527 Shares 5008 views

Rejs statkiem „Dmitriy Furmanov”: opis tras. Podróżowanie statkiem

Lato – czas idealny na wakacje i podróży. A ostatnie lata rosyjscy turyści coraz częściej wolą pozostać w domu. W tym artykule będziemy mówić o dość nietypowy i ciekawy sposób na spędzenie czasu – rejs na statku „Dmitriy Furmanov”.


Trochę historii

Statek turystyczny rozpoczął życie w 1991 roku. Ale w tym czasie statek „Dmitriy Furmanov” służył tylko do turystów zagranicznych zabawy i iść na trasie Moskwa – Petersburg.

W 1995 roku statek został całkowicie odnowiony. Wykonane na wymianę mebli i dywanów, a wszystkie kabiny są wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia (klimatyzacja, prysznic, umywalka i WC).

W 2012 roku statek stał się dostępny i rosyjskich turystów. W 2016 roku statek został przekazany na własność firmy przewozowej „Infoflot”.

opis

Statek „Dmitriy Furmanov” został zbudowany w stoczni niemieckich w 1983 roku. Załoga 98 osób, aw kabinach może pomieścić 332 osób.

Statek motorowy statek jest lepszy. Każda kabina wyposażona jest w lodówkę, klimatyzację, telewizję, radio i suszarkę do włosów. Kategoria Suite zawiera zestaw sztućców i naczyń, woda pitna, szlafroki i pantofle. Na pokładzie jest kilka centralne kanały dostępne, które są odbierane przez satelitę, a nadawane interrnal: kanał bezpieczeństwa, animacje i filmy, map GPS, zwiedzanie kanał widok z komory znajduje się na dziobie statku.

Turyści są świadczone bezpłatnie:

  • gry planszowe: szachy, warcaby, backgammon i inne.
  • Boisko do siatkówki i piłki nożnej, zestaw do badmintona, karty do gry, maty plażowe i ciepłe koce.
  • Dostępne są łóżka dla dzieci, które na życzenie mogą być zainstalowane w kabinie. Restauracja posiada specjalny krzesła dla dzieci.
  • Również na łodzi jest duża biblioteka.

Wymagalny można wypożyczyć lornetki i ręczniki, książka i film fotografia, pralnia i taksówek. Również na pokładzie są dwie restauracje, trzy bary, sauna, sala konferencyjna, sklep z pamiątkami, solarium, usług medycznych i prasowanie.

kabina

Na statku „Dmitriy Furmanov” większość kabin (oprócz apartamentów i mniejszych apartamentów) jest oznaczony A. Są one wyposażone w umywalkę, toaletę i prysznic. Cyfrowy, który jest rejestrowany po literami A, oznacza lokalizacje numerycznych. Inne litery wskazują, gdzie znajduje się kabina.

Teraz spójrzmy na niektóre pokłady kabiny stanowią szczególną kategorię:

  • Łódź. Oto dwuosobowe apartamenty i mniejsze apartamenty, a także kabina klasy A1 i A2.
  • Średnia pokład ma tylko klasy pokój A2. Przegląd niektórych z nich zamyka się w pułapkę, wyhodowanego w pobliżu. I musi brać pod uwagę przy wyborze lokalizacji.
  • Domu. Istnieją również tylko kabina klasa A2.
  • Niższe. Tylko na tym pokładzie ma trzy- i czteroosobowe kabiny.

Statek „Dmitriy Furmanov” jest bardzo duży, więc jest to zwykle problemy z wyborem miejsc i zbroi nie pojawić. Każdy pasażer może wybrać to, co jest dobre dla niego i jego rodziny.

usługa

Będzie podróżować statkiem do rejestracji i lądowania, która odbywa się na dwie godziny przed wysyłką lotu. Czas odlotu można znaleźć w pakietach turystycznych.

Sama rejestracja odbywa się szybko i bez zbędnej biurokracji. Przy wejściu po prostu trzeba pokazać paszport i bilet, to turyści otrzymają klucze do kabin, które mogą być zajęte natychmiast. Później będą otrzymywać karty pokładowe, które oznacza liczbę grup turystycznych oraz restauracyjnych stolików. Ponadto, pasażerowie mogą poprosić o dodatkowe klucze do swoich kabin.

Jeżeli turyści przyjść wcześniej stację rzeka, mogą zostawić swoje rzeczy na przechowanie w zarządzaniu rejsu, ale tylko wtedy, gdy statek znajduje się na nabrzeżu. Jednak, aby być na pokładzie, zanim nie może być zarejestrowany przejście.

Śniadanie, obiad i kolacja, pasażerowie mogą w jednej z dwóch restauracji na statku. Jednocześnie przejść na śniadanie „bufet”, i jeden z nielicznych potraw można wybrać obiad i kolacja oferowanych w menu. Pasażerowie są oferowane dania główne, zupy, sałatki i desery. Z napojami na śniadanie, można wybierać soki, mleko, herbata, kawa, szampan; na obiad – kawa, soki i herbaty; na kolację – herbaty i napojów alkoholowych. Dla dzieci poniżej pięciu lat, którzy są w stanie podróżować za darmo, jest specjalne menu dla dzieci.

Na łodzi są także trzy bary prac, które zachwycają swoim klientom szeroki asortyment napojów alkoholowych i bezalkoholowych, a także desery. Aż do 00.30 i tutaj można dostać i dania gorące. Jest również możliwe, aby zarezerwować kabinę dowolnego paska produktu. W ciągu dnia do miejsc rekreacyjnych piwa statek spread, napojów i przekąsek.

trasy

Rejs na statku „Dmitriy Furmanov” implikuje kilka przystanków z wycieczek. Wszyscy pasażerowie są podzielone na grupy, można użyć tłumacza anglojęzyczny razie potrzeby.

Drogi kilkunastu rejsów. Różnią się one pod wieloma względami. W pierwszej kolejności przez liczbę dni – czas podróży może być od 3 do 15 dni. A także w zależności od liczby odwiedzanych miastach. Statek motorowy może być albo jeden port, takich jak Tweru i piętnastu. Jedyną rzeczą, która pozostaje stała – Rejs zaczyna się i kończy w porcie w Moskwie.

Podajemy miasto, które mogą zostać włączone do trasy: Uglich, Twerze, Myszkin, Kostroma, Jarosław, Ples, Kizhi, Gorica, Mandrogi, Petersburg, Valaam Island, Sortavala, Svirstroy, robocze, Vytegra, Pietrozawodsk i innych.

Koszty i harmonogram

Podróż Harmonogram Cztery statek być rozpoznawane bezpośrednio przed zakupem biletu, ponieważ zmienia się często.

Jeśli chodzi o koszty, ilość będzie zależała od drogi, czas trwania podróży i kabiny klasy. Średnio cena może wahać się od 12000 do 75000 rubli za osobę.

Również na stałe system rabatów. Dla dzieci do 14 lat stanowi 15% zniżki, a dla pasażerów poniżej 5 roku życia podróżują za darmo. Również na obniżki cen można oczekiwać urodziny, emerytów i tych, którzy posiadają górne półki w kabinach klasy A3 i A4. Grupy turystów również uzyskać rabaty od 7 do 13% w zależności od liczby podróżnych.

Zakłada się możliwość rejsu na raty. Wstępna opłata wynosi tylko 40%.

Statek "Dmitriy Furmanov": Opinie

Teraz porozmawiajmy o jakie wrażenie pozostawione przez turystów podróżujących na statku. Wstępie, że opinie z rejsu opuszczającego zarówno pozytywne jak i bardzo negatywne.

Najpierw porozmawiajmy o zaletach. Przede wszystkim wspaniałe widoki i wycieczki. Należy również pamiętać, uprzejmość personelu, dobre jedzenie, rozsądne ceny w barach i innych napojów alkoholowych. Krok po kroku w kabinie działa prawidłowo. Duża ilość rozrywki na pokładzie, nie nudzić nawet najbardziej wymagającego klienta. Przyjazny personel, dobrą jakość i terminowe sprzątanie pokoi.

Jednak rejs nie będzie zadowolić wszystkich. Niektórzy pasażerowie znaleźć następujące wady. Meble kabiny jest stare i wąskie łóżka. Nie można zjeść w miejscu innym niż restauracji podczas śniadania, lunchu i kolacji. Inni ludzie zauważyli obojętną postawę załogi.