608 Shares 6472 views

Jak wybrać czerwony kawior

Czerwony kawior, a także Oliviera i mandarynki, dziś stał się stałym elementem święta noworocznego. Ten przysmak jest mocno osiadł w nowoczesnym menu dla smakoszy, jeśli nie codziennie, więc uroczystość dokładnie.


Przez wieki, kawior z łososia było główne produkty zawarte w diecie rybaków i myśliwych na Dalekim Wschodzie. Duża liczba ryb, z którego można pobrać bieżący delikatność wolno jeść jaj, nawet zamiast chleba i smażone, suszone lub gotowane. Ten produkt jest dostępny dla prawie każdego, ponieważ prawie cenione ze względu na obfitość i nikt nie myślał dużo o tym, jak wybrać odpowiedni cielę. Po raz pierwszy w ikry Dalekim Wschodzie transportowane do Rosji w XVII wieku. To prawda, że nie jest duże zapotrzebowanie, ponieważ bardzo niewiele osób wie, jak je gotować. Dopiero na początku XX wieku, kawior na tyle silny, aby przejść przez stężonym roztworze soli i wymieszać z masłem. Potem zaczęła szybko zyskać popularność i być produkowane w dużych ilościach. Do tej pory nie było dość dużo fabryk, które produkują tego przysmaku, więc przed zakupem trzeba mieć pewność, aby zapytać, jak wybrać kawior. Naturalnie, aby pomóc konsumentom zostały stworzone pewne zasady produkcji. Teraz, jak wybrać kawior powiedzieć GOST 1629-97.

Kawior z łososia ryb przyciąga smakoszy nie tylko dla jego niesamowity smak, ale również wiele przydatnych właściwości. Poza bogatej zawartości żelaza, wapnia, fosforu, kwas foliowy i innych istotnych mikroelementów delikatności prawie trzecia część składa się z białka, które są szybko absorbowane, ale także zawiera szereg wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Substancje te znacząco zwiększają aktywność mózgu i są niezbędne do utrzymania dobrego wzroku. Ważną właściwością białka jest jego zdolność do pomocy w odbudowie komórek i normalizacji ciśnienia krwi. Ciekawostką jest fakt, że czerwony kawior jest znacznie wyższa niż niż zawartość kalorii mleka lub mięsa, ale nie zawiera tłuszczu i węglowodanów. Jedynym szkodliwy składnik we wszystkich Twoich ulubionych dań jest holestirol, które mogą powodować choroby układu krążenia. Ale on skutecznie neutralizowane również lecytynę, która stymuluje układ odpornościowy i wzrost, jak mówią, nawet zapobiega starzeniu.

Do wszystkich składników odżywczych osiągnęła swój cel jest bardzo ważne, aby wiedzieć, jak wybrać kawior. Eksperci doradzają, aby dokładnie zbadać wszystko, co jest napisane na etykiecie. Oprócz określenia, że produkt został wyprodukowany zgodnie z GOST lub innych specyfikacji technicznych na opakowaniu musi być o rybę, jako klasa, a w skład listy nie mogą mieć więcej niż dwa konserwantów. Biorąc puszka w ręku, kupujący nie powinien usłyszeć bulgotanie. Data produkcji i inne oznaczenia jakości produktu są pokrywę, przy czym wytłoczone znaki wewnątrz. Ponadto, etykieta musi wskazać adres producenta produkcji i przydatności do spożycia życia produktu. Na podstawie tych informacji, każdy kupujący będzie wiedział jak wybrać kawior.

Wielu fanów tego przysmaku nie jest szczególnie ufać producentom, więc zainteresowany Jak prawidłowo osolonej kawioru, wolą gotować samemu w domu. Na pierwszy rzut oka, ten pomysł wydaje się niemożliwe, ale w rzeczywistości nie jest takie trudne. Do wytwarzania wysokiej jakości i smacznych dań wymaga wody, jaja, sól i obliczania 3: 1: 1. Najtrudniejszą częścią procesu – uwolnienie jaja z filmu. On poradził sobie z pierwszym zadaniem, jaj zanurzono w roztworze soli przez pewien czas od pięciu minut do godziny, w zależności od tego, jak długo masz zamiar przechowywać gotowy produkt. Ponadto jest to konieczne, do odprowadzania cieczy, przesuwa jaja w woreczku z gazy, a następnie rozmieścić je w pojemniku, wylewanie nieco z górnej części oleju roślinnego. Tworzy cienką warstwę na powierzchni, która nie pozwala, aby wysuszyć naczynia. Otwarty słoików można przechowywać do pięciu dni, ale zwykle opróżnianie pojemnika znacznie wcześniej.