429 Shares 4039 views

Odroczenie, zwolnienie i terminy odwoławcze


Jaki jest pobór? W rzeczywistości, to zestaw środków mających na celu obsadzanie różne siły w celu zapewnienia bezpieczeństwa kraju. W Rosji, obsługa przyciąga tylko zdrowych młodych mężczyzn w wieku, a nie starszych niż 27 lat.

Niewiele osób wie, że połączenie pod względem armii różnią się w poszczególnych krajach, w zależności od regionu zamieszkania. Jeśli wiosna młodzieży doszli do wojskowego biura zaciąg podatkiem z 01.04 do 15.06, ludność regionów odpowiadających na dalekiej północy i obywateli żyjących na dalekiej północy, że przesunięcie czasu przybycia. Dla tych kategorii osób określonych dat od 01.05 do 15.07 zadzwonić. W tym samym okresie, projekt płyta powinna pochodzić przyszłych rekrutów zaangażowanych w działalność pedagogiczną instytucji edukacyjnych. Wynika to z konieczności podsumowując po zakończeniu roku szkolnego, nauczyciele obecni na badania.

Dla zwykłych obywateli, którzy nie są w stanie, termin zadzwonić w spadku od 01.10 jest ustawiony na 31.12.Litsam zatrudnionego w pracy zbiorów w rolnictwie, to opóźnienie. muszą zgłosić się do stacji rekrutacji od 15.10 do 31.12. Warunki wezwać mieszkańców dalekiej północy i obszarów zrównane z nim, obejmujący okres od 01.11 do 31.12.

Weźmy pod uwagę powody, dla których potencjalni rekruci są zwolnione z podatku.

 1. Oczywiście, przede wszystkim stan zdrowia. Obywatel, który lekarze podczas przejazdu komisji lekarskiej rozpoznawane częściowo pasuje lub niezdolny do służby wojskowej, będzie zwolniony od niego.
 2. Może być zwolniony ze służby w Rosji, jeśli on już podawane w innym kraju.
 3. Jeśli on ma stopień.
 4. Jeżeli obywatel wybrała alternatywną wersję serwisu.
 5. Jeśli jest on syn (brat) wojskowych zginęło w czasie wykonywania służby wojskowej, lub znajduje się w obozie szkoleniowym i zmarł w trakcie wykonywania obowiązków wojskowych. Lub okaleczonych lub rannych w czasie pełnienia służby, co było przyczyną śmierci jest już na domu przyjazdu.
 6. Jeśli jest ona zawarta w momencie wywołania, jest on odsiaduje wyrok w więzieniu, więzienia czy w pracy. Jeśli obywatel został sądzony przed, lub jest w trakcie badania, on też nie będzie dzwonił.

Oczywiście, powody zwolnienia z zasadniczą służbę nie tak dużo. Z drugiej strony, można użyć odroczone. Lek podaje się w następujących kategoriach:

 1. Chłopcy nie starsze niż 20 lat, otrzymujemy ogólne, wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie.
 2. Studenci uzyskanie wyższego wykształcenia w szkoleniu w pełnym wymiarze godzin (okres karencji jest do końca studiów).
 3. Posłowie za okres sprzeciwu wobec ich władzy.
 4. Mężczyźni, którzy są w czasie stanu połączeń, posiadające jedno dziecko i czeka na pojawienie się drugiego, gdy okres ciąży żony dłużej niż 26 tygodni.
 5. Młodzi mężczyźni, którzy mają dwa lub więcej dzieci.
 6. Rekruci, wychowywaniem niepełnosprawnego dziecka w wieku poniżej 3 lat.
 7. Samotnych ojców.
 8. Młodzi mężczyźni opiekun moll brata lub siostrę prawo (zakładając żadnych innych opiekunów).
 9. Mężczyźni zatrudnieni w pełnym wymiarze czasu opieki dla bliskich w potrzebie niepełnosprawnymi krewnymi (babcia, wujków, rodziców) w nieobecności innych osób, które mogą przenosić go.
 10. Uznanych tymczasowo niezdolny (do roku), na przykład w przygotowaniu złamania, które wymagają długiego odzysku.

Draftee zobowiązany jest pod wezwaniem przyjść na posiedzenie specjalnej komisji oraz badaniem lekarskim. W przypadku pomyślnego zakończenia komisji lekarskiej, musi pojawić się w określonym czasie pełnienia służby wojskowej na dystrybucję. Do tej pory żołnierze domagają roku.

Więcej szczegółów na temat rozmowy w zakresie możliwości odroczenia armii można znaleźć „Na poboru” w odpowiednich przepisach.