550 Shares 8884 views

Brak orgazmu u mężczyzn i kobiet: przyczyny, leczenie

Orgazm – rozładowanie napięcia seksualnego. Jednak dla każdego z nas w tym słowie to pociąga za sobą więcej – lot, utrata rzeczywistości, słodycz i szczęście …

Nie została przyjęta do dyskusji …

Stosunki płciowe odgrywają ogromną rolę w naszym życiu. Seks nie jest jedynym sposobem na dobrą zabawę – to przynosi partnera i pozwala na utrzymanie zdrowia. W rzeczywistości, wielu z nas nawet nie wie, jak użyteczne życie seksualne do ciała, i jak to wpływa na szkodliwe jej nieobecność. Jednak większość kobiet z naszej planety do tej pory, problem jest nieco inna – w obecności aktywności seksualnej, wielu po prostu nie doświadczają orgazmu. Zdarza się, że dotyczy to również mężczyzn, choć znacznie rzadziej. A problemy te są starannie ukryte, szczególnie silny połowa ludzkości. Dziś mówimy o orgazmu u mężczyzn i kobiet oraz w jaki sposób do walki z chorobą.

Przyczyny braku orgazmu u mężczyzn

Problem ten jest o wiele bardziej prawdopodobne przeszkadza kobietom, ale również występuje u mężczyzn. Utrzymując pożądanie seksualne i montaż stosunek seksualny nie kończy się orgazmem. Powody jego nieobecności są podzielone na organiczne i psychogenne, ponieważ w tworzeniu orgazmu odgrywać rolę i fizjologiczne i psychologiczne czynniki.

Czynniki psychologiczne i brak orgazmu u mężczyzn

Najczęściej, niezdolność do osiągnięcia orgazmu winnych czynniki psychogenne. To szkoda, że mogły zostać uzyskane w wyniku wykorzystywania seksualnego lub nieprawidłowej reprezentacji aktu seksualnego, który ukazał się jako dziecko. Na przykład, gdy chłopiec był świadkiem seksualnych rodziców kontaktowe którzy agresywnie reagował na jego wygląd, w podświadomości płeć dziecka jest związana z negatywnym doświadczeniem.

Krok Edypa i Elektry. Chłopcy w wieku 5-7 lat są pierwsze początki pożądania seksualnego, który oparty jest na przykład matki. W tym przypadku, chłopcy często twierdzą, że w przyszłości poślubić matkę. Takie stwierdzenie nie powinno towarzyszyć negatywnej reakcji rodziców, albo w zrozumieniu dziecka, ponownie, seksualność może wydawać się źle.

Jeśli matka na dziecko wykazuje nadmierne uwielbienie, może on tworzyć poczucie winy za zdradę ten idealny obraz kobiety, którą kochał w życiu dorosłym.

W uzupełnieniu do powyższego, wiele więcej sexopathologists prowadzić przyczyny konfliktu między ciałem i umysłem.

Fizjologia i brak orgazmu u mężczyzn

Fizjologiczne przyczyny braku orgazmu dość rzadkie w praktyce medycznej. Może to doprowadzić do uszkodzenia na poziomie mózgu i rdzenia kręgowego lub nerwów miednicy. Może to również obejmować cewki moczowej i innych chorób zapalnych układu rozrodczego.

Ponadto, mężczyzna orgazmu stanie wywołać leki przeciwdepresyjne, które obniżają ciśnienie krwi, alkoholu i oczywiście zmiany starcze.

Rodzaje kobiecego orgazmu

Około 60% kobiet na świecie cierpi z powodu całkowitego lub częściowego braku orgazmu. Lekarze pojedyncze pierwotnego i wtórnego braku orgazmu. A jeśli pierwszy jest pełny, często wrodzony, niezdolność do osiągnięcia szczytu przyjemności, wtórne zwykle ma wiele przyczyn.

Brak orgazmu typu wtórnego występuje nawet w tych przypadkach, kiedy kobieta doświadcza orgazmu podczas masturbacji, ale nie osiąga go podczas seksu z partnerem.

Wśród głównych gatunków orgazmu drugiego typu emituje:

  1. Sytuacyjne gdy orgazm testowane tylko pod pewnymi warunkami. Na przykład, przez masturbację. A kiedy coital orgazmu kobieta osiąga przyjemność na wiele sposobów, ale nie z seksem.
  2. Sporadyczne. Orgazm zostanie osiągnięty, ale nie zawsze.
  3. Nimfomaticheskaya. Kobieta czuje się zwiększone pobudzenie, ale nie doświadczają orgazmu dla każdego scenariusza.

