740 Shares 6176 views

Budowa duszy w kraju iw domu

Przed rozpoczęciem budowy duszy w kraju jest konieczne do ustalenia, w jaki sposób i gdzie woda pójdzie. Po mydła i brudnej wody powoduje uszkodzenia roślin w stoczni i działki sąsiadów. Nie mniej ważne jest, aby wybrać lokalizację dla prysznicem, zbiornik na wodę, który jest zamontowany na dachu. Sunny miejsce pomogą wody do podgrzania w sposób naturalny i nie wymaga dodatkowego ogrzewania. Najlepiej jest wybrać miejsce dla duszy, nie jest w projekcie, że nie wieje ze wszystkich stron. Prawidłowo wielkości zbiornik będzie służyć zarówno jako prysznicem dachu.


Jeśli zamierzasz przeprowadzić budowę duszy w kraju, pierwszy zwrócić uwagę na zlewie. Jeśli kraj ma rynny, to najlepiej spuścić z nim związane. W przypadku jej braku, konieczne jest obok prysznica wykopać dziurę, tak że woda nie ma czasu, aby ją wypełnić całkowicie pod prysznicem przez jedną osobę. W razie potrzeby zwiększyć głębokość i szerokość wykopu w celu uniknięcia problemów w przyszłości.

W celu ochrony gleby w kraju przez stałej erozji wody, konieczne jest stosowanie brodzika jako fundamencie z betonu lub dużych kamieni. Jeśli chcesz prowadzić budowę duszy kraju na własną rękę, można to zrobić bez dużych kosztów finansowych, ale to wystarczy, aby wszystko wygodne i niezawodne.

Aby to zrobić, wykopać dół 4, w celu ustalenia w nich metalowe drążki lub rury i betonowa im. Odległość między kolumnami wybrać samemu, ale coraz częściej biorą pod uwagę odległości około jednego metra szerokości i długości. Odległość ta jest najbardziej wygodne i znajome. Wokół wsparcia niezbędnego do budowy ściany łupek prysznicem, desek lub z tworzywa sztucznego, a następnie zainstalować drzwi, albo po prostu powiesić szczelne zasłony.

Budowa tarasów prysznic podłogi. W letnim prysznicem w ogrodzie desek desek z małymi szczelinami dla drenażu. Jest to najbardziej przyjemny materiał, ekologiczny, łatwo wymienić w razie uszkodzenia.

Podczas instalacji zbiornika wody należy zwrócić uwagę na materiał i wielkości zbiornika. Najlepiej jest pomalować czarny zbiornik na wodę jest szybko podgrzewana. Ze zbiornika do kranu na gwint i zamocować głowicę prysznicową. Woda będzie dostarczane grawitacyjnie przez otwarcie zaworu. Zbiornik wody może czasami dodać antyseptyczne. Ale często bardziej praktyczne do mycia zbiornika, nie dopuszczają wody do stagnacji w nim, suche i przewietrzyć zbiornik stale.

Budownictwo w duszy kraju mogą być przeprowadzane nie tylko w ogrodzie, ale również w domu. W tym przypadku, dom może być zarówno samodzielne łazienki, ponieważ kąt przydzielona do pokoju wspólnego. Jest istotne, aby ścianki w prysznicem były wykonane z materiałów odpornych na działanie wody, która nie jest w procesie powstawania pleśni, było łatwe w utrzymaniu, łatwe do mycia i szybko wysycha.

Wystrój apartamentu ściany w łazience wymaga więcej podejście kapitałową. Istnieje potrzeba, aby wyrównać ściany do dekoracji wnętrz, szpachlówki i zagruntować je na niepowodzenie. A kraj może użyć płytę, która, jak sgnivaniya one łatwo wymienione na nowe lub plastikowych paneli, które są łatwe do czyszczenia, nie są mikroorganizmy, a cena są bardzo ekonomiczne. Ponadto, plastikowe panele nie wymagają wyrównania ścian.

Płyty z tworzyw sztucznych są instalowane szybko i łatwo typu puzzle i nie wymagają w tym przypadku żadnych specjalnych umiejętności. Dom posiada drenażu, który łączy wylot wody pod prysznicem. Zamiast tego można użyć kurtyny. Prysznic dom bardziej wygodny i niezawodny, ponieważ nawet przy złej pogodzie wziąć prysznic jest ciepły, lekki i wygodny.

Prysznic kraj potrzebuje nie tylko po pracy w ogrodzie, ale także, aby się ochłodzić w upalne dni, zwłaszcza gdy dzieci są z wami.