376 Shares 4460 views

Tuning VAZ-2113: w jaki sposób rozdzielić jego „przyjaciel żelaza” z tłumu?

Prawdopodobnie każdy właściciel VAZ marzeniem jest, aby podkreślić jego „przyjaciel” z żelaza szarej masy samochodu. Każdy chce, aby stworzyć piękny, mocny, sportowy, a co najważniejsze – unikalny Vaz, który w niczym nie przypomina ich odpowiedniki tego samego modelu. Do tej pory, to jest całkiem możliwe, za pośrednictwem procedury, takie jak strojenie.


Tuning VAZ-2113

Wielu właścicieli tego trzydrzwiowego hatchbacka mają ograniczony budżet, który nie pozwoli im całkowicie zmienić swoje samochody. Ale nie tak tragiczne – te wydatki, które wydają się na pierwszy rzut oka, ogromne, całkiem łagodne. Na samochód budżetu – Tuning budżetu. VAZ-2113 – jest jednym z tych urządzeń, które mogą wytwarzać pełny upgrade do niczego. Aby dowiedzieć się, gdzie i jak dokonać właściwego strojenia, powiemy Ci w tym artykule.

znaczne oszczędności

Przed aktualizacją urządzenia, każdy kierowca pyta: „Zrób to sam lub zaufanie w profesjonalnych warsztatach?” Oczywiście, lepiej jest wybrać drugą opcję, ale jeśli chcesz zaoszczędzić znaczne pieniądze strojenia VAZ-2113 w domu jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli masz zamiar zmienić wkładkę, nie ma nic skomplikowanego. I w takim przypadku pomóc wskazówki od innych kierowców. Ale jeśli chcesz zmienić specyfikacje techniczne (lub zastąpić „proforsirovat” silnik), bez pomocy specjalistów nie można zrobić. W każdym razie, można zmniejszyć koszty gotówkowe przez co strojenie niezależnie.

strojenie wnętrze VAZ-2113

Po pierwsze, powinniśmy dbać o kabinie. Tam nie trzeba chwycić głowę, licząc kosztów pieniężnych. Aby zmienić wnętrze, wymagana jest dużo pieniędzy. Pierwsza część, która jest poddawana Tuning – kierownica. Najlepszym rozwiązaniem będzie sportem kierownicę, które można znaleźć i kupić w każdym sklepie. Następnie należy wymienić gniazdo, albo przynajmniej zmienić kołdrę. Opcjonalnie można ozdobić deskę rozdzielczą (zestaw LED światła niebieskiego). Oto podstawowe informacje dotyczące przedziału pasażerskiego, które są często motorem krajowej Tuning VAZ serii trzynastej.

podszewka

Wygląd – jest tą częścią samochodu, który jest podany najwięcej uwagi. Jest tak wiele opcji tuningu. Zacznijmy od zestawu ciała. Ten kawałek służy jako „zatrzymanie” maszyny przy wysokich prędkościach. Dzięki tym szczegółowo, samochód nie jest wpisany do rowu – staje się bardziej zwinny i zwrotny. Ta sama funkcja jest wykonywana i spoiler. Dlatego VAZ-2113 nie będzie nadsterowność (z wyjątkiem łysych oponach na drodze pokrytej śniegiem). Przedni zderzak nie wykonuje żadnej funkcji aerodynamiczny, ale znacznie upiększyć swój samochód. Po zainstalowaniu tego elementu, to lepiej, aby powstrzymać się od jazdy po drodze, jak kawałek plastiku może przylgnąć do powstałej bariery i sportowy zderzak kolei w stos gruzu.

wniosek

VAZ-2113 Tuning – to nie tylko poprawie wyników sportowych, ale także doskonały wygląd. Z prawem do posiadania go, masz silny i zwrotny WHA.