Kobiecego ciała przeznaczony jest dużo bardziej skomplikowana niż mężczyzn. W świecie damskiej dominują emocje i kontrolować swoje zachowanie. Najczęściej przyczyny braku orgazmu u kobiet są zakorzenione w stan psychiczny.

Samica psychologia i brak orgazmu

Nieujawnienie. Typ kobiet, które są wykorzystywane do kontrolowania siebie i swoich emocji, nie może w pełni zrelaksować się i ufać swojemu partnerowi. Orgazm – eksplozja emocji, że ich podświadomość nie pozwalają sobie na wolnych, rozpuszczalnych w odczuć i wrażeń dotykowych.

urazy psychiczne. Przemoc, poczucie winy lub wyobrażeń o seksie, zaszczepione w dzieciństwie jako haniebny akt, który może pozbawić możliwości kobietom cieszyć się seksem rodziców. Może to być świadome lub nieświadome wrogość wobec ludzi, strach zarażenia się chorobą przenoszoną drogą płciową. Wszelkie czynnik psychologiczny zdolny do zabijania zdolność kobiety do osiągnięcia orgazmu. Wyjaśniono także niezdolność do osiągnięcia orgazmu czasami przedstawioną uczucie chłodzenia w parze. Niestety, wiele par po liczbie n lat małżeństwa zaczynają czuć to chłodzenie, co jest bardzo trudne do obracania w starych namiętnych uczuć. To jest, w rzeczywistości, prawie niemożliwe, ponieważ wymaga dużo pracy nad sobą i chęć ratowania małżeństwa przez obu partnerów.

analfabetyzm seksualną. Jeśli partner seksualny kobiety nie wystarczy, by wzbudzić jego natychmiastowe działania, czy jest ona powstrzymując swoje uczucia, to będzie znacznie zubaża doświadczenia seksualne. Im bardziej wykształcone kobiety w sferze seksualnej, tym bardziej intensywna przyjemność może ona dostać się i dostarczyć ją do człowieka. W tym przypadku nie chodzi o liczbę partnerów seksualnych, a większość z kulturą seksu.

Fizjologia i brak orgazmu u kobiet

Disgamiya. Jednym z najbardziej popularnych sytuacjach, gdy brak kobiecego orgazmu z powodu niekompatybilności seksualnej z partnerem. Na przykład, zbyt duże lub małe prącia u mężczyzn lub zbyt szybki wytrysk. Okazało się, że kobiety potrzebują dwa razy tyle czasu, ile mężczyźni osiągnąć orgazm. Jednak w szczerej rozmowy z partnerem, problem ten można wyeliminować.

Ostrzeżenie! Japońscy naukowcy odkryli, że im wyższy jest ludzki intelekt, tym trudniej jest się zrelaksować i poddać się sile zmysłów.

Fizjologiczne problemy. Wrodzony suchość pochwy, zrosty, stan zapalny i choroby zakaźne układu rozrodczego może powodować ból podczas stosunku, który neguje przyjemności. Ważną rolę w osiągnięciu maksimum przyjemności grania i hormony, warunek, który ma wpływ wiele czynników.

Przyczyny braku orgazmu pochwowego u kobiet może być ze względu na dużą odległość między łechtaczki i pochwy. Pierwszy w tym przypadku prawie nie penis jest stymulowany.

Efekty

Zarówno dla kobiet i mężczyzn mają orgazm jest bardzo ważne dla zdrowia. Ludzie od dawna pozbawione seksu, cierpią na bezsenność i zły nastrój i stagnacji w narządach miednicy wpływa negatywnie na ich działalność. Kobiety mogą również przeszkadzać nierozsądne na pierwszy rzut oka migreny.

Eksperci pamiętać, że brak seksu negatywnie wpływa na orgazm – podniecenie pochodzi wolniejsze i trudniejsze do osiągnięcia orgazmu.

Brak orgazmu u kobiet – jak rozwiązać ten problem?

Psychologia. Aby rozpocząć, należy ustalić przyczynę braku orgazmu. Jeśli czynnik psychologiczny polega problem, spróbuj go zrozumieć. Kiedy psychologiczne przyczyny orgazmu radzić sobie na własną rękę z ich podświadomości jest bardzo, bardzo trudne. W tym przypadku, lepiej zwrócić się do seksuologa, który będzie w stanie znaleźć źródło problemu i zaproponować właściwy sposób rozwiązywać je. Należy jednak pamiętać, że człowiek może absolutnie wszystko, jeśli naprawdę tego chce, i nie ważne jak trudne i przestarzałe nie była twoja psychiczna blok – twoja wola jest jeszcze silniejszy.

