354 Shares 8471 views

Kamienie dla kobiet lwy formuła szczęścia

Być może cała gwiaździste niebo nie znaleźć bardziej władczy i gniewliwą znak niż Leo. Przedstawiciele tej zodiakalnym gwiazdozbiorze – bardzo złożonych ludzi, takich jak uznanie i pochlebstw, nie toleruje tych, którzy odważą się angażować ich w debacie. Ale mimo wszystkich trudności o charakterze, o dziwo, ludzie są rysowane do nich, a czasami nawet przed nimi respekt. Oczywiście, w tym znak i istnieje wiele pozytywnych cech, takich jak chęć ochrony uciskanych, pomagać potrzebującym. Wszystkie te sprzeczności w charakterze Leo przynosi mu wiele dyskomfortu w kontaktach z ludźmi. W takiej sytuacji, aby osiągnąć duchową harmonię, ustanowienie dobrych relacji z innymi i pomaga zachować zdrowie kamienie.


Ten artykuł, który zostanie opisany kamienie Leo (kobiety), będzie szczególnie interesująca dla płci pięknej. Ale jeśli materiał przykuły ludzie myślą, że jest obojętny dla nich też nie zostawiać.

Kamienie Lwy (dla kobiet): Ruby

Samica Leo zawsze i wszędzie stara się zająć pozycję lidera. Ale niezdolność do kontrolowania siebie, drażliwość i pobudliwość prowadzi do tego, że zaczyna tracić swoją energię i niszczyć się od wewnątrz. Zmniejszyć negatywne emisji energii pomaga rubin. Kamień ten pozwoli jej posiadacza do konstruktywnej pracy, aby znaleźć siłę, aby odpowiedzieć za swoje czyny. Minerał ten ma pozytywny wpływ na układ krążenia i serce. Rubin może chronić przed depresją i melancholią, która, nawiasem mówiąc, są często przedmiotem Lions.

Serpentyn i jaspis

Według astrologów, takich kamieni na lwy (kobiety), jako serpentyn i Jasper, idealnie uzupełni charakter ich właściciela. Dzięki tych minerałów może stać się właścicielem ich mądry i wnikliwe. Jak rubin, serpentyn pomaga przywrócić system nerwowy. To wzmacnia pamięć, rozwój logiki. Jednak wiadomo, że jeśli dziewczyna od najmłodszych lat do noszenia na szyi jest ozdoba, a następnie w przyszłości czeka ważną rolę w rodzinie. Lider Leo niezbędne jak powietrze.

Kamienie Lwy (kobiety): Amber

Amber pomogą chronić jego właściciela przed złym okiem i poważnych chorób. On wyeliminować frustrację i napawają optymizmem. Nawet lwy bursztyn daje piękno i długowieczność.

złoty cyrkon

Takie kamienie do Lwowa (kobiety), jako złotego cyrkonią, musi być noszony na palcu. Pierścionek z cyrkonią jasnego pomaga rozluźnić właściciela agresywność i temperament. I to minerał przyciąga bogactwo, które jest również ważne dla Lions.

formuła szczęścia

Leo kobieta jest zawsze piękna i elegancka, więc kamienie zdobiące nie tylko uzupełniać swój wizerunek, ale także przyniesie korzyści niezaprzeczalne. Dla szczęśliwego życia można wyprowadzić wzór (jeśli twój znak zodiaku – lew): + kobieta = kamienie harmonii. A potem Lwy będą wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjne w oczach innych, a więc będzie bardziej kochał. Można również przekazać informacje do mężczyzn: Daj dekoracja lwica z jednym z tych kamieni, a być może będzie można przekształcić go w delikatnym kotka.