się włosów w domu jest woskowanie. Jego historia rozpoczyna się w starożytnym Egipcie, gdzie w rzeczywistości, przyszła do nas. Słynna Kleopatra usuwa włosy te metody. Używając ciepłej lub gorącej wosk usuwa się niepożądaną roślinność. Najważniejsze, że długość włosów był o centymetr, ponieważ najlepsze wyniki uzyskuje się, jeśli włosy ma największą długość. Po depilacji niepożądanej roślinności, można zapomnieć o 3-4 tygodnie. W ten sposób za pomocą rozgrzanego wosku wykonane głębokie bikini. To tak jak wszystkie nasze osiągnięcia w życiu: po pierwsze, trochę twarde, ale po czerpać przyjemność z wyniku.

Wosk do depilacji na zimno w domu

Przeprowadzenia tej procedury i zimnego wosku. Wytwarzane przy pomocy głębokiego bikini – jest to bardzo dogodne dodawanie do powyżej opisanego przykładu wykonania. Dla tego rodzaju depilacji woskiem, który jest ogrzewany tylko w rękach. Jest to bardzo wygodne do podróży. Tak, to jest możliwe do przeprowadzenia własnego depilacji. Gotowe paski rozgrzać w dłoniach, odsyła je do wybranej lokalizacji, a potem nagle oderwać.

Salon głębokie bikini: to jest jak w domu, tylko lepiej

Woskowanie w kabinie zwanego woskowanie. jego koszt nie jest zbyt wysoki, a wynik jest na pewno należy. Początkowo traktowano powierzchnia skóry posmarowane specjalnym balsamem. Następnie w strefie bikini stosować ciepłego lub gorącego wosku po zagęszcza stopniowo chłodzony. Wprowadzenie do mieszka włosowego, wosk krzepnie i obudowuje go. Następnie umieszczając specjalny pasek papieru, wraz z wosku i włosy dramatycznie przerwana. Będzie, oczywiście, trochę bolesne, ale efekt jest tego wart.

Istnieją także inne, mniej bolesnych metod depilacji: laserowa, depilacja laserowa , itp Przed uciekać się do nich, to najlepiej skonsultować się ze specjalistą, który powie Ci, czy można zrobić to usuwanie włosów, jak to konieczne, w zależności od rodzaju zabiegów włosów, wybierze najlepszy sposób. Przed zabiegiem, eksperci radzą, aby nie wziąć gorącą kąpiel i opalanie. Głębokie bikini przeprowadza się w pozycji leżącej. Ręce pana i niezbędne instrumenty muszą być zdezynfekowane. Po zabiegu skóra traktowana, zastosować balsam lub krem zmiękczający skórę, ponieważ skóra po depilacji jest bardzo zły. Należy również przez pewien czas, aby zatrzymać solarium. Bądź piękna!