220 Shares 9060 views

Avraam Russo: narodowość. Singer Avraam Russo: Biografia Życie osobiste

Z jego oszałamiający wygląd, głębokim i czystym głosem, piercing niebieskie oczy. Tak więc przed nami Avraam Russo. Narodowość, los i życie osobiste piosenkarka wywołała wiele pytań od fanów jego twórczości. Gdzie on jest? Kto nauczył go muzykę? Jak i gdzie zaczął mówić Avraam Russo? Biografia gwiazdy pełen tajemnic i sekretów, jednak, jak przystało na prawdziwego orientalnych opowieści. Spróbujmy rozwiązać zagadkę.


Dzieciństwo i młodość przyszłej piosenkarki

Ścieżka życia Avraama Russo rozpoczął 21 lipca 1969 roku w Syrii, w Aleppo, gdzie rodzina wyemigrowała po ludobójstwie Ormian przez Imperium Osmańskiego. Przyszedł na świat w domu legionisty armii francuskiej, weteran II wojny światowej, Jean i młodej pielęgniarki Mary. Poznali się w syryjskim szpitalu, gdzie jego matka pracowała jako przyszłe gwiazdy – podczas gdy kraj był jeszcze kolonią francuską. Tam też urodził się Avraam Russo. Obywatelstwo ojca i matki natsionalnomt misternie połączone dając światu piękno dziwaczne stop talentu i temperamentu.

Rodzice byli ludzie głęboko religijni, dlaczego wybrali taką nazwę opisową.

Nadal ma starszego brata o imieniu John, siostrą i kuzynem, który obecnie mieszka w Erewaniu. Matka przyszłych gwiazd różnych obrazów wysokiej religijności. Najdroższy chcą to było to, że mój syn został wyświęcony.

Gdy Abraham miał osiem lat, jego ojciec zmarł, a Maryja i jego synowie mieli przenieść się do Paryża. W ciągu kilku lat, rodzina pozostała we Francji. Później przyszły aktor był w zamkniętym klasztorze w Libanie. Nauczyć go lubił. Tam ukończył szkołę podstawową i wykazały zdolność do śpiewania. W 1987 roku młody człowiek ukończył szkolenia w klasztorze.

Aby pomóc matce z szesnastu lat, Abraham zaczął występować w małych barów i restauracji. Warto zauważyć, że od najmłodszych lat chłopca ulubionym hobby było muzyki. Avraam Russo jako dziecko śpiewał w chórze kościelnym i chętnie brał udział w różnych konkursach wokalnych. Tak więc, w jednym ze swych przemówień usłyszałam jego głos znanego w tamtych latach irański piosenkarz i poradził młodemu człowiekowi, by poświęcić się muzyce. Nawiasem mówiąc, właśnie z tego piosenkarza początkujący aktor wziął swoje pierwsze lekcje.

Początek twórczy sposób

Po ukończeniu studiów, Abraham zaczął śpiewać już profesjonalnie. Jego głęboki głos z niezwykłą barwą, czarującym uśmiechem i znakomity wygląd szybko podbiła serca i przyciąga fanów. Z dwudziestu lat młody wokalista koncertował na całym świecie, organizowanie koncertów w prestiżowych instytucji we Francji, Hiszpanii, Grecji i innych krajach. I na każdym spektaklu publiczność z entuzjazmem i miłością bierze Abrahama, wrażliwie reaguje na jego namiętny, żywy i temperamentu sposobu wykonania. Należy pamiętać, że zawodowo nie miał studiował muzykę, jego talent jest podana w chwili narodzin. Jednocześnie, zgodnie z samego artysty, doświadczenia i pracy odgrywa dużo ważniejszą rolę niż edukacja.

Finest godziny

Podczas swojego pobytu na Cyprze Rousseau młodych talentów Widziałem właściciel restauracji „Praga” Telman Ismailov i zaprosił go, aby przenieść się do Moskwy. Praca w tej instytucji, spotkał się z producentem Iosifom Prigozhinym i wkrótce wydane z nim kontrakt. Był to pierwszy międzynarodowy projekt firmy „NOX Music” i początkiem nowego etapu w twórczości Abraham Russo.

