279 Shares 8357 views

trendy mody. Czym jest druk?

Czym jest druk? Tak zwany obraz zastosowano do tkanin, papieru, tworzyw sztucznych i innych rodzajów materiałów. Ostatnio, wyposażenie obrazowych środków mechanicznych ma wiele poglądów i różnice. Stosuje technikę druku w różnych dziedzinach. Znamiennym przykładem – drukowanie materiałów promocyjnych. W tym artykule będziemy mówić o tym, co drukowania na tkaninie.


Każda pora roku, projektanci mody wymyślić i rozwijać różnego rodzaju rysunki, kombinacje kolorów i stylów. Jeśli kolorystyka daje przegląd trendów w nadchodzącym sezonie, a następnie wykonać odbitki ciuch bardziej interesujące i unikalne. Umieszcza się je w prawie każdej rzeczy: od sukienek, spódnic, bluzek i akcesoriów do kompleksu. Trendy 2013 wydruki są geometryczne lub kwiatowe wzory, kropki, i śmiały powodów etnicznych. Obrazy są jak klasyczny wygląd i wszelkiego rodzaju interpretacji i stylizacji. Tak więc uważamy, pytanie, co w druku, a jednocześnie sprawi, że szafa bardziej żywe i kolorowe.

  1. Kwiatowe motywy były głównym trendem na wiele kolejnych sezonów. Nie jest to zaskakujące, ponieważ wzorzec ubiór sprawia, że dziewczyny bardziej kobiece, tworzy obraz delikatnego i romantycznego piękna.
  2. Drukuje z motywami zwierzęcymi są odpowiednie pogrubienie i aktywnych kobiet. Oprócz klasycznych obrazów zwierząt w nowym sezonie będzie popularne niewyraźne ślady, złudzenia optyczne i logo. Te odciski można znaleźć na odzież, torby i buty.
  3. Cienkie lub szerokości, poziomo lub pionowo, w tradycyjnym czarno-białych lub inne kolory – drukować w formie pasków ugruntowaną w nowym sezonie. Ten wzór można zobaczyć na wszystkich elementów garderoby. Śmiała opcja – w ubraniu w takim zespole. Do uzupełnienia zakresu monochromatyczny jasnym akcentem w postaci akcesoriów z wzorem w paski.
  4. Streszczenie rysunek. Wielu projektantów kontynuować ten motyw. Co to jest druk w postaci abstrakcji? To połączenie przypadkowo uporządkowane wszystkie odcienie, kształty lub inne wzory geometryczne. Odzież z samego obrazu wygląda jasno i oryginalne. Tworzenie wizerunku takiej rzeczy, trzeba być bardzo ostrożnym i akcesoria starannie wybrane.
  5. Komórki oznaczone jako wymagane jest w każdej modnej kobieta garderoby. Wraz z wzorem paski , ten motyw będzie popularne w nadchodzącym sezonie, zbyt. Niektórzy projektanci wyraziły preferencję dla klatki w pastelowych kolorach, podczas gdy inni używają kombinacji kontrastujące śmiały wzór.
  6. motywy etniczne są jednym z głównych trendów w nadchodzącym sezonie. Co jest w druku motywów etnicznych? To – wzorce krajowe różnych narodów i plemion. Na przykład, są bardzo popularne azteckie wzory, motywy Wschodu i Afryki Środkowej.

Paisley (dotychczas nazywany jest „Indian ogórek”) ma już ugruntowaną pozycję na wybiegach. W tym sezonie, to druk stał się jeszcze bardziej popularny i popytu.