200 Shares 1335 views

Jak gotować zacięcie w multivarka Redmond

Jam jest nie tylko piękna na smak potrawy, ale również doskonałe przygotowań do zimy. Od dawna utrzymuje zwinięty w bankach, a będzie prawdziwym dobrodziejstwem zimne wieczory. Może być również stosowany do wytwarzania różnego rodzaju ciasta i torty. Równocześnie z rozwojem urządzeń kuchennych istnieje wiele pytań dotyczących przygotowania produktu. Najważniejszą z nich jest prośbą o jak gotować dżem w multivarka.

Wybór

Fakt, że to urządzenie pozwala zredukować proces gotowania jest prawie dwa razy lub nawet trzy. W naczyniu zachowuje wszystkie składniki odżywcze i witaminy użytecznych. Jednak należy zauważyć, że jest to konieczne w celu określenia reżimu przed podjęciem zacięcie pociągu w multivarka. Przepisy dla tych urządzeń zazwyczaj wymagają obecności specjalny tryb zwany „Jam”. Jeśli nie, to program jest odpowiedni do pożaru lub gotowania.

proces przygotowawczy

Ten etap wymaga odpowiedniego przygotowania owoców i określenia wymaganej ilości cukru. Jeśli to jest przygotowanie jam produkty muszą być kruszone na tarce lub w mieszalniku. Ilość cukru do czterech filiżanek tego walca jest równoważne 200 g także do produkcji skrobi jam potrzeby, który jest dodawany w ilości niezbędnej do uzyskania określonej konsystencji. Zakleszczenie w multivarka Redmond nie była bardzo gęsta, lecz miał przyjemny struktury galaretki równe odmierzonej ilości skrobi 3-6 techniki. l.

Jeśli chcesz, aby małe plastry w syropie, owoce są pokroić w kostkę. Ilość cukru w takich przypadkach można nieznacznie zwiększyć. W tym przypadku, ze skrobi należy unikać całkowicie. Również w tym naczyniu, można dodać różne przyprawy, aby nadać mu pikanterii i smaku.

przygotowanie

Kiedy gotuje jam w multivarka Redmond, a następnie upewnij się, że pokrycie pokrywkę na misce. Należy pamiętać, że antena musi być systematyczna pobudzenie, ponieważ, w przeciwieństwie do pieczenia chleba, w tym urządzeniu, proces ten nie jest zautomatyzowany. Również rozrządu należy umieścić w porządku. Jeśli zacięcie jest gotowane w multivarka Radmond, a następnie wybrać odpowiedni tryb jest wystarczająca, a licznik będzie liczyć się na czas. Jednak przy użyciu program przeznaczony do gaszenia, czy to wystarczy na 90 minut. Znakiem gotowości dobry dżem skasuje widok kawałkami owoców. Gem samo może być wyłączony, gdy jednolitej konsystencji, gdy jego wygląd zewnętrzny będzie podobny do produktu końcowego.

Zakasać do banków

Zazwyczaj zacięcie multivarka Redmond wytwarza się w małych porcjach. Wynika to z ograniczonej pojemności, ale technologia ta pozwala na przygotowanie wymaganej liczby puszek ząbkowanie. Są one sterylizowane i przygotowanego z dżemem. Następnie skręcić nad bankami i jako takie są dopuszczone do ostygnięcia. Dokładnie przygotowuje zacięcie w multivarka Redmond. Po ochłodzeniu banki, są one uporządkowane w chłodnym i ciemnym miejscu, gdzie mogą być przechowywane przez dłuższy czas.