W 2001 roku artysta wydał swój debiutancki singiel zatytułowany „Amor”, aw marcu następnego roku odbyło się pierwsze notowanie Avraama Russo – Dzisiaj wieczorem. Zawierał on 16 kompozycji utworu, wykonywanych w różnych językach. Sześć z nich wokalista wziął klipy żywe i niezapomniane.

Warto zauważyć, że Abraham napisał słowa i muzykę do niektórych piosenek z debiutanckiego albumu. Jednocześnie nagrał swój pierwszy duet. piosenka Kristinoy Orbakayte z „Miłości, która nie jest już” od razu stał się ogromnym hitem. Ponieważ zyskał popularność i ogólnopolski adoracja Avraam Russo. Najlepsze utwory swego zostały napisane w czasie, ale klipy i albumy wyszedł dosłownie jeden po drugim. Jego kompozycja „wiedzieć” więcej niż trzy miesiące pozostał popularny na pierwszym miejscu list przebojów w kraju.

rodzina

Olśniewająca kariera artystyczna nie przeszkodziło Rousseau wykazać się doskonałą męża i ojca. W 2005 roku ożenił się z uroczą amerykański Morelia Ferdman. Według piosenkarza, spotkali podczas swojej podróży, a on zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Najwyraźniej uczucie było wzajemne, jak ona szybko przeniósł się z nim, i zaczął żyć razem w miłości.

Pierwsza córka Abrahama Russo – Emanuele – urodził się w 2006 roku. Warto zauważyć, że z jego nazwą hebrajskiego znaczy „Bóg z nami”. Urodziła się w Nowym Jorku, jak również jej siostrę. Najmłodsza córka Abrahama Russo urodził się w ubiegłym roku. Została nazwana Ave Maria (tłumaczone z łaciny – „Zdrowaś Mario”).

tragedia

Avraam Russo sławę osiągnął swój szczyt w 2006 roku. Rosyjska wersja magazynu Cosmopolitan przyznano tytuł „najbardziej atrakcyjnej wokalistki roku”. Bilety na jego koncertów wyprzedane natychmiast. Być może w tym roku było naprawdę odjazdowy Abraham Russo. Jednak zbliża się do tragedii, o której nikt nie mógł odgadnąć. W sierpniu 2006 roku podjęliśmy próbę na życie piosenkarza. Kiedy wrócił do domu wieczorem, jego samochód został zastrzelony z karabinu maszynowego. Piosenkarz doznał wielu ran postrzałowych. W szpitalu, przeszedł kilka skomplikowanych operacji, lekarze nie dają żadnych gwarancji, istniało niebezpieczeństwo utraty nie tylko cierpiał nogę, ale także życie. Singer wąsko uciekł.

W tym trudnym czasie jego fanów gorąco obsługiwane. Zauważ, że żona Abrahama Rousseau, Morel, był wtedy w ciąży z ich pierwszym córki. Po tragedii w celu ochrony swojej rodziny, artysta postanowił udać się do Ameryki. Nawiasem mówiąc, próba na piosenkarza nie została ujawniona.

Odrodzenia i powrotu do Rosji

W Ameryce, Avraam Russo, którego biografia jest jak ponownie uruchomiony po tragedii, chce radykalnie zmienić swoją kreatywność. Składa się jako piosenkarka pop, muzyk postanowił spróbować się w nowym kierunku. On zawsze był religijny, ale to właśnie w tych trudnych latach dla niego piosenkarz rozpoczął pracę na muzyce sakralnej, którego styl jest definiowany jako inspirujące.

W rezultacie, istnieje pierwsza płyta nagrana w języku angielskim i nazywa Zmartwychwstanie – «Zmartwychwstanie”. Charakteryzuje się wielką głębię, wyrazistość i duchowości. Część zysku z tego albumu artysty zdobyłem Stowarzyszenie „niewidzialne dzieci”, które próbowały zwrócić uwagę opinii publicznej na tragedię dzieci w centralnej Afryce.

