766 Shares 8138 views

„Bandikam”: jak korzystać z programu

„Bandikam” – to program przeznaczony do przechwytywania wideo z ekranu monitora. Stało się popularne nie bez powodu – ma bardzo prosty interfejs, który jest przyjazny dla początkujących użytkowników. Jednak zdarza się, że niektórzy ludzie wpadają w osłupienie, gdy spróbujesz rozpocząć fotografowanie z tym programem. To jest dla tych użytkowników i zaprojektowane ten artykuł, będziemy je omawiać, jak łatwo się domyślić, na program „Bandikam”: jak go używać i jak ustawić konfigurację wszystkich parametrów.


Jak i gdzie można pobrać program

Nadal mówić o programie „Bandikam”. Jak używać go, będziemy wyjaśniać trochę później, a teraz mówi się o tym, gdzie i jak go ściągnąć.

W pierwszej kolejności, „Bandikam” musi być pobierane tylko z oficjalnej strony, a pochodzi z wątpliwych źródeł, można go nosić w ich wirusów kodu, który następnie może znacznie uszkodzić komputer.

Na stronie programu, można go pobrać za darmo, i kupić za pieniądze. W takim przypadku, jeśli nie zdecydują się przekazać pieniądze, będą one nakładane jakieś kary. Są one wyrażone w tym, że podczas nagrywania wideo zostaną zamieszczone na znak wodny w postaci adresu strony internetowej, a to znacznie upośledza jakość nagrania. Ponadto, nie będzie w stanie nagrywać filmy dłuższe niż 10 minut. Ale jako procesu w tym przypadku, program pokazuje w jak najlepszy sposób. Tak, można wypróbować wszystkie swoje funkcje i zdecydować, czy kupić „Bandikam”. Jak go używać, to zrozumiesz w tym czasie w stu procentach.

Jak rozpocząć nagrywanie

Pierwszym z nich jest mówić o tym, jak proces rozpoczyna nagrywanie wideo. Wszystko tutaj jest bardzo prosta. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć program. Nawiasem mówiąc, aby nie wyszło nieporozumień, warto wspomnieć, że artykuł mówi o wersji Bandican 3.3.0.1. Po otwarciu przed sobą do wyboru (w rzędzie) znajdą wiele trybów fotografowania, w tym:

 • Strzał wybór;
 • strzelanie gry;
 • zapis wideo z kamery internetowej.

Teraz pierwsze rzeczy pierwsze.

Aby przechwycić okno, trzeba będzie:

 1. Kliknij na ikonę w górnej części szyby programu.
 2. Wybierz żądaną rozdzielczość.
 3. Dodaj obwód okno na właściwe miejsce dla Ciebie.
 4. Nacisnąć przycisk REC w programie.

Po rozpoczęciu nagrywania i go zatrzymać, trzeba kliknąć na ikonę „Stop” na ekranie fotografowania.

Aby rozpocząć strzelanie gra, trzeba:

 1. Kliknij ikonę sterownika na tym samym pasku.
 2. Otworzyć grę.
 3. Naciśnij klawisz F12.

Po tym, rozpocząć nagrywanie wideo. Aby temu zapobiec, należy nacisnąć ten sam klucz – F12.

Aby rozpocząć nagrywanie wideo z kamery, należy:

 1. Kliknij na ikonę kamery.
 2. W oknie, które się pojawi, należy zdefiniować urządzenie.
 3. Wybierz format fotografowania.
 4. Naciśnij przycisk „OK”.

Jak włączyć mikrofon

Więc nadal badać „Bandikam”. Jak korzystać z narzędzi na panelu, rozumiemy, teraz będziemy mówić bardziej szczegółowo o ustawieniach, ale raczej o tym, jak skonfigurować mikrofon do nagrywania głosu i dźwięków systemowych.

Aby włączyć mikrofon, należy przejść do ustawień konta. Aby to zrobić:

 1. Kliknij zakładkę „Video”.
 2. Kliknij na „Ustawienia”, który znajduje się w przycisk „Record”.
 3. W „dźwięk” tik „nagrania dźwiękowego”.
 4. W „jednostki centralnej” wybierz „Win7 Dźwięk (WASAPI)”.
 5. Kliknij przycisk "OK".

Potem, gdy nagranie wideo będzie także rejestrowana i dźwięk z wybranego mikrofonu ciebie.

Jak poprawić jakość nagrania

Mamy już zorientowali się, jak pobrać i używać „Bandikamom” także zorientowali się, jak włączyć mikrofon. Teraz konieczne jest, aby mówić o tym, jak poprawić jakość dźwięku z programu nagrywającego.

Aby to zrobić, trzeba:

 1. Otwórz zakładkę „Video”.
 2. W polu „Format” kliknij na przycisk „Ustawienia”.
 3. Teraz konieczne jest, w „Dźwięk”, aby zmienić wszystkie ustawienia do maksimum, tylko zostawić standardowego kodeka.
 4. Kliknij przycisk "OK".

Na pewno będziesz zainteresowany, jest on odpowiedzialny za to, co każde z pól. Zatem przepływność – środek, który określa, jak dużo informacji będzie odbywać się w jednej jednostce czasu. I wyraźnie, niż na powyższym rysunku, jakość dźwięku jest lepsza, ale w ogóle nie ma sensu, żebyśmy to robili maksimum. Na przykład dla standardowej przepływności w formacie MP3 jest uważany za 128 kbit / s, a jeśli wartość ta wzrośnie, to nie będzie w stanie usłyszeć znaczącą różnicę.

Ale z częstotliwością jest prosty: liczba jest wyższa, tym lepiej, zmienne te są wprost proporcjonalne.

Jak russify programu

Jeśli zastanawiasz się , jak korzystać z „Bandikam” w języku rosyjskim, a następnie najprawdopodobniej pobrałeś wersję angielską niego. Teraz będziemy rozmawiać o tym, jak zrusyfikowanych program.

Aby tego dokonać, pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić – crack. Błogosławieństwo w internecie jest ich pełno. Zapraszamy do pobrania go do komputera z pierwszym dostępnym miejscu.

Należy jednak ostrzec przed i rozpakowaniu archiwum go w poszukiwaniu wirusów programu antywirusowego, jak również wiele intruzów próbujących wepchnąć jego najbrudniejsze. Jeśli wszystko jest w porządku z archiwum, nie wahaj się rozpakować program i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować języka rosyjskiego dla BANDICAM.

To wszystko. Teraz już wiesz, nie tylko jak korzystać z „Bandikam”, ale również w jaki sposób skonfigurować i rusyfikacji.