307 Shares 5339 views

Flamingo (ptak): krótki opis funkcji i ciekawych faktów

Dowiedziawszy się, że Czerwonak – Bird, wiele z nich jest zaskoczony. Jest to zbyt miłe słowo. Ale kiedy zobaczył ptaka na własne oczy, przestają wątpić, że nazwa nadaje jej. Słowo „Flamingo” oznacza „czerwony długopis”. I słusznie. Po tym wszystkim, członkowie tej rodziny mają czerwoną lub jasnoróżową barwę piór z czarną obwódką na brzegach, które można zobaczyć tylko w czasie lotu.

Jak to wygląda?

Flamingo – ptak, krótki opis, który można znaleźć w tym artykule. Widząc go raz, nie mylić z żadnym innym. Te ptaki długą szyją i nóg. Ponadto, szyjka jest często zmęczony, i położył głowę na ciele spocząć jego zesztywniałe mięśnie. Główną dziób składa zrogowaciałego cząstek. Jest ona złożona w taki sposób, że to było wygodne, aby złapać żywności z wody. Szczególny struktura gębowego Flamingo jest to, że jest ruchoma w szczęce, ale nie mniej. Flamingo – ptak, który osiąga wysokość od 90 do 135 cm i ma rozpiętość skrzydeł 140-165 cm. Mężczyźni są większe niż samice. Niezapomniane wrażenie pozostawia piór zabarwienie. Szczególnie piękne różowe flamingi. Ptak, który nawet poświęcić piosenki i wiersze. Kolor piór zależy od jej pobór pokarmu. Różowy kolor daje karotenoidy zawarte w małych skorupiaków. Im więcej jedzą ptaka, tym jaśniejszy kolor.

Jak jeść?

Struktura czerwonaków jest dostosowane do sposobu życia, które jest ptak. Długie nogi z błoną grabić dno płytkiej wodzie, z której żywi. Twardy dziób filtruje wodę w tym celu na jego brzegach znajdują się wypukłości kostne. Flamingo – ptak jedzenie bardzo dobre jedzenie, a nie do połknięcia dużych ilości wody, jest ona wykonywana przez przesiewowych, w których woda, wpisane w dziobie, wlewa się z powrotem i jedzenie pozostaje. Aby dostać jedzenie, ona obniża głowę całkowicie w wodzie. Co ciekawe, Czerwonak język spożywane w starożytnym Rzymie. Naczynie z nim była uważana za przysmak. Ale to muskularne ciało pomaga ptaki do pompowania wody w usta. Co flamingów jeść? Odpowiedź jest prosta – wszystko, co robi w swoim dziobem. Po tym wszystkim, nie mają możliwości wypluć, co im się nie podoba. Dlatego też w żołądkach znaleźli błoto, małe ryby, małe skorupiaki, mięczaki. Flamingo – ptak, który żyje w zbiorowej. Ale podczas posiłku ona będzie zaciekle bronić swojego terytorium.

sekret jest out

Przedstawiciele rodziny flamingów istnieją inne zachowania. Na przykład, lubią stać na jednej nodze. I zauważyłem, że robią to głównie w wodzie. Naukowcy szacują, że okres stojąc na jednej nodze może wynosić około jednej godziny. Na pewno zastanawialiście się dlaczego wodne przyciąga tej postawy. Chodzi o to, że jak ptaki poprawić termoregulację. Mówiąc najprościej, popychają one nogę, żeby się ogrzać. Nie tak łatwo przez długi czas, aby stanąć w zimnej wodzie. Lecą, nogami wyciągniętymi na całą długość, a podczas lotu emitują dźwięki podobne do rechot gęsi. Flamingo – piękny ptak. Wygląda to wspaniałe stado tych stworzeń, które składa się z tysięcy osobników. Ale flamingi nie spotykają się popisywać.

czas, aby odtworzyć

W dużej kolonii jest łatwiej ostrzegają się nawzajem o wygląd drapieżnika i znaleźć partnera życiowego. Co ciekawe, najlepiej rasy ptak w dużym opakowaniu. Flamingo przyciąga kobietę za pomocą ruchu rytualnego. Jeśli kobieta jest zainteresowana, zaczyna się powtarzać ruch przez samca. Flamingi można uznać za wzór wierności. Po tym wszystkim, ptaki te często tworzą partnerkę na całe życie, i razem wychować pisklęta. Podczas kojarzenia dorosłych zebrać blisko źródła wody słodkiej. Zaczynają swoje rytualne ruchy, starając się pokazać wielkość i piękno upierzeniu. Flamingo wyprostował się i przeciągnął swoje skrzydła i spróbuj dotknąć końcówki dziobach i skrzydłach innych ptaków stojących blisko. Naukowcy zauważyli, że jest wykonywana zarówno przez mężczyzn, jak i kobiet. I obserwując z boku nie będzie w stanie określić płeć ptaków. Po tym wszystkim, że mają ten sam kolor. Kobiety powtórzyć ruch dla mężczyzn. Jeśli para jak siebie, kobieta zaczyna oddalać się od społeczności, nadal robić ruchy, mężczyzna przynęty. Samiec zaczyna się poruszać i śledzić jego ladylove kontynuować wyścig.