W roku 2009, Rousseau zamierza powrócić do Rosji. Po długim dialogu z Iosifom Prigozhinym, wchodzi w nową umowę z nim. Rousseau i ogłasza „Return” początek nowej trasy w dniu 14 lutego następnego roku. Wentylatory z gorliwym entuzjazmem powitał go, a koncerty odbywają się w różnych częściach kraju. Tylko w Rosji od roku, dał 170 koncertów.

Dyskografia

Avraam Russo, albumy, które wyprzedane, niestawienie się w sklepach w ciągu lat działalności twórczej wydała wiele singli. Jego pieśni i duety natychmiast stało się przebojami i zdobyły uznanie. Razem aktor wydał 7 albumów, a wśród nich „Tylko miłość” (2003) i «Wesele” (2006). Całkowita liczba sprzedanych płyt przekroczyła dziesięć milionów na całym świecie.

życie i interesy osobiste

Avraam Russo – nie tylko utalentowany artysta, ale również niezwykle wszechstronnym człowiekiem. On jest zainteresowany sportowych, dobre gry w bilard. Prowadzi właściwą drogę życia, wierząc, że zdrowie i uroda powinny być chronione i wspierane. żona Abrahama Rousseau, Morel, to dodaje, że piosenkarz jest wciąż sam i kocha gotować pikantne potrawy z kuchni chińskiej, indyjskiej i meksykańskiej kuchni. Nawiasem mówiąc, nie jest to tylko chwilowa moda: aktor w Nowym Jorku posiada własną restaurację.

Imię i nazwisko etap

Jak powiedział w wywiadzie dla piosenkarza, istnieje kilka różnych wersji jego prawdziwego imienia. W rosyjskim brzmi Abraham Ipdzhyan. Jednocześnie, Abraham twierdzi Rousseau, narodowość nie ma nic wspólnego z nim. Według niego, jedna z części składowych nazwy był turecki słowo „GW”. W rosyjskim brzmi jak „U” (przodkowie aktorów należących fabrykę szwy). Drugim elementem było imię ojca – Jean. Jednak rozpoczynając karierę w rosyjskim show-biznesu, musiał użyć pseudonim. Jako piosenkarka, wybrał najbardziej harmonijny i piękny, jego zdaniem, wariant jego imię – Abraham – a imię matki – Rousseau.

korzenie etniczne

Jest to pytanie, na które różne i wymijającą odpowiedź nawet Avraam Russo. Narodowość piosenkarka wciąż pozostaje tajemnicą dla wielu fanów jego twórczości. Istnieją pogłoski o ormiańskich korzeniach Rousseau. On ich nie zaprzecza, a nazywając siebie człowiekiem pokoju. Na pewno trudno jest ustalić, wiadomo tylko, że matka piosenkarza jest pół włoskim z ormiańskich korzeniach, a jego ojciec – mieszana krew. Być może fakt ten wyjaśnia, w jaki sposób łatwo zwrócić na językach Abrahama.

Według niego, od urodzenia znał arabski, turecki i francuski, a podczas występów zostały dodane do tej listy i inne. Teraz biegły w dziesięciu językach obcych, w tym włoski, grecki i hebrajski. Być może dlatego jego piosenki są miłość i zrozumieć świat, a ponadto językiem muzyki i miłości jest wspólne dla wszystkich, niezależnie od ich miejsca zamieszkania i narodowości.

Charakterystyczny i tajemniczy, elegancki i czarujący przed nami piosenkarka Avraam Russo. Jego biografia, jak widać, jest pełna wzlotów i upadków, to ma miejsce i szczęśliwy i tragiczne chwile. A muzyka nadal inspirować i urzec fanów. To kwitną piękne ogrody i słyszał o cudach, jest piękna i harmonii.