122 Shares 6253 views

Gdy chodzi „Szybcy i wściekli 8” kto zagra w nowym filmie, który będzie historia?

Fani na całym świecie dla więcej niż rok podano główne pytanie: kiedy idzie „Fast & Furious 8”? Do niedawna informacja nie była dostępna publicznie, ale dopiero niedawno stał się znany dla niektórych dziennikarzy, za to, co jest zaplanowane data wielką premierę. Dobrze, niech nas i wiemy, kiedy będzie „Fast & Furious 8”, należy rozważyć krótki opis swojej działki i zapoznania się z bohaterami.


krótkie słowo wstępne

Cała saga o zbrodni i street racing jest usuwany firmę „Universal” przez ponad piętnaście lat. W każdej części, spotkaliśmy się z nowymi postaciami, zarówno pozytywne, które stały się częścią „rodziny” i antagonistów. Jednak pod koniec 2013 roku stało się nieodwracalne – Pol Uoker zmarł. Zagrał główną rolę w filmie. W związku z tragicznymi wydarzeniami z 7 części badania zostały zawieszone, ale wkrótce filmowcy, aby zakończyć pracę, korzystając z pomocy braci Pawła. Ale mam przewagę na inne pytanie: czy istnieje „Szybko i wściekle 8”, lub wcześniej planowane 10 części projektu pozostanie fani marzą?

sen

W 2016 roku, publiczność była pewna, że w tej chwili są kręcenia filmu „Szybcy i wściekli 8”. data wydania, przyczepy oraz listę aktorów, którzy biorą udział w filmie, nie zostały jeszcze upublicznione, ale wiedział jedno: nowa część powie nam jaki był los bohaterów, którzy odeszli ze świata przestępców i szalony wyścig o przetrwanie którzy nadal kręcić w ten gorączkowy. Miał jednak trochę poprawić historię, jako główny artysta bohatera – Brian O'Conner – już nie żyje, ale do usunięcia jego nazwiska z historii nie było. Oddzielnie, warto zauważyć, że film jest dosłownie wypełniony poczuciem nostalgii i wspomnień, mimo brutalnego działki. To dlatego, że bohaterowie, jednak, jak sami aktorzy, żalu do swego przyjaciela, który jest bardzo wcześnie zmarła.

"Fast & Furious 8": data wydania

Trailer do filmu jest już dostępny w internecie na początku 2017 roku. W marcu malowanie została ustalona data wydania: 13 kwietnia. Patrząc przez przyczepę, każdy rozumie, że nowa „Fast & Furious” jest wykonana w starych tradycji: wyścig, eksplozje, główny nadużyć finansowych, zdradzie i przyjaźni. Tym razem strzelanina miała miejsce głównie w Nowym Jorku – chciał Pol Uoker. Również kilka scen kręcono w Kubie i Islandii. Warto zauważyć, że wcześniej na największej wyspie dyrektorów Karaiby Hollywood nigdy nie pracował. Jeśli chodzi o Islandię, do powstania kraju bohatera również był nonsens. Tak duża liczba wybuchów i efektów specjalnych aboriginals spokój północy kraju nigdy nie widział.

"Fast & Furious 8": historia

Bohaterami ponownie rozproszone po całym świecie, a jednocześnie każdy z nich żyją ich życie ciche i dość cywilizowany. Jeden z nich – Dominique Torretta – zmuszony udać się do Nowego Jorku, aby złapać dawna wroga Deckard Shaw na żądanie tajnego agenta „Mister Nobody”. Torretta również wykonać misję tymczasową na Kubie pod rząd i wrócić do wyścigu w „Big Apple”. Następnie, staje się jasne, kto jest głównym wrogiem Dominika i jego rodziny. Jest młoda, uwodzicielska i niezwykle diabelnie najmądrzejszy kobieta – Cypher. To nie wystarczy umieścić szprychy w kole i ustawia bohatera przed swoją rodziną, by podkręcić swój kolejny przekręt.

Główne działania bohaterów i wykonawców

Na wieść, że idzie „Fast & Furious: 8” fani natychmiast zaczęli dyskutować, kto ma zagrać główną rolę w tym filmie, a także jakie znaki będą nowe. Rodzina, jak poprzednio, jest kierowany przez Dominique'a TORRETTA przez Vin Diesel i jego dziewczyną Letti Ortis, granej przez Mishel Rodriges. Według pomysłu reżysera, Brian i Mia z gry, więc Paul Walker i Jordana Brewster w filmie. Nadal działać z piątej części podmioty: Elsa Pataki jak Helena Duane Jones jako środka Hobbs. Niektóre znaki są nam znane od samego początku projektu: Dom Omar Tego Calderon i Tyrese Gibson jako Roman Pearce. Nowy bohater – „Mr. Nobody” – wykonywana przez aktora Kurta Russella i agenta pojawił się Kuba – Skøtt Istvud.

Antagoniści 8 części filmu – to Deckard Shaw, którego znamy z 7. „Szybcy i wściekli” oraz nową postać imieniem Cypher. W tej roli dyrektorów zaproszony notorycznie Charlize Theron.

Więc wiemy, kiedy będzie „Fast & Furious 8”, spotkał się ze swymi nowymi postaciami, krótko czytać, co będzie historia tym razem. Niestety, zdjęcie zostanie usunięte bez Paula Walkera, ale, jak mówi Dominic Torretta on inspirowany wszystkim stworzyć dalszą częścią tego ekscytującego projektu.