89 Shares 8790 views

Tabletki nie jest ładowany. samodiagnostyki

Jednym z najczęstszych problemów napotykanych przez właścicieli przenośnej technologii, to taki, w którym tabletka nie jest ładowana. Przyczyny takiej awarii, istnieje wiele. I niekoniecznie w celu skorygowania ich wymaga odwołania się do centrum serwisowego. można wyeliminować większość samodzielnego problemu.

ładowarka wada

Jest to jedna z najczęstszych przyczyn. Najczęściej znaleźć w tańszych modelach. Więc jeśli nie pobierają chińską płytę, przyczyną kłopotów może być tylko to. Rozpoznanie tego niepowodzenia jest prosta. Aby to zrobić, trzeba podłączyć inne urządzenie do ładowarki. Jeśli zachowuje się podobnie do płyty testowane, źródłem problemów znaleźć. Alternatywnie, można podłączyć gadżet do innego źródła zasilania. Jeśli tabletka działa z nim w trybie normalnym, problem jest w ładowarce. Ponadto, istnieją dwa możliwe rozwiązania: Serwisy pamięci lub kupić nowy.

złącze uszkodzenie

Podczas długotrwałego korzystania z tabletu często musi być naładowana. Jeśli proces jest podłączyć gadżet do pamięci i uruchomić go ostro iz wysiłkiem, nawet najbardziej niezawodne złącze może być zdeformowany. W rezultacie, mogą występować luz, który nie pozwoli kontakty tablet oraz ładowarkę kontaktowych. Oznacza to, że zasilacz nie zostanie przeprowadzona. Taka wada może być zdiagnozowana na własną rękę. Aby to zrobić, należy delikatnie poruszać wtyczkę do gniazdka. Jeśli w niektórych pozycjach wskaźnik połączenia będzie żadnych problemów przez wadliwe złącza. To właśnie z powodu jego stanu tabletu nie jest ładowana. W tym przypadku, urządzenie powinno być przypisane do centrum serwisowego, aby wymienić uszkodzoną część.

bateria

Każdy z czasem bateria zaczyna posiadać mniejsze opłaty. W rezultacie, szybko usiadł. I w końcu może on zatrzymać całą energię sklepu. E. Po odłączeniu od zasilania tabletu on natychmiast się wyłącza. Jest to charakterystyczne dla wszystkich akumulatorów. I nie ma wyjątku, nawet jeśli nie ładowania Samsung tablet lub inny gadżet z renomowanych firm. Na tańszych marek takiej „choroby” występuje często wcześniej. Ponadto, wyjście układu z baterii mogą być związane z innymi wadami. Ale wynik jednego – ma zastąpić baterię. Takie zadanie najlepiej pozostawić profesjonalistom.

Uszkodzony kontroler zasilania moc

Ten układ jest odpowiedzialny za bieżące dystrybucji. E. kieruje przychodzące moc gadżetów prąd i naładować akumulator i baterię do ważnych składników. Jeśli kontroler ma wadę, tablet nie pobiera lub nie włącza się. Również jego niemożliwości dalszego działania można wyrazić silnego ogrzewania tylnej pokrywy do topienia tworzywa sztucznego.

Gniazdo uszkodzonego przewodu

Jak corny jako takiego powodu może wydawać, ale ma pełne prawo do istnienia. W celu wyeliminowania tego przykładu wykonania, przenośne urządzenie może być połączone z innym znanym wylot roboczy. Jeśli tablet nie jest ładowana, i tam należy szukać przyczyny wśród powyższych.