202 Shares 6768 views

„Not Good luck!”: Wartość Phraseologism i jej postrzeganie przez różnych ludzi

Dziś nie ma chyba nikogo, kto nigdy nie słyszał frazę „No Good luck!”. wartość Phraseologism znane wszystkim. Więc ludzie życzyć powodzenia i sukcesów w biznesie. Ale to wszystko zrobić? I dlaczego niektórzy ludzie starają się unikać takich wyrażeń?

Miejmy nadzieję na najlepsze

Często myślimy o tym, jak pozytywne nastawienie do pracy, jak zmotywować się do osiągnięcia swoich celów i dlaczego niektórzy ludzie mają szczęście przez cały czas, i są one łatwe do osiągnięcia tego celu, podczas gdy inni pozostają underdogs. Wielu ludzi jest absolutnie przekonany, że im bardziej wierzą w najlepsze, najgorsze jest wynik. A lucky tylko wtedy, gdy dobrze nawet nie marzą. Ale są ludzie, którzy są absolutnie pewni, że trzeba myśleć tylko pozytywne – i to dobry wynik nie jest długo czekać.

Jak zwykle powodzenia?

Każdy wie, wyrażenie "No Good luck!". Takie pożegnalne słowa używamy w szczególnie ważnych momentach. Po prostu stosować to powiedzieć. Ale co dziwne, niektórzy ludzie mają go i nie należy go używać. Oni nie boją się odważnie wyrażać swoje plany i zwycięstw. Oni dzielnie stawiać dość skomplikowany cel i często oni robią. Oni nigdy nie spocząć na laurach, ale starać się jeszcze bardziej niż oni już mają. Ci ludzie są absolutnie pewni, że nie chcesz, na pewno będzie spełnione. Inni nigdy nie będzie udostępniać swoje plany z innymi. Oni zawsze starają się celem mniej ważne, a nie nacisk na to wystarczająco dużo uwagi. I oni także, na tyle dziwnie, dostać swoją drogę. Dlaczego mamy różne podejście do tego samego zdania? Wszakże w rzeczywistości chcemy mężczyznę, że nie pozostaje dowolny Powodzenia. Znaczenie phraseologism interpretować na swój sposób. I gdzie powstał, nie mamy najmniejszego pojęcia.

starożytne przesądy

Nawet w czasach starożytnych, więc życzę wam powodzenia i sukcesu. Jednak pochodzenie „Bez powodzenia!” Jest zupełnie inna. Jest on oparty wyłącznie na przesądach. Kiedy myśliwi poszedł na polowanie, aby nie „Jinx” ich wyniki, mówili po zdaniu. Pod piórem ptaka na myśli, a przez Down – jakieś zwierzę. Zazwyczaj w odpowiedzi na chęć do bycia wysłuchanym przez znaną frazę: „Do diabła!”. Więc starali się oszukać duchy zostawić je w spokoju. Dziś często obiecują przed studenta egzamin „Not Good luck” wartość Phraseologism w tym przypadku jest to, że student musi mieć szczęście. Jego kolejna próba krytykować w chwili, gdy podejmuje sam egzamin.

Charakterystyka użycia wyrażenia w języku współczesnym

Dziś używamy frazeologii, której pochodzenie nigdy nawet nie pomyślał. Na przykład, gdy chcemy szczęścia, używamy znaną frazę: „Not Good luck”. A odpowiedź brzmi zazwyczaj: „Do diabła,” Chociaż to było dawno, to jest dość często stosowany obecnie. Takie pragnienie jest zazwyczaj rozpatrywane przez tych ludzi, którzy są wysyłane do jakiegoś ważnego wydarzenia. Może to być studenci, którzy udają się do egzaminu, lub osoby, która jest wysyłana do ważnego spotkania. Chociaż takie życzenie jest bardzo niefortunne, ale jest to dość popularne we współczesnych ludzi. My nawet nie myśleć o tym, że naturalny czar mówiąc używany przez starożytnych ludzi w jakiś sposób odwrócić się od niego złych duchów w szczególnie ważnym momencie. Więc dlaczego to wyrażenie tak pozostaje stabilny? Pomimo faktu, że człowiek stał się cywilizowanym, nie przestają być myśliwym pod prysznicem. On jest wrogo do świata i absolutnie przekonany, że musi być chroniony od zła, które istnieje w nim. Idea ta jest potwierdzona przez wielu innych działek i przesądów, które są bardzo mocno zatrzymanych przez ludzi.

Pochodzenie negatyw obrazu

Po starannie rozważyć, co oznacza idiom „Not Good luck!”, Można powiedzieć z pewnością, że wszyscy jesteśmy różni ludzie. Nawet wielcy klasycy przedstawiono niektóre dostatniej chłopa przebiegły, który stara się, jak ukryć swoje posiadłości i oszukania bliźniego. Po tym wszystkim, to on na pewno starają się go oszukać. Oto przed nami i nie ma negatywny wizerunek. W przeciwieństwie do swego biednego rolnika – dobroduszny i bardzo inteligentne. Jeśli jest ktoś inny i oszukiwanie, to tylko do rodziny w żaden sposób potrzebne. osoby pracujące zawsze były otwarte i walczył o sprawiedliwość. Oni nie boją się mówić głośno o swoich prawach. Dobrze się cały czas boi się złego oka, powodzenia próbując utrzymać ogon. W każdej rodzinie są z pewnością nowoczesne przedstawiciele obu grup. I nikt nie powinien być przeszkoleni. Po tym, jak osiągnąć ten cel. Często słyszymy: „Nie Powodzenia!” Dowiedzieliśmy się sens frazeologicznych jednostki, a tylko zdecydujemy się powiedzieć do swoich bliskich, czy nie. Najważniejsze – aby wierzyć, że szczęście jest pewny, aby włączyć się zmierzyć z nami.