525 Shares 2764 views

Conrad Murray: biografia, zdjęcia, książka o Michaelu Jacksonie

Zbyt wiele osób spędza całe życie w cieniu. W cieniu wielkich muzyków, naukowców, wynalazców. Ale czasami dostać szansę stać się sławny, ale chwała ta ma negatywny wydźwięk. Tak więc, na przykład, że stał się znany Conrad Murray. Ten człowiek był osobisty lekarz „król” Popu Michaela Jacksona. Było Murray został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci mimowolne muzyk i skazany za nim. Dziś jednak Murray jest na wolności. A on planuje wydać książkę o swojej pracy dla dobra muzyka. Korzyść z tego?


prehistoria

Miliony fanów na całym świecie wciąż nie mogę uwierzyć, że nie stał się Michael Jackson. Jego utwory zyskały nieśmiertelność. Inspirują są fascynujące. Styl Michael pozostanie z nami na zawsze. Nic więc dziwnego, że fani, i przez chwilę uwierzyć, że idol zmarł bez pomocy. Po tym wszystkim, nie był stary, a plany na przyszłość zbudowany pretensjonalny. Na jego drodze stanął osobisty lekarz Conrad Murray, który został skazany za zabójstwo znanego pacjenta. Jest to prawdopodobnie jedna z niewielu okazji, kiedy winny werdykt publiczności spotkał się z łzami radości. Po procesie zniknęły wątpliwości, że Jackson był uzależniony od narkotyków. Wszystko z winy był nieostrożny lekarz. Obraduje jury ponad dziewięć godzin od momentu Murray prawnika było bardzo przekonujące i silnie narażona Jacksona w samodzielnego podawania śmiertelnego zastrzyku. Jednak sprawiedliwość jest zrobione, a sąd uznał, że lekarz jest winny przedawkowania propofolu „”, które doprowadziły do śmierci pacjenta. Permission nasenne uczynił go sen wieczny sen. Jednym z głównych dowodów w sądzie stał się fotografem laboratorium patologa, który można zobaczyć liczne ślady wstrzykiwań. Natychmiast po wyroku Conrad Murray został aresztowany i skazany na karę pozbawienia wolności na okres 4 lat. Zakłada się również, że zostanie pozbawiony licencji na praktyce lekarskiej.

Dlaczego on jest wolny?

Gdy sędzia Michael Pastor werdykt był oburzony faktem, że Conrad Murray nigdy nie pokazał wyrzutów sumienia i nie mówić na rozprawie.

Ale dwa lata później, lekarz został zwolniony. Furious fani piosenkarza czekał na niego przy bramie więzienia, chcąc powrócić do medyka za kratkami, ale takie rozwiązanie zapobiega szeryfa County, który przyniósł ex-kