239 Shares 1204 views

Andrey Moiseev: Biografia i kariera w sporcie

Pięciobój nowoczesny w tym czasie został opracowany jako program szkolenia oficer. Strzelectwo, szermierka, ujeżdżenia, bieganie, pływanie – prawdziwy wojskowy musiał opanować te dyscypliny. Czasy się zmieniły, a pięciobój było spektakularne widoki programu olimpijskiego. A jego imię w historii tego sportu udało się nagrać rosyjski sportowiec Andrey Moiseev. Stał się drugim pięcioboista, który wygrał w dwóch kolejnych igrzyskach olimpijskich.


mistrz sportów pływackich

Andrey Moiseev urodził się w Rostowie nad Donem w 1979 roku. W sporcie doszła w wieku 8 lat. Początkowo chłopiec był zaangażowany w pływaniu i wiem, nie wiem, jak ogrodzenie, strzelać i jeździć konno. Trenował w sekcji w SN Kazakova.

Wkrótce jednak w biografii Andreya Moiseeva pojawia pięciobój i sportu. Lata mijały, a rostovchanin do 19 lat nie tylko osiągnął stopień mistrza sportu pływania i nie wyróżniać się z wielkiej masy sportowców.

Zdecydował się na śmiałą decyzję i zmienił sportu przez coraz zaangażowany w sport pięciobój. Postęp Andrey Moiseev było niesamowite. Już w 1999 roku przeprowadzono standardową mistrz sportu, a rok później został mistrzem sportu klasy międzynarodowej, wygrywając prestiżowy turniej.

pierwsze zwycięstwo

Jednym z najważniejszych startów w karierze Andrzeja stało się mistrzostwa Rosji w 2002 roku. Turniej odbył się w domu sportowca – w Rostowie i czuł się doskonale w domu ziemi. Bardzo mocny i gładki uczynił we wszystkich pięciu dyscyplin, nigdy nie upadł i stał się mistrzem kraju. Wczorajszy przekroczyła pływak na czele renomowanych i wpływowych mistrzów pięciobój nowoczesny i udowodnił, że jest gotowy do roli lidera zespołu.

W 2004 roku, Andrey Moiseev powtórzył ten wyczyn także wspaniale grać na arenie międzynarodowej. Na Mistrzostwach Europy, wygrał w konkursie drużynowym Pucharu Świata i powstał wielki w indywidualnym przypadku i przekaźnika, wygrywając bilet drodze do Igrzysk Olimpijskich w Atenach.

Wcześniej rosyjski sportowiec zdobył na olimpiadzie. W 2000 roku Dmitrij Svatkovsky przyniósł pierwszy po 30-letniej przerwie, złoto w pięciobój nowoczesny. Jednak on był znanym sportowcem od wielu lat działa na jego cel, a Mojżesz ukazał się wszystkich „czarnego konia”, z którego można się spodziewać niczego.

Ateny 2004

Aby wygrać turniej w pięciobój nowoczesny, co do zasady, trzeba wygrać dwa z programu. Co w rzeczywistości zrobił Andrei Moiseev na olimpiadzie w Atenach, stając się pierwszym w pływaniu i ogrodzeń.

Wielu wybiera na rozpoczęcie Igrzysk pentathletes Marathon. Fotografowanie jest uważany za słaby widok Mojżesza, ale był w stanie pokazać wynik, blisko osobistego rekordu, a nie zbyt daleko w tyle za swoimi głównymi konkurentami.

Sportowiec był silny w szermierce i nie pozostawiać przeciwnikom żadnych szans, aby wyprzedzić w klasyfikacji generalnej. Andrey Moiseev przekonani wszyscy czuli się w basenie, mistrz sportu w pływaniu obowiązek wykazać najwyższe wyniki. On nie popełnił błąd i pewnie wygrał dvuhsotmetrovuyu dystansu, ustawiając rekord olimpijski.

Najtrudniejsze testy czekają pentathletes na skokach. Konie przewidziane przez organizatorów konkursu, rozdawane uczestnikom przez losowanie. Wyniki w sporcie jeździeckim pod wieloma względami zależy od właściwości i zachowania zwierzęcia, więc konkurencja staje się rodzajem loterii, gdzie wiele zależy od szczęścia. Andreyu Moiseevu podszedł do konia, który został napisany w profilu, to jest łatwe do opanowania, ale trochę kapryśna. Sportowiec z prób i poszedł na krzyż ostateczną przewagę pół minuty.

W odległości 3 km i trzydzieści sekund – doskonały wynik. Pomimo obecności silnych biegaczy i Zadneprovskis Kapalin Andrey Moiseev pewnie chodził cały dystans i nawet pozwolił sobie skończyć z flagi narodowej.

Pekin 2008

Na swojej drugiej Olimpiady Andrey Moiseev, którego zdjęcie zostało znanej wszystkim miłośnikom pentatlonu, jazda nie jest zielony rekrut i żelazo ulubionym.

Głównym rywalem Rosjan był silny sportowiec Czech David Svoboda, który przyszedł drugi w ostatnim Pucharze Świata.

Andrey Moiseev nie powiodło się niekochana fotografowanie i znajduje się na piątym miejscu po pierwszym wygląd. Ogrodzenie było również corona poglądy Rosjan, a tu on podzielił pierwsze miejsce z chińskiego Jiang Zhenhua.

Trzecie miejsce przed pływania, w którym Mojżesz był specjalistą, dał mu wielkie zwycięstwo w sprawie wniosku. Jednak tutaj zrobił stosunkowo nieskuteczne, znajduje się na szóstej linii. Jednak to wystarczyło, aby wyprzedzić w klasyfikacji generalnej przed końcowym widokami.

Konkurs stał się trudnym wyzwaniem dla wszystkich uczestników. Konie mam niespokojny i ciągle rzucony ich jeźdźców. Mojżesz był dopiero piętnasty, ale konkurenci były jeszcze gorsze. Rosyjski pewnie prowadził w klasyfikacji przed crosscourt i obecnie na początku pewny zwycięstwa. Zaufania nie zawiódł Mojżesza, a on spokojnie zakończył daleko od swoich prześladowców, ponownie pozwalając sobie na krzyż wstążka z rosyjską flagą w dłoniach.

życie osobiste

Jego wybrańcem zatytułowany sportowiec znaleźć w świecie sportu. Żona Mojżesza – mistrz w gimnastyce estetycznej świata. Andrzej i Katarzyna przez wiele lat małżeństwa stały się dumnymi rodzicami córka Maria.