476 Shares 6437 views

Uniwersalny wzór płaszcz

W celu wzór płaszcz był zgodny z odpowiednimi parametrami i kształtować jego przyszły właściciel, ważne jest, aby jasno vymeryat wszystkich rozmiarach. Zacznij od wielkości szyi, klatki piersiowej, talii i bioder. Następnie zmierzono wysokość klatki piersiowej, pleców i ramion. Ważne jest, aby zmierzyć długość rękawów i produkt podstawowy i wszelkie dane zapisane. Podstawowy wzór oparty jest na papierze, a często ma jasną linię prostą. Jeśli uszyć płaszcz, opartą wyłącznie na tym materiale, to jest mało prawdopodobne, aby mieć atrakcyjny wygląd. Konieczne jest zatem, aby wymyślić obrazu z góry tego produktu, zwłaszcza jego cięcia, czyli jednym słowem, aby rozwinąć styl.


Jeśli – początkujący szwaczka, to wskazane jest, aby zacząć od prostych modeli. Marynarki lub wzór wolne cięcia poncho, gdzie nie ma przylegające szwów lotki oraz oddzielną tuleję. Zwykle te przykłady wykonania składa się z części ubrania, takiego jak przedniej i tylnej półki, które są w sąsiedztwie jednej porcji ciętego tulei i kołnierzem. Pomimo faktu, że płaszcz jest przyszyta bardzo łatwo i szybko, wygląda oszałamiająco. Te style są bardzo istotne w latach 80., a teraz, kiedy wraca moda, mają odzyskał popularność wśród kobiet na całym świecie. Warto zauważyć, że jeśli szyte demi model takiego planu, rękawy mogą być zastąpione przez proste otwory, dając w ten sposób oryginalność produktu. Więc idealne połączenie stylów – poncza i jesień element garderoby.

Jeśli wzór płaszcz sugeruje, że styl przyszłego produktu będzie krótkie cięcia, należy pamiętać, że wszystkie szwy (i im w tym modelu bardzo), musi być bez zarzutu. Należy również być odpowiednio zapakowany tkanki, ponieważ każdy element płata gwint przedmiotu obrabianego powinien być skierowany w tym samym kierunku. W przeciwnym razie, półki gotowego produktu będzie miał wypaczony i zwężoną wygląd, a prace straci swoje znaczenie.

Szyć szybki i łatwy odzieży outdoorowej stylu Baby-dolarów, co jest idealne, i dorosła kobieta i dziecko. wzór dziecięcy płaszcz jest prostsze i bardziej przejrzyste, ma minimalną liczbę rzutek, ale jest to kompensowane, być może, dużo napowietrznych elementów – kieszenie, kaptur i tak dalej. Do produkcji takiego modelu, pożądane jest, aby korzystać z jasnych materiałów lub gotowego produktu dekorowanie twórczy i przyciski szyte elementy.

Względna prostota i dostępność do innego i męskiego płaszcza wzorca.
Styl tego produktu nie musi być skrót do posiadania rzutki i inne skomplikowane elementy cięcia. Jednak istnieją pewne wymogi, które Kurtki muszą spełniać – jasnej linii barków, płaski kołnierz i minimalizmu Wszystkie elementy pomocnicze. Płaszcz może być urządzone kieszenie, powinna jednak być wykonane z tego samego materiału co główny produkt, i surowe formy.

Wszelkie płaszcz wzór jest skonstruowana na podstawie indywidualnych parametrów przyszłego właściciela, dlatego odzieży wierzchniej wykonany własnymi rękami, albo na zamówienie, zawsze ma doskonały wygląd.