146 Shares 1637 views

Działka jęczmienia w oku

Prawdopodobnie nie jest to człowiek, który nigdy nie napotkał stye. W tym przypadku, zjawisko to nie ma znaczenia, o jakiej porze roku, teraz latem lub zimą nie – robi jego bolesna sprawa. Jęczmień – jest jedną z najstarszych chorób, ale z tą samą regularnością, można zauważyć, nawet dzisiaj. Jęczmień nazywa zapalenie oka wokół cebulki włosa, gdzie trochę pęcznieje powiek.


Do leczenia powszechnie stosowane nie tylko wszelkiego rodzaju gadżetów, ale spisek przeciwko jęczmienia. Najważniejsze – nie zapomnij jednocześnie pokazują rys pacjenta oko. Ale w dzisiejszym społeczeństwie FICO pokaz nie zostanie zaakceptowana, więc zostały one zastąpione przez wskazanie palcem pierścień na korpusie jęczmienia. Oznacza to, że zgodnie z wiedzą ludzi, przyczynia się do szybkiego uwolnienia od tej infekcji.

Również z działki jęczmienia to towarzyszy konturowe na kształt krzyża lub krążył wokół niego w kierunku wskazówek zegara. Według niektórych uzdrowicieli, jesteś tworząc barierę cię chronić. On nie tylko chroni przed chorobą, ale nie infekcja przeniknie twoje ciało. Wykonane w celu wzmocnienia i zwiększenia jego skuteczności, konieczne jest, aby pluć w oku pacjenta – operacja ta będzie leczyć jęczmienia w ciągu jednego dnia.

Ale nie będziemy rant. Taka pomoc jak działce jęczmienia w oku musi być pokazane na przykład wizualny, więc niektóre z nich są podane poniżej.

czupiradło leczenie

Ta metoda jest bardzo prosta. Jej podstawą jest niespodziewane uderzenie w oczy i powiedział: „Pluję w jasnych oczach, jęczmień chce wysiąść!” Ten wykres jęczmienia w oku straszyć go, a on pójdzie dość szybko – „uciec” Szkoda tylko, że metoda jest używana tylko raz. Gdy wyświetlacz jęczmienia to nie działa.

leczenie wódka

Jeśli tylko jęczmień zaczęły się pojawiać, to nie mogło być lepiej przystosowane do leczenia swoich napojów zawierających alkohol, takich jak wódka i Kolonii, a także zieleń brylantowa, i, co dziwne, – czosnek! Ale nie przesadzaj z czosnkiem, w przeciwnym razie mogą pojawić się spala w miejscu stosowania. Dla najlepszego efektu, powiedzieć, co następuje: „Do diabła i poza zasięgiem wzroku, zapomnisz mojego adresu.”

gorący leczenie

Innym dobrym sposobem leczenia jęczmienia. Wystarczy zastosować do niego coś ciepłego, na przykład, gotowane jajko i mówi: „jajo, jajo uczynić mnie bardziej piękną twarz, jęczmienia przyjść, wziąć i odejść”. Ale trzeba być bardzo ostrożnym, jak należy to zrobić zanim będzie tworzyć ropień. Jeśli to nie nastąpi, to lepiej nie eksperymentować, albo pęcznieć i czerwienić nie tylko miejscem jęczmienia, ale także oczy.

Fast-Talk

Od dawna wiadomo, że druga osoba mówi, to jest piękne, to jest możliwe, aby go zapeszyć. I jęczmień. Ktoś lubił swoje oczy, powiedział to, a jest to wynikiem – nieprzyjemne odczucia w oku, częste mruganie, tam jest ból, miejsce swędzenie zaczyna swędzieć, tam jest obrzęk, w którym się pływa oczu, aw lustrze bez użalania się nad sobą nie będzie wyglądać – wszystkie znaki pojawiły jęczmienia. Jeśli nagle idzie jeden, a w pobliżu lub na drugie oko pojawia się inny, to jest to sprawa, najlepiej pasuje fabuła jęczmienia w oku.

Tak szybko, jak widać, że jęczmień oko, starają się pokazać mu palec serdeczny. W związku z tym, kiedy pojawił się w prawym oku, palec prawej dłoni, jeśli w lewo, potem lewy kciuk. Kontury tym palcem trzy razy do ruchu wskazówek zegara z napisem: „Nie pozwól nazwę chcesz to nie istnieje w bezimiennych palca” Następnie w ten sam palec serdeczny ból krzyży spot i plucie na lewo trzy razy. Ta działka jęczmienia w oku trzykrotnie powinny być prowadzone, w przeciwnym razie nie będzie oczekiwany efekt.

Można, oczywiście, i wyciągnąć ingerowania rzęski z zapaleniem mieszków włosowych. Ale zanim się to nonsens, pomyśl tysiąc razy. Lepiej jest używać zaklęć, nawet jeśli to nie działa, co umieścić na infekcję oka i dostać kilka problemów.