247 Shares 8916 views

Katrin Rviza kochać prędzej czy później przechodzi

Katrin Rviza się dość popularny po udziale w show „wakacje w Meksyku 2”. Widzowie pamiętają ją tylko z najlepszej strony: łagodny charakter, uroczy wygląd, zdolność do kochania i bycia przyjaciółmi. Nawiasem mówiąc, ta dziewczyna i został zwycięzcą show. Część pieniędzy ona wysłanego na cele charytatywne, nie zapomnij podzielić się z chłopakiem i Sergey. Jak obecnie składa kariery Catherine, dowiedzieć się z artykułu.

modele biografia

Popularna Projekt „wakacje w Meksyku 2” pojawiła się dość interesujący uczestnika – Katrin Rviza. Publiczność natychmiast zauważyli nie tylko nazwy egzotyczne dziewczyny, ale również jego wygląd. Szczupła figura, długie nogi, luksusowe czarne włosy, ciemny kolor skóry – to wszystko, aby dziewczyna pierwsza piękno wyspy.

Warto zauważyć, że Katarzyna ma Rviza Afryki i ukraińskie korzenie. To wpłynęło na charakter urody. Z jednej strony jest to bardzo niski klucz, z drugiej strony, może eksplodować znikąd.

Urodziła się w Petersburgu. Absolwentka Państwowego Uniwersytetu im Nowosybirsku. Lesgaft. Pracowała w modelingu. Uwielbia tańczyć. Ponadto, zarówno klasyczne i nowoczesne. W castingu „wakacje w Meksyku” ona jasno, że nie akceptuje ludzi, którzy nie wiedzą jak się tańczy.

Magiczne słowo „miłość”

Katarzyna znalazła miłość w ramach projektu „Wakacje w Meksyku”. Wybrane dziewczyny stał przystojny Sergey Krawczuk. Facet powiedział, że płomień między nimi wybuchła natychmiast po spotkaniu. Projekt jest podstępna, że stwarza sytuację, że w normalnym życiu kamery na zewnątrz są różne.

We wszystkich aspektach chłopaki były ostre i „migotać”. Miłość, pasja, kłótnie, brutalne pojednanie – wszyscy widzowie widział w telewizji. Nawet po zakończeniu projektu udało się utrzymać chłopaków czuje.

Katrin Rviza został zwycięzcą show, jej nagrodę 2 milionów rubli. Wydawałoby się, że osiągnął wszystko, co można pomarzyć. Na szczycie, że został wezwany do prowadzenia talk show z Dmitriem Nagievym. Jako wiodący dziewczyna okazała się doskonała: ekstrawaganckie stroje, właściwie mówiąc, gryzienie pytania.

Na jednym z tych Shou Sergey zrobił ofertę Catherine. Sieci społecznościowe pełne były wiadomości o zbliżającej się uroczystości.

Prędzej czy później kończy

Jak Katarzyna mieszka teraz Rviza? dziewczyna ślub nie odbędzie. Po głośnomówiącym zaangażowania chłopaki postanowili opuścić. Według dziewczyny, życie projekt różni się od rzeczywistości. Siergiej nie mogła poradzić sobie z temperamentu urody, ciągłe skandale i kontrowersje zostały zabrane od władzy i zabity uczucia Catherine.

Nie tak dawno temu Rviza wystąpiła w nowym klipie Alexander Panayotov. Zgodnie ze scenariuszem Lubi muzykę, taniec, widzi życie w żywych kolorach. Prace poradził sobie z Catherine 100%, miliony odsłon w internecie są tego dowodem.

Zgodnie z kobietą, życie toczy się dalej. Nadal uwielbia tańczyć i pracuje w branży modelowania. Rok temu, piękne zdjęcia opublikowane w „Instagram”, który zyskał tysiące repost. Zdjęcie przedstawia Katrin Rviza, córkę Sofii, który jest bardzo podobny do byłego chłopaka dziewczyny. Do tej pory, gwiazda TV show nie ma żadnych oficjalnych oświadczeń w tej sprawie.