Obecnie w zachodniej odwołania do seksuologa nie wydaje się egzotyczne. Ale para, która nie miała doświadczenia z tej umiejętności może być nerwowy, nieśmiały, w wyniku negatywnego wpływu na wyniki terapii seksualnej.

Cechy anatomiczne. Gdy brak orgazmu z powodu cech anatomicznych, wypróbować. Najczęściej tego rodzaju problem eliminuje zmiany postawy, która wpłynie silniej do punktu G. Dowiedz się własnego ciała – a znajdziesz rozwiązanie. Może trzeba zwiększyć pobudzenie seksualne przez głębszy wpływ na łechtaczkę.

Ćwiczenia i orgazm. Powszechnie zaleca się stosowanie ćwiczeń. Po pierwsze, oczywiście, Ćwiczenia Kegla, które pozwala trenować mięśnie pochwy i zwiększa przepływ krwi do narządów miednicy. W rezultacie, bardziej wyraziste doznania pod warunkiem nie tylko ty, ale również swojego partnera. Dowiedz się, jak zrobić te ćwiczenia są bardzo proste – najważniejsze jest, aby robić regularne ćwiczenia.

Ponadto, ludzie często ćwiczyć kobiet praktyk duchowych, zaleca się, aby spróbować kompleks „Reflex orgazmu”, który jest praktykowany przez wiele kobiet. Jest to dość trudne fizycznie, ponieważ każde ćwiczenie jest wykonywane przez 10-15 minut. W konsekwencji, bez wcześniejszego treningu fizycznego zrobić kompleks jest całkowicie niemożliwe. Jednakże, „reflex” orgazm skutecznie łagodzi energię seksualną. Dziewczyny, wypróbować, mówić o tej technice więcej niż pozytywne. Zobacz przykłady ćwiczeń możesz Larisa Renard.

Jakie zabiegi robić profesjonaliści?

Lek. W obecności problemów ginekologicznych, które wiążą się z braku orgazmu leczenie powinno generalnie leczniczych. Dopiero wyeliminowanie choroby, można skupić się na uzyskanie orgazmu. Dostosuj swoje hormony, wyeliminować czynniki, które powodują, że oscylacje, leczenia chorób zapalnych, jeśli one występują.

Ponadto, lekarze czasami przepisują leki psychoaktywne, – środki uspokajające, antydepresyjne, jeśli są one potrzebne.

Procedura. Lekarze często zaleca się stosowanie metod, takich jak stymulacja elektryczna, hydrotherapy, masażu wibracyjnego. Procedury te są przypisane do poszczególnych specjalistów.

brak orgazmu u mężczyzn Leczenie

U mężczyzn, brak orgazmu występuje bardzo redk.o Ale kiedy do czynienia z podobnym problemem, decydują się iść do lekarza, to jest zwykle znacznie trudniejsze niż bardziej elastyczne pod tym względem kobiet. Wstyd nie powinna uniemożliwiać Ci czerpać przyjemność z życia seksualnego, jak brak orgazmu jest obarczona poważnymi powikłaniami, aż do raka, nie wspominając o tym, że brak orgazmu u mężczyzn prowadzi do pogorszenia stosunków z partnerem lub współmałżonkiem.

Pamiętaj! „Leczyć” leki braku orgazmu sztucznie zwiększa potencję, nie powinien, jak to nie rozwiąże problemu – jesteś tylko chwilowo zapomnieć o nim.

Jeśli jest uraz, odwołanie do terapeuty lub seksuologa niezbędny. Może pomóc wyzwalającą szkolenia, hipnoza, poradnictwo rodzinne. I, oczywiście, bardzo ważne jest, aby znaleźć problem, który doprowadził do wtórnej rodzaju orgazmu. Przede wszystkim powinieneś odpocząć, zrobić sobie przerwę od pracy, aby złagodzić stres i wreszcie cieszyć się prawdziwe, wysokiej jakości seksu. Ale brak orgazmu u mężczyzn nie zawsze jest spowodowane przepracowania.

Fizjoterapia. Ludzie są przewidziane metod, takich jak akupunktura, terapia chiropraktyków, elektryczną stymulacją, masażu wibracyjnego i hydrotherapy. Istnieje wiele leków, które mogą pomóc w tej chorobie poprzez wpływ na mózg.

wniosek

Brak orgazmu – to poważny problem, który nie powinien być ignorowany. Nauczyć swoje ciało i nie zapomnieć o swoich potrzebach. Tylko wtedy, gdy jesteś w pokoju i harmonii ze sobą, będziesz naprawdę zadowolony.