546 Shares 6398 views

Tunel w uchu: współczesne standardy urody

Nowoczesne Piękno praktycznie nie ma żadnych ograniczeń. Jednocześnie coraz większa liczba osób starszych nie pochwalam modnych trendów młodzieżowych. Do tej pory, piercing, tatuaże i bodimodifikatsii nierdzewnej powszechne. Ale nie tak dawno temu w dekoracji pępka może być postrzegana tylko w najbardziej odważnych dziewczyn. Zazwyczaj wszystko ogranicza się przebić za płatek ucha. Ale dziś, postęp w tej dziedzinie upadł jeszcze dalej. Oprócz zwykłych nakłuć, które, nawiasem mówiąc, kabina może być absolutnie żadnej części ciała, popularność tunelu w uchu.


Tendencja do rozciągnięcia płaty przyjść do nas wszystkich to samo w Afryce. Szczepy wyposażony taką procedurę specjalną święte znaczenia. Teraz tunele są praktycznie na każdym przebijającego amatora. Jednak, aby uzyskać ich naprawdę nie jest tak prosta. Tunel w uchu – jest skrajnym rodzaju piercing. I do osiągnięcia pożądanych rezultatów na kilka sposobów. Istnieją trzy metody:

  • Rozciąganie istniejących przebite listka do żądanej średnicy otworu.
  • Płaty cięcia.
  • otwory za pomocą skalpela chirurgicznego cięcia.

Najbardziej popularne jest to pierwszy sposób. Kiedy właściwe umiejętności rozciągnąć tunel w uchu od podłoża do odpowiedniej średnicy i może być na własną rękę. Ale działać w tym przypadku być bardzo ostrożny. Po roszenie w ogromnej liczby zakończeń nerwowych i punktów osobliwych, uszkodzenia, które mogą uszkodzić narządy wewnętrzne. Dlatego słuszne byłoby skonsultować się ze specjalistą, który nie tylko sprawi, że cały proces na własną rękę, ale również opowiada szczegółowo o przyszłej pielęgnacji bodimodifikatsii. Podczas jednej sesji tunelu w uchu może być rozciągnięta bez uszkodzenia płata do 10 mm. Wszystkie pozostałe rozmiary uzyskuje się już po kilku zabiegach.

Jeśli nie zdecydujesz się na taką piękność w domu, to będzie potrzebne są specjalne narzędzia. Nazywane są rozstępy dla tuneli. Takie urządzenia są sprzedawane w sklepach, są one zaprojektowane, aby stopniowo zwiększać istniejącą nakłucie w uchu. Eksperci zalecają, że w Proces tworzenia tunelu obficie smarowania skóry wazeliną. W ten sposób zmniejsza się tarcie rozstępów, zmniejszenie bólu i uniknąć rozerwania tkanki.

Druga metoda jest bardziej ekstremalne i jest stosowany rzadziej. są one zwykle używane przez tych, którzy nie chcą wydać dużo czasu, aby stopniowo rozciągać. Ale także leczy tunel znacznie dłużej. Ponadto będzie musiał uważnie. Choć codzienne procedury są obowiązkowe dla wszystkich tuneli. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, ropiejących, a nawet martwicę tkanek.

Trzecia metoda jest rzadko używany. Uciekają się do niej jedynie ekstremalnych sportowców, którzy zdecydowali się na bardzo dużym tunelu. Ucho nie wprowadzi żadnego odcinka. Otwór w płacie prostu wyciąć skalpelem, a następnie drugiego i stopniowo rozciągać. Metoda ta pozwala na osiągnięcie naprawdę imponujące rezultaty. Ale nie możemy zapominać, że te ozdoby rzadko hit miejscu dookoła. Szczególnie negatywnie reagują tunele pracodawców z renomowanych firm.