jego dom

Flamingi hodować może w dowolnym momencie roku. Chociaż wolę zrobić to na początku lata. W tym czasie woda jest cieplej i nie ma więcej możliwości, aby utworzyć gniazdo i dostać jedzenie. Te ptaki budować gniazdo z gliny. Jest to wzgórze z pustym w środku, w których samica składa jaja. W celu dokonania łóżko, flamingi używać gałęzi, liści i piór. Samica składa jedno jajo mleczno biały kolor. Brooding zaangażowany obu partnerów. Gdy jeden z nich siedzi na gnieździe, a drugi, aby zarobić na życie. Pisklęta wykluwają się po 28-32 dniach. Chociaż futrzane dzieci rodzą się z otwartymi oczami, nie mogą się wyżywić i nie są w stanie latać. Pisklęta gniazdo są 5-8 dni. Dzieci są w kontakcie z „dzieci” z innych gniazd. Rodzice odróżnić ich potomstwo z dźwiękami, które oni czynią. Zapewnia ciekawy mechanizm naturalnego. Fakt, że te małe ptaki zaczynają wydawać dźwięki podczas gdy jeszcze w jajku. Rodzice się do tego przyzwyczaić i nauczyć dzieci, kiedy rodzą.

To nie jest mit

Ale pisklęta uczą się rodzicom, że słyszysz głos z odległości 100 metrów. Podchodzą do niego wzrok specjalnego połączenia. Zdecydowaliśmy się karmić flamingi nie są obce pisklęta. Jeśli rodzice nie rób tego, że dziecko umrze z głodu. Okazuje się, że mleko ptaka – to nie jest fikcja. Że napój ten flamingi karmienia młodych. Co więcej, jest bardzo podobny w składzie do ludzi, i jest wytwarzana dzięki prolaktynę hormon. Jedynie pisklęta, oczywiście, nie karmić jak młode ssaki. mleko gołębi ekstrahowano ze specjalnego wydzielania odżywczego, który znajduje się w dziobie dorosłych ptaków. Warto zauważyć, że to nie jest biały i czerwony. Wraz z nim w piskląt ciała dostać pierwsze pigmenty, które zabarwiły jego piór w kolorze różowym.

Musimy oszczędzać

Tak, Czerwonak – czerwony ptak, którego książka, niestety, ma wejście na swoich stronach. W naszych czasach, jest walka o ich konserwacji. Od kogo to jest konieczne, aby chronić te stworzenia? W ich naturalnym środowisku są wrogami – drapieżnikami, które polują na nie tylko dorosłych, ale także niszczenia ich jaj. I to nie tylko lisy, borsuki, hieny, pawiany, dziki, ale także Turcja sępy, mewy i żółty. Ludzie – jak flamingów wroga. On zjada jaja i mięso tych pięknych ptaków. A także używać pióra z nietypowej kolorystyce.

typy

Flamingo – ptak, krótki opis, który można znaleźć w tym artykule. Chciałbym wspomnieć, że w ich rodzinie występuje sześć gatunków, które mają niewielkie różnice od siebie. Andean Flamingo ma wysokość 120 cm i białych i różowe pióra z czarnymi skrzydła Makhov. Ma żółte nogi. Red Flamingo ma czerwone upierzenie, choć może to być jasny różowy. Różowe flamingi – największy wśród swoich rówieśników. Jej wzrost może wynosić 135 cm. Pióra w jego bladym różu. Czerwone Skrzydła z czarnymi piórami lotu. Mniejszym Flamingi ma niewielki wzrost, w sumie około 90 centymetrów. Pióra miał jasne lub ciemne różowo. Kształt dzioba jest nieco inny. Flamingo James prawie taki sam rozmiar i kolor, ale ma jasny żółty dziób z czarną końcówką.

Oto ona, Czerwonak ptak. Opis dla dzieci może być nieco uproszczona. Ale muszą nauczyć się o jednym z najbardziej pięknych ptaków świata, i dlatego ma taki kolor.