255 Shares 1280 views

Środki hemostatyczne w miesięcznych lub ludowych środków zaradczych?

Najpierw zrozumieć, co jest miesiączka i że tak obraził kobietę przed naturą. Przede wszystkim, co miesiąc – to naturalne oczyszczenie macicy. Nabłonek jest aktualizowana, a dziecko będzie bardziej komfortowy rosnąć w takim środowisku. Ale zdarza się, że we krwi przekracza zasady alokacji, i zdarza się w każdym wieku – od początku miesiączki i po ich odstawieniu (menopauzy). I główne pytanie w takich sytuacjach: niektóre hemostatyczne czynniki podczas miesiączki mogą być użyte.


W celu dokonania właściwego wyboru, trzeba wiedzieć dokładnie, co spowodowało krwawienie z macicy. Najczęściej jest to zakłócenia hormonalne zachodzące w jajnikach. Po tym wszystkim, są one odpowiedzialne za stan i ilość żeńskich hormonów. Dlatego leki hemostatyczne macicy zazwyczaj zawierają kilka kluczowych hormonów. Oczywiście, że bez egzaminu do prawidłowej identyfikacji pożądana struktura nie może być.

krwawienie może powodować choroby: wielotorbielowate jajniki, włókniaki lub mięśniaki macicy , etc. W takich przypadkach ważne jest nie tylko, aby określić odpowiednie środki hemostatyczne podczas miesiączki, ale także radzić sobie z chorobą. Po tym wszystkim, aby zatrzymać krwawienie raz – to nie znaczy, aby zapobiec nawrotom.

Jeśli masz jakiekolwiek krwawienia z innych przyczyn i stanu hormonalnego nie mają połączenia, należy użyć macicy leki hemostatyczne, które zwężają naczynia krwionośne i zwiększają poziom krzepliwości krwi. Takie leki mogą być stosowane jednorazową opłatę, ale nie systematycznie, jak mogą one powodować szkody dla zdrowia ludzkiego, poprzez zmianę parametrów, które działa na bardzo długi okres.

Ale są przypadki, w których leki hemostatyczne w miesięcznych przeciwwskazane z powodu alergii na inne składniki lub nietolerancji. Wtedy oni uciekać się do tradycyjnej medycyny. Naturalnie, w taki sposób, aby zrównoważyć hormony nie są i do zawężenia naczyń krwionośnych jest całkiem realne. Świetne dla tych celów wywar z kory Viburnum, pokrzywy napary i wywary, nalewki i herbatki z nagietka i innych. Jednak warto przypomnieć, że lepiej było nie do siebie, ale w czasie, aby zobaczyć się z lekarzem dla wykwalifikowanej pomocy.

Środki hemostatyczne w miesięcznych Sharok zaprezentowane w aptece, ale wśród nich są następujące: Dicynonum, Traneksan, Vikasol etc. Tylko specjalista może określić: czy nie brać tych leków, w jakim dawkowanie i co czas.

Należy zauważyć, że w momencie otrzymania niekontrolowany leków, które promują krzepnięcie krwi i zwężenie naczyń, mogą pojawić się zatory żylne. Ponadto, leki te są przeciwwskazane dla tych, którzy już cierpią z powodu zakrzepicy lub miażdżycy.

generalnie powinny być traktowane ostrożnie terapii hormonalnej. To jest obarczona nieprzewidywalne konsekwencje i kompletnych zaburzeń metabolicznych. W efekcie pogarsza się stan zdrowia, stan psychiczny, praca niektórych organach naruszone. Dlatego przed podjęciem leków hormonalnych hemostatyczne tak ważne jest, aby zrobić test i ustalić, czego brakuje hormonów, i które są w nadmiarze. To może potrwać endokrynologa. Są one często określane jako Szafki regulacji menstruacji. Ważne w normalizacji cykli oraz liczby przydzielonych krwi – wyraźne wskazanie przyczyny. Tylko w tym przypadku może to być w czasie, aby zapobiec anemii.

Anemia – choroba, która jest często określany jako niedokrwistość. Składa się on w małej ilości czerwonych krwinek, które są niezbędne do wszystkich narządów człowieka, aby funkcjonować poprawnie. Duża utrata krwi (dla kobiet podczas okresu więcej niż 80 ml) obarczona wygląd niedokrwistości. Pierwsze objawy: utrata przytomności, brak energii, niezdolność do koncentracji, suszenie i zmianę koloru warg, bóle głowy, itp

Życzę wam, aby być zdrowym i choroba jest wykwalifikowany i sympatyczny lekarz!