711 Shares 1537 views

ponownie obwisłe piersi staje się elastyczna. 5 sekretów urody

Chest – to jest prawdziwe bogactwo kobiety, symbolem jej piękna i kobiecości. W każdym wieku kobiet piersi była jedna część ciała, która jest podziwiana. Jest on poświęcony jej poezji. Była inspiracją i muzą malarzy i rzeźbiarzy. A ludzie mają bzika na punkcie tej części kobiecego ciała. Są gotowi do rozważenia go przez kilka godzin, notując sobie, jego zalet i głośno mówić komplementy.


Każda kobieta wie, jak ważne jest prawidłowe, a co najważniejsze dbać o szyi i klatki piersiowej. Tutaj skóra jest bardzo delikatna. Ona potrzebuje stałej uwagi. Zgadzam się, nie bardzo miły wygląd obwisłe piersi. Dlaczego skóra piersi tak szybko starzeje się i wyciągnął? Jakie są przyczyny? Czy to możliwe, aby utrzymać młodzież z tej części ciała? Porozmawiajmy o tym.

Dlaczego sag piersi?

Powodem, że kobieta za obwisłe piersi – obfitują. Po pierwsze, jest to ciężkie. Im większy rozmiar piersi, tym większa jego masa. Kobiety, które mają małe piersi, nie można się martwić, że ich godność obvisnet z tego powodu. Po drugie, obwisłe piersi z powodu starzenia się skóry i utrata elastyczności mięśni. Po trzecie, obwisłe piersi jest typowe dla kobiet w okresie menopauzy. W tym okresie, hormonalne całkowicie przebudowany, jest zanik piersi. I wreszcie fakt, że kobieta karmi dziecko jest karmione piersią, powoduje również wzrost masy klatki piersiowej, rozciągając mięśnie iw rezultacie, mówi obwisłe piersi.

Czy istnieje sposób, aby zachować elastyczność piersi?

Tylko leniwi i nie chcą zawsze wyglądać pięknie i elegancka kobieta uważa, że to niemożliwe, aby utrzymać elastyczność piersi. Wszystko jest możliwe. Istnieją co najmniej dwa sposoby wykonywania piersi zaostrzone i stonowanych. Po pierwsze – korekta piersi odbywa się szybko. Nowoczesna chirurgia plastyczna działa cuda. Jest w stanie zwiększyć lub zmniejszyć gruczołów sutkowych, jak również do ich podnoszenia i dokręcone, aby zmienić kształt. Co jest potrzebne do tego? Oczywiście oznacza wykwalifikowanego chirurga plastycznego, stanowczą decyzję i odwagę, aby położyć się na stole operacyjnym i niech jego ciało cięcie nożem.

Druga metoda – nieinwazyjne, ale nie mniej trudne. Dokręcić skrzynię i zachować jej elastyczność do starości jest całkiem możliwe, jeśli przestrzegać zasad 5.

Wspaniałe zasady idealne piersi

Tak, istnieją pewne zasady regularnego przestrzegania które mogą być długo zachować piękno i młodość piersi i dekoltu. Pierwsza zasada – zdrowie. Wszystkie choroby piersi niszczy jej urodę, przyspieszyć proces rozkładu i starzenia się. Kobieta powinna regularnie odwiedzać lekarza, mammologisty i sprawdzić swoje piersi.

Druga zasada mówi: doskonałą postawę – wkład w piękno piersi. Jeśli chodzić lub siedzieć zgarbiony, nie zdziw się, że zwiotczenie piersi.

Trzecia zasada odnosi się do tych, którzy zawsze siedzi na diecie z jednym śnie – aby schudnąć. Nagłe i często utratę wagi sprzyja napięcie skóry dekolt. Nie mniej niebezpieczne dla piersi i ostrym zestawie wagi.

Czwarty postulat stwierdza, że prawidłowe i zgodne ćwiczenia pomogą mięśnie zachować pierś. Po dobrym treningu, należy wziąć prysznic kontrastu i masować piersi wodą.

Piąta zasada odnosi się do opieki i pielęgnacji piersi. Kremy, maseczki i okłady – są wymagane. Jest bardzo ważne, aby wybrać odpowiednie narzędzia do pielęgnacji skóry klatki piersiowej i szyi. Im dłużej trzymasz swoją młodzieńczą skórę, tym więcej pewności, że obwisłe piersi nie boisz. Ważne jest również, aby wiedzieć, jak wybrać biustonosz dla siebie. Ubiór ten nie powinien być ciasno ani zbyt luźno.

Jak widać, te 5 zasad, aby spełniać nie jest tak trudne. zazwyczaj wystarczy tylko zamienić się w nawyk. A potem możesz być dumna ze swoich długich pięknych piersi i jej młode.