337 Shares 3266 views

Większość salonów wybierane piękno Petersburgu

Nowożeńcy podkreślają miejsce, które odbędzie się oficjalna rejestracja małżeństwa. Ze stolicą w Pałacu małżeństw meczu może być może, że z urzędu stanu cywilnego Petersburgu.


Pałac Ślubów №1

Najbardziej popularne wśród narzeczonych i stajennych stolicy północnej cieszy Pałac małżeństw №1, znajdujący się przy Promenadzie Anglików.

Jest to pierwszy ślub pałac w Petersburgu, który został zbudowany pod koniec XIX wieku. Po rewolucji w rezydencji były instytucje publiczne. Na fasadzie można zobaczyć unikalną dekorację stiukową w stylu florenckim. Wewnątrz przyszłych małżonków spełnia luksusowe wielkie schody i wspaniałe rzeźby.

Na parterze znajduje się szatnia oraz pokoje stand-up, na drugim – pokój z młodej pary, jak również dwie sale uroczystości, której wnętrze jest związane z wielkością i arystokracji. Pałac jest idealny do sesji ślubnej fotografii, ale lepiej jest zadbać wcześniej. urząd stanu cywilnego Petersburg proszeni są o zapoznanie się z podstawowymi zasadami, że małżeństwo nie obarczony zapomnianych dokumentów, spóźnienia i inne kłopoty. Ponadto, pracownicy rejestratora nie mile widziane pewne tradycje weselne, takich jak przelanie młodej pary z ryżem lub grzywny.

W drugiej linii

Pałac Ślubów №2 nieco bardziej skromne poprzednika, ale popyt nie jest naruszona. Budynek został zbudowany pod koniec XIX wieku przez AI Gauguin, a pierwsza rejestracja ślubu tutaj w lutym 1963 r.

W pałacu znajduje się szafa, pana młodego i panny młodej pokój, jak również sklep, gdzie można kupić balony, pokrywa do aktu małżeństwa i innych akcesoriów ślubnych. Uroczystości pokój mile zaskoczony z jego wnętrza w szlachetnych odcieniach niebieskiego i białego. Wspaniałe zdjęcia są na miejscu wielkie schody, ozdobione delikatnymi balustrady z kutego żelaza.

Jedną z głównych zalet jest jego bliskość do Pałacu ogrodzie Tauride – ulubione miejsce nowożeńców.

Wiele urzędów rejestru Petersburg obszar posiada własny parking, ale Pałac Ślubów №2 nie jeden z nich. Przyszli małżonkowie powinni przyjść wcześniej do wszystkich kierowców konwoju ślubu mógł znaleźć miejsce dla samochodów.

Frunze REJESTR

Nowe salony piękności Petersburga nie przyznają się eleganckim pałacu. W drugiej części naszego przeglądu dwóch nowoczesnych instytucji reprezentowanych.

Na skarpie rzeki Fontanka jest Frunze dział. Za fasadą niewielki budynek kryje piękny i przestronny pałac, ceremonię, która zostanie zapamiętany dla nowożeńców i gości od wielu lat. W wielkiej sali fortepianu, lustra i piękne meble – idealne tło do sesji zdjęciowej. Czeka na rejestrację, można odpocząć w zaciszu własnego pokoju lub wybrać się na spacer w ogrodzie zimowym.

Frunze rejestru (St. Petersburg) znajduje się z dala od stacji metra, tak aby się tu dostać komunikacją miejską nie jest bardzo wygodne. Ponadto budynek znajduje się obok kompleksu apartamentowego, więc miejsca na sąsiednim parkingu znaleźć trudne.

Niestety, niektóre opinie mówią nieprawidłowe zachowanie i obojętną postawę pracowników biurowych rejestru.

nadmorska REJESTR

Vintage Gabinety kosmetyczne St Petersburg spełnienia przyszłych małżonków wspaniałe wnętrza, głównym elementem, który jest wielkie schody. Podczas działu projektowania Primorye, który został otwarty w 2008 roku, ta tradycja kontynuowana. Oryginalne architekci roztwór stał szklany dach, przez który Hall jest bardzo jasne i przestronne.

Wygodny pokój dla pary ładnie urządzone z oryginalnych plakatów i kwiatów. Sala na uroczystości w jasnych kolorach, ozdobione pistacjowe wykwintne kompozycje kwiatowe, kolumny antycznym stylu i kinkiety.

Najlepszym tło dla zdjęć ślubnych będzie wnętrze hali głównej, wielka klatka schodowa oraz ogród zimowy z ławki, lampy i kręta. Dla tych, którzy nie planują wspaniałe obchody Petersburg Primorsky REJESTRU oferuje salę bufet, gdzie można świętować oficjalną rejestrację.

Dodatkowym atutem jest duży parking. Jedyną wadą rejestratorów nowożeńcy uwierzyć budowie, który został opracowany obok instytucji. Ale po pierwszych krokach w przestronnym holu, wszystkie wątpliwości co do poprawności wyboru znika.