282 Shares 9526 views

Jak wybrać imię dla kota?

Kiedy kot staje się częścią naszego życia, tym bardziej prawdopodobne jest, bez nazwy. Tak więc, pierwszą rzeczą do zrobienia jest na nią zdecydować, jaki rodzaj pseudonimu będzie towarzyszyć całe życie? Do tego odpowiedzialnego biznesu może przynieść wszystkich krewnych, czytać góra literatury wymaganej lub sprawdzić dostępne w internecie, ale w rzeczywistości, najważniejszą rzeczą jest, aby wybrać nazwę dla kota, który jest bliski jego charakter lub wygląd.


Należy pamiętać, że nick wybrać dla swojego zwierzaka, to nie jest tylko wyrazem jego cech i charakteru, ale również swój stosunek do niej jako właściciel. Że nazwa może powiedzieć wiele o sobie.

Po pierwsze i najważniejsze, na co zwracać uwagę przy wyborze imienia dla kota, to na jej płeć, sprawność fizyczna (rodowodem kot, duże lub małe), rodzaj zwierzęcia (spokój lub niezwykle aktywny). Nazwa, że dajemy, to tylko dźwięk, bez specjalnego znaczenia. Oto najważniejsze, że podoba Ci się to i siebie i kota.

Najprostszym sposobem – jest nadanie nazwy dla kota, na podstawie jego cech fizycznych, takich jak puch, chmura, Mini. Lub wybrać bardziej wdzięczne imię – Queen, księżniczka, lub Pani. W rzeczywistości, kot ma szlachetny rodowód – ona był czczony w starożytnym Rzymie i Egipcie, jako istoty boskiej, więc często jest to nazwa Cat wybranego arystokratycznych. Jak dokładnie swojego zwierzaka, nie ważne co wybrać pseudonim. Musimy pamiętać, że krótsza jest zawsze lepsze niż długie pseudonimów. Kot będzie potrzebował czasu, aby przyzwyczaić się do tego najbardziej i rozpoznać tę nazwę. A według Masters, krótkie dźwięki dla niej są związane z przyjemnym leczeniu. Spędzić z nią trochę czasu samotnie. Wyszeptać imię i delikatnie pieścić go, więc to był miły dla niej. Tylko nie zapomnij, że kot – nie pies, to nie reaguje na polecenia.

Świat, który nas otacza jest niewątpliwie najbardziej niewyczerpanym źródłem nazwisk i pseudonimów, które można wybrać dla kota. Oprócz klasycznych nazw, takich jak, Pussy, Lusk, FIFA, można wybrać nazwę dla pięknych znanych postaci z kreskówek kotów. Nawet komiksy stały się źródłem inspiracji: Sisi, słodycze, Mila, księżna, Bizet, Matisse. Czasami koty mogą dostać imiona greckich i rzymskich bogiń – Atena, Wenus, Diana, Kali, Muse czy Persefony. Nawet nazwy znanych ludzi może przyjść jako imię dla kota – Jacqueline, Missy, Margot, Penelopy, Madonna, Britney czy Sofia.

Ale niekoniecznie nazwa kota powinny być rzadkie lub powszechne. Wiele słodkie nazwy takie jak Mike Lola Lala, Lalka, Leela również dobrze pasują w małej puszystej urody. Nie trzeba wybierać głośne i głupie nazwy i zmieniać je co roku.

Można nadać nazwę dla kota, w zależności od jego wyglądu. Morley lub Chernyavka suit czarne koty, Blanca lub śniegu – dla białych. Cętkowany kot może być wywołana lub Flekki tygrysica. I dlaczego nie traktować swojego zwierzaka i nie nazywaj zgodnie z jego charakterem? Sonia – dla leniwych i Daisy – dla aktywnych zwierząt futerkowych. Miasta i kraje mogą również okazać się nick – Nicea, Afryka, Wiedeń czy Rzym. Popularne ostatnio są nazwy – Drink-Cola, Pepsi lub Sprite – dość słodkie i krótkie pseudonimy.

Innym nick można dobrać w zależności od rasy. Na przykład, nazwy dla kotów Sfinks musi być różny od włochatych cipek. Dla tych kotów zbliży się bardziej wyrafinowane i eleganckie pseudonimów – Gera, Kleopatrę lub Gorgoń.

Nie nazywaj nazwiska Kot swoich krewnych, przyjaciół lub znajomych. To może wydawać się dla nich obraża. Pamiętaj, że te piękne zwierzęta żyją do 20 lat, więc nazwa kota powinny być istotne nie tylko na dzisiaj.

Aby wybrać nazwę dla swojego zwierzaka jest czasem trudnym zadaniem. Ale może przekształcić się w zabawy, ponieważ niektóre z pseudonimów są bardzo zabawne i śmieszne. Spróbuj, nagłośnionej, nawet najbardziej dziwaczne opcji i spojrzeć na reakcję kota – wierz mi, ona może powiedzieć, co nazwa lubiła najlepiej.