879 Shares 4142 views

Oryginalny Happy New Year dla każdej firmy!

Nowy Rok – to ulubione święto dla niemal każdej osoby, bez względu na to ile ma lat. Wszyscy czekają na cud i magii w zimie zimno dni. Podaruj swoim bliskim oryginalny Happy New Year! Pozwól im poczuć swoją miłość i ciepło, opiekę i uwagę. Po tym wszystkim, to dobre słowo jest czasami bardziej przyjemne najbardziej elegancki prezent! Należy zwrócić uwagę na znajomych i rodziny i słońca zapalającego partii z tańca, konkursy i obecny!


Złota muszla

Od Nowego Roku wakacje wszyscy wierzą w cuda, poprosił o pomoc magię i czary! Przygotuj siebie znajomych i rodziny złotym przewidywania orzechów! Uczynić takie słodkie prezenty bardzo proste. Gotować orzechy włoskie, złota farba, klej. Najważniejszą rzeczą w tym całym przedsiębiorstwie – coś, co będzie wewnątrz nakrętki. Ten arkusz papieru, na którym jest napisane życzeń prognozy na przyszły rok. Spróbuj zapamiętać odgadnąć pragnienie, aby dowiedzieć się swoją rodzinę. Zapisz te cenne kawałki dokładnie to, czego naprawdę chcą. Wejdzie ona prawdziwa, ponieważ najważniejsze – w to uwierzyć! Takie jasne i krótkie pozdrowienia na nowy rok zadowolić każdego!

czas przyczyna

Orzechy powinny być starannie podzielone na dwie części. Całkowicie pokrast muszle farby z pojemnika. Teraz, pozwól wyschnąć swoje kreacje, a to jest możliwe, aby położyć farsz. Jeśli nie wiesz, co życzyć, istnieją różnorodne opcje:

  • czeka na ciebie wielkie szczęście na horyzoncie, nie ma złej pogody;
  • worek dolarów i przy każdej wizycie wkrótce nagle;
  • w nowym roku nie będzie bolało, tylko młodsza i ładniejsza;
  • Powodzenia ścigać cię dzisiaj, niech to będzie trzysta trzydzieści trzy dni;
  • odnawialnych włosy do głów, będzie najpiękniejszą z dziewcząt.

Takie krótkie pozdrowienia na nowy rok zachwyci i intryg znajomych, będą czekać aż proroctwo jest spełniony!

jasne petardy

Nowa korporacyjna w pracy – zdarzenie bardzo zabawne. Ci pogratulować sobą na wakacje wiele razy. Następnie postępuj zgodnie z taniec, konkursy, gry i mówić miłe słowa dla każdego z pracowników nie uda. Przygotuj dostosowany Happy New Year faceta. Będą patrzeć oryginalny i uroczysty. Napisz najmilszy i najlepsze życzenia na liściu i zwinąć ją do probówki. Teraz przyszedł kolorowy papier pakowy. Zakasać zawiniątko w kolorowy papier i wstążki przy użyciu krawędzi szczypać. Zdobądź więcej krakersa lub słodycze, które powiesić na drzewie Fluffy Bożego Narodzenia!

Życzenia mogą być takie same dla wszystkich, a następnie znak splotu nie jest konieczne. A jeśli chcesz napisać pozdrowienia dla każdego osobiście, zszywacz Pin do splotu nazwy odbiorcy! Te niezwykłe Happy New Year koledzy bardzo dużo.

miłe słowa

Wstępnego zawirowania prostu niepokojące. Tak wiele rzeczy trzeba się: zakup prezentów, zrobić menu, wymyślać rozrywkę, gotować wspaniały strój. Z powodu całego tego zgiełku, można zapomnieć, aby znaleźć słowa, godne oryginalnego Szczęśliwego Nowego Roku. Istnieje kilka opcji korzystna. Są to uniwersalne pragnienia, które nadają się do bliskich przyjaciół i znajomych.

Pięknie udekorować choinkę z rodziną,

Ona niech świecą aż do świtu,

I niech Nowy Rok przyniesie Ci szczęście,

Dużo śmiechu i dobre!

***

Niech wszystkie swoje marzenia,

Pacjenci – lepiej,

Dzieci mogą wszyscy być szczęśliwy,

A ich matka – piękne.

***

Zima zimno – to nie ma znaczenia.

Szczęście i magia

Śnieg przyniósł do nas.

Tabela przekąski serwowane,

Choinka w błyskotki narożnych,

Wszystko rodzina blisko siebie,

Zebrali się w przytulnym miejscu.

Nic więcej życzyć,

Niech to będzie znowu i znowu!

Takie pozdrowienia w wersecie, Nowy Rok mogą być wysyłane za pomocą wiadomości SMS lub spalić w pięknej pocztówce. Po tym wszystkim, tradycja dawania kartki umiera! W naszym życiu są mocno nowoczesna technologia, która jest bardzo wygodne i konieczne. Ale raz w roku, można skorzystać z usługi poczty i wysłać krewnych jasny pocztówki!

Broda z bawełny

Jeśli okazji świąt z rodziną i przyjaciółmi, można ubierać się w swoim ulubionym w całym kraju Świętego Mikołaja! W tej bajki obrazu masz zabawy gości, wyrazić swoje życzenia i instrukcji, odtwarzać i potantsuete serdecznie. Taka oryginalna Szczęśliwego Nowego Roku do zapamiętania. Najważniejsze – aby dostać pozew lub zrobić to samemu. Czerwona szata obszyte futrem kapelusz i brodę – główne atrybuty! Zrób efekt zaskoczenia, udawać, że wyszedł na chwilę, szybko zmieniają się w garniturze i głośnych kroków do gości!

Dobry wieczór rebyatnya! Co pić, panowie?

I przyszedł pogratulować panu tego wspaniałego zimowego godzinę!

Niech twoje marzenia!

Życzę wszelkiej pomyślności!

Wynagrodzenie było – jeden milion

Ale na wakacjach – tuż za granicą!

Aby schudnąć i jedli słodycze,

Aby być zdrowym, nigdy nie mieliśmy!

Rodzić dzieci, udekorować swój dom.

Niech śmiech to brzmi,

Belka humor wystaje!

Zrobić mały skrypt i po dobrym Mikołajem powitanie swoich gości do zabawy. Nie zapomnij, aby przygotować je do prezentów małych zwycięstw w konkursach. Taka oryginalna Happy New Year zadowoli zarówno dorosłych jak i dzieci!

Słodycze i radość

Większość ludzi na planecie – słodycze! Uroczysty wieczór nikt nie odmówi kawałek biszkoptu i pysznym cieście. Zachwycić swoich gości domowymi ciastami. Na pewno masz ulubiony przepis na ciasto lub tort. Dopasowanie kulinarne arcydzieło. Kluczem jest to, że ich piękne Szczęśliwego Nowego Roku piszesz krem bezpośrednio na ciasto:

  • pukanie do drzwi Nowy Rok, to przyniesie szczęście dla wszystkich;
  • Daję wam cud zimie, niech to będzie puste naczynie;
  • Ciasto magiczne, trudne, jeść szybko, nie stać;
  • Wszystko ja naprawdę kocham cię, daję słodki upominek;
  • nawet ci, którzy źle się zachowywał, ciasto strona nie przejdzie!

Zorganizować najbliższymi święta zapalające i zabawy, nie skąpić na dobre słowa i życzenia! Wtedy twoja rodzina zawsze będzie panować miłość i zrozumienie!