243 Shares 2954 views

Jak karmić niemowlę. Podstawowe zalecenia

Pytanie, jak karmić dziecko, jest w oparciu o pełne okruchów władzy, komunikacji i łączności z matką, jak również jego zdrowia fizycznego i psychicznego. Dlatego kobieta powinna brać pod uwagę takie czynniki, jak prawdziwy zorganizowanej przywiązania, twój stan emocjonalny , i wiele więcej.


Jak karmić piersią dziecko. dopowiedzenie

Ogólne zalecenia powinny być brane pod uwagę.

  1. Sutek powinien inwestować w szeroko otwarte usta, aby dziecko zajęte otoczki.
  2. Musisz to zrobić szybko do Pipsqueak nie może zamknąć usta.
  3. Słuchaj swojego dziecka i nie rób pochopnych wniosków na temat tego, czego nie chcą jeść. Czasami możliwe jest oferowanie pierś kilka razy.
  4. Pełna piersią dziecko nie może być bez jej prawidłowego ssania. A jeśli on zacznie raczkować i gryźć sutek, konieczne jest, aby włożyć palec do kącika ust dziecka i delikatnie podnieść skrzynię następnie zabrał jej prawo.
  5. Nie odkładaj skórę palcem w punkcie kontaktu z wylewką. Unikalna konstrukcja pozwala dziecku oddychać w tej pozycji, więc nie bój się, że będzie dusić. Przechodząc do nosa matki, maluch czuje, że jest „na miejscu”, a mleko dostaje się do jamy ustnej bez przeszkód.
  6. Kobiety z problemem sutki powinien być bardziej cierpliwy i wytrwały, dziecko nauczył się brać piersi matki. Ponadto, nie trzeba dać smoczki i butelki dla niemowląt, aby nie kolidować z karmieniem.

Jak karmić niemowlę. Stan emocjonalny matki

W dzisiejszym świecie nie jest tajemnicą, że woda ma unikalną zdolność do reagowania na bodźce z zewnątrz. Z tej okazji został on wiele badań, które dowodzą, zmianę struktury wody i jej działanie w przypadku ładowania pozytywną lub negatywną energię. Czynnik ten musi być brane pod uwagę w trakcie karmienia piersią. Po mleka o prawie 90%, składa się z wody. Dlatego zastanawiałem się, jak karmić dziecko, a zamiar dołączyć go do klatki piersiowej, trzeba uspokoić, jeśli miałoby to negatywny podekscytowany, aby pozbyć się wszelkiego rodzaju „złych myśli”. Najlepiej jest, jeśli karmi piersią dziecko będzie odbywać się w zaciszu, że matka mogła skupić się na swojej miłości do dziecka i komunikowania się z nimi. Również w tym przysługę świeże powietrze, pobyt w przyrodzie, spokojnej muzyki klasycznej, bez telewizji i innych substancji drażniących. Jeśli te zalecenia zostaną uwzględnione w miarę możliwości, wtedy stworzyć solidne podstawy do zaufania relacje z dzieckiem w przyszłości, aby zapewnić rozwój emocjonalnej stabilności i poczucia tożsamości, i przedstawiać pełne, smaczne i zdrowe okruchów żywności.

Jak długo należy karmić piersią?

Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć na kobiety. Do 6 miesięcy dziecko jest w pełni wystarczająco mleka matki, a następnie można wprowadzać pokarmy stałe. Niektóre z wielu powodów, już w tym żywienia zatrzymania wiek. Większość dać pierś do roku, a jednostka – do dwóch lub trzech. Jednak nauka udowodniła, że stała stymulacja laktacji można przechowywać prawie całe swoje życie.