648 Shares 1492 views

Powtarzające maliny Firebird: opis odmiany

Rosnąca popularność powtarzające odmian malin. Nie jest to zaskakujące, ponieważ pojawiają się w rocznej fazy kultury znacznie ułatwia konserwację w porównaniu do tradycyjnych trosk zwykłych malin ze swoim zwykłym dwuletnim cyklu, który składa się z rozwojem nowych pędów w pierwszym roku, a w następnym owocowania. Powtarzające maliny mają czasu na sezon do tworzenia łodyg i dać pełny plon. Takie rośliny zawierają maliny Firebird, opis klasy, który jest przedstawiony w tej publikacji.


specyfika

Przyspieszony faza wzrostu i rozwoju w bawełnę – główne zalety powtarzające kultury, która jest maliny i Firebird. Opis początku odmiany za pomocą zewnętrznego danych roślin. To slaboraskidisty krzew, pędy, które docierają aż do 1,9 metra wysokości. Pędy zielone, gęste, kolczaste. Kolce, miękkie i cienkie, są skoncentrowane w dolnych i środkowych częściach pędów. Liście średniej wielkości, dojrzałe jagody fioletowo-czerwony kolor, zwykle średnie i duże, osiągają masę 4-6 g niezwykły smak ich deser: świeży kwaśno-słodki z wyraźnym tradycyjnym smaku. Stożkowate owoce i bardzo jasny kolor krzewów ozdobnych, posypane czerwonych jagód, bardzo przypominający bajkowego Firebird, stacji dekoracji i zachwycając ogrodnika.

Raspberry Firebird: opis odmiany, opinie

Rośliny uprawiane w regionie Środkowej i Central Black Earth Rosji. Średnia Zimotrwałość odmiany nie pozwala ogrodnicy Uralu i Syberii, aby w pełni wykorzystać potencjał zakładu – w umiarkowanych szerokościach geograficznych jagód nie mają czasu, aby dojrzeć przed zimnie. W centralnych obszarach owocowania wchodzi do końca lata, w gorących latach – w połowie sierpnia. Plodootdacha wynosi 70-90%.

Otplodonosivshie pędy przed zima wyciąć prawie do ziemi i zniszczone, zapobiegając w ten sposób pojawienie się szkodników i chorób, które wpływają na zwykłych odmian malin. Brak tradycyjnej choroby – jeden z głównych zalet takich roślin jak maliny powtarzające Firebird. Opis odmiana byłaby niepełna, gdyby nie wspomnieć o tym rośliny świadczeń. Ogrodników uprawiających powtarzające uprawa malin nie zastosować środki odstraszające i grzybobójcze, ponieważ potrzeba do tego jest niedostępny.

plon

Malinowy Firebird, opublikowany opis odmiany, charakteryzuje się wysoką wydajnością. Odpowiednie techniki rolne pozwala dostać się z jednego zakładu do ponad dwóch kilogramów owoców z soczystym miąższu aromatycznym. sadownicy miłe w nietradycyjnych dla malin jesiennych, spożywane świeże lub przetworzone. Konfitury, dżemy, kompoty, domowe wino z malin i wiele innych przysmaków kuchni rosyjskiej zaskakująco smaczne i niezapomniany.

Raspberry Firebird, którego opis pokazów odmian, otrzymał odpowiednią ocenę i uznanie kierowców do najwyższej wydajności, dekoracyjne i przyjemnym smaku jagód.