461 Shares 1623 views

Dlaczego marzyć krowy i że zwiastuje sen?

Sny, będąc jednym z aspektów życia ludzkiego, od niepamiętnych czasów przyciąga ludzi ze swojej tajemniczości i niezrozumiałość. W tym dniu, interpretacja marzeniem jest uważana za jedną z metod przykładowego patrzeć w przyszłość.


Jest to starożytna nauka wróżenia przez sny – oneyrokratiya. To może być uważany za założyciela proroka biblijnego Józefa, który był w stanie zinterpretować faraonowi jego sen o siedmiu tłuszczu i siedem chudych krów.

Dzisiaj, w celu rozwiązania ich snu, mają przyjaciel proroka nie jest konieczne. Jest instrukcja na oneyrokratii – marzenie książki, różnorodność gatunków jest uderzająca. Sen Interpretacja starożytnej i nowoczesnej interpretacji snów, interpretacja marzeniem jest, nawet od znanych wróżbitów i wiele innych, a także sen-book-online, jednym słowem, jest coś do odwołania.

Będąc zajęty człowiek, który marzy wciąż nie jest obcy, jeśli nie obca chęć patrzeć w przyszłość, spróbuj dowiedzieć się, sens swego snu w sen book-Online. On jest znany z bycia zbiorem wszystkich śnie książek na raz, w dodatku, że pozwala zaoszczędzić czas poszukiwania.

Dlaczego marzyć krowy? Poszukaj odpowiedzi na to pytanie, że przez cały dzień nie opiera się tak bardzo, że nawet na pomysł, aby kupić książkę wymarzony – krowa stado marzył całą noc. Dlaczego prawda? Co dziwne, interpretacja snów w różnych książkach sennych są niejednoznaczne i sprzeczne. Tak, staramy się dowiedzieć, na podstawie różnych źródeł, czego się spodziewać od tych dziwnych snów.

· Sen Interpretacja Tsvetkov.

Marzyć o krowę – opiekę.

· Ukraińska książka sen.

Krowa we śnie – wrogowie i niewola.

· Sen Hasse.

Widząc krowę – aby dowiedzieć się dużo szczęścia; krowa tłuszczu – do bogactwa; chuda krowa – darmowa życie.

· Sen Miller.

Dlaczego sen krowy – realizacja nadzieje i marzenia.

· Esoteric Sen Book.

Krowa – od Kopciuszka w księżniczkę.

Dojenie krowy we śnie.  

„Pobierz wszystko z życia, co można marzyć” – obiecuje ezoteryczne książki wymarzony.

Możliwość pogodzenia się z drogiej osoby – na sen Interpretacji Biały Mag Yuri Longo.

Prawdopodobieństwo dziedziczenia – zapowiada książkę wymarzony Hasse.

To właśnie marzy krowę, jak wynika z szybkiego spojrzenia na niektóre z prowadnicami do świata snów. Jednak należy zauważyć, że oczekiwania, który widział sen musi być dodatnia, to znaczy, że marzy o kategoriach dobra i zachęcające.

W ogóle, to jest gleba zamieszkany sny proroctwa dość niepewne i zależy od naszego postrzegania pewnych zdarzeń we śnie, i jak możemy związać je do zdarzeń rzeczywistych. Po tym wszystkim, człowiek jest wykonany w taki sposób, że ma tendencję do odmówić negatywna, a więc nie widzę we śnie nie zapowiadają niczego dobrego znak, aby przekonać siebie, że sny zaufania, przynajmniej lekko. Chociaż sen z dobrej jakości może doprowadzić do sytuacji odwrotnej.

Interpretacja snów, jednak nigdy nie dał resztę ludzkości. Sny próbowali interpretować dane o naukach okultystycznych i filozofowie próbowali wyjaśnić, nawet poeci śpiewali. Największe umysły skłonili głowy przed niezgłębionej tajemnicy snów. Najprawdopodobniej tragedia poszukiwaniu duchowego człowieka polega na tym, że on nie wie, co on szuka.

Jednakże, bez wchodzenia w takiej filozofii, pamiętajmy, że widzieliśmy we śnie krowy. A odpowiedź na pytanie, co śni krowa, zainteresowanie, nie mniej. Wszystkie informacje znaleźć, z nielicznymi wyjątkami, ma ładunek dodatni, co oznacza, że należy spodziewać się kilka dobrych imprez. Po tym wszystkim, to dobry znak podobny do magii. I niech krowa, co widziałem we śnie, daje dobry nastrój na cały dzień. Przewidując obiecanego dobry sen, będziesz w stanie zbudować swój dzień tak, że wszyscy będą mieć, najlepiej jak to możliwe. Nie zaprzeczają sobie przyjemność nie tylko patrzeć w przyszłość, ale także to zasymulować.