661 Shares 9405 views

Nowy "AvtoVAZ" – Lada Largus. Recenzje i funkcje

Wiosną 2012 lineup „AvtoVAZ” dodał. To rozpoczęło masową produkcję nowego modelu o nazwie „Lada Largus”. Ta wspólna troska rozwój i Renault-Nissan Tolyattinskoye samochodowego.


W ogóle, wagon wygląda solidnie i dokładnie. Jest w pełni odpowiada gustów grupy docelowej, która jest starsza i bardziej praktyczny niż nabywców tych samych „grantów”.

Zewnętrznie, nowy model ma wiele podobieństw z samochodem Renault Logan kombi. Różni się tylko w przedniej części samochodu, zupełnie inna kratka zamontowana na Lada Largus. Zgłoszenie lewo na temat tego modelu, pozytywny, niezadowolenie wyrażone głównie na dysku.

„Lada Largus” odnosi się do segmentu budżetowego. Samochód został zaprojektowany dla średniej rosyjskiej rodziny, którzy potrzebują wszechstronnego, taniego transportu. Istnieją trzy rodzaje nadwozia: van, pięć-osobowa i siedem-osobowa.

Lada Largus: samochód:

Ogólnie rzecz biorąc, dane techniczne pojazdu są standardowe dla modelu budżetowego. Jeśli przyjrzymy się silnik, to jest francuski. Istnieją dwa warianty bloków energetycznych: od 8 lub 16 zaworów. Objętość w obu wypadkach wynosiła około 1,6 litra.

Jeśli mówimy o zużyciu paliwa w samochodzie Lada Largus (opinie pojawiły się już), należy stwierdzić, że samochód jest w pełni zgodny z normami Euro 4. Oznacza to, że w zależności od wersji silnika i liczby miejsc w cyklu mieszanym na 100 km będzie trwać do 9 litrów.

Samochód ma drobną ilość bagażu. Jeśli jest to opcja pięć stanowisk, jego pojemność wynosi 560 litrów w siedmiomiejscowej – 135 litrów. Poza tym, w tym modelu ostatni rząd siedzeń zawsze można usunąć, dzięki czemu bagażnik jest znacznie zwiększona. W charakterze van bagaż 2540 litrów.

Długość wszystkich modelach tego samego samochodu – 4,47 m, szerokość jest standard – 1,75 m. Wysokość 5 do 7 mimestnogo "Largus" – 1,636 m i wagon – 1,65 metra. Zbiornik gazu do 50 litrów paliwa.

Wnętrze praktycznie powtarza Loganovsky. Jedyna różnica jest w formie szczytu nad kontrolami w projektowaniu konsoli środkowej. Wersja „Suite” ma lusterka elektryczne i podgrzewane fotele, fotel kierowcy z regulacją podparcia lędźwiowego. Jest również bardziej wyraźne wsparcie boczne.

W drugim rzędzie trzech siedzeń znajdują. Półleżącej fotela drugiego rzędu i spadają na trzecim. Przejście zamienia normalne, pełnoprawnym fotele, dwie osoby dorosłe pasuje bez problemów. W trzecim rzędzie roli podłokietników wykonać z tworzywa podszewka łuków kołowych.

Szczególnie warto wspomnieć, że pomimo imponującej wielkości, samochód nie wygląda zbyt masywna. Ale on ma rozstaw osi dłuższy niż samego Renault Duster! Rzeczywiście, tu i tam była możliwość dodatkowego rzędu siedzeń.

Niestety, w wersjach osobowych nie okazało płaską podłogę bagażnika. rzędy, umieszczone są, jak w amfiteatrze (każdy następny wyższym od poprzedniego). A ten mały szczęśliwy sterowniki Lada Largus. Opinie w tej sprawie jest jasne: jeśli wypełnione drugi rząd siedzeń, a następnie w lustrze vnutrisalonnoe nawet nie można oglądać. Musisz użyć tylko stronę.

Najbardziej dostępna wersja tego samochodu jest warta około 350 tysięcy rubli. „Norma” zapewnia zderzak w tym samym kolorze, co korpus, zamek centralny, rozkładanym tapczanie, czapki na kółkach, electrolifts, ABS – za to wszystko trzeba zapłacić około 380 tysięcy rubli. Oraz za „Suite” trzeba zapłacić około 400 tysięcy.

I jeszcze jedno można przypisać braków, choć nie brakuje w większości Lada Largus. Recenzje właścicieli większościowych samochodu powiedzieć, że sprzedawców, „AvtoVAZ” nie jest jeszcze gotowy na pełną obsługę tego modelu. Ale jest to zjawisko przejściowe, i mamy nadzieję, że będą one zrewidować swoją pracę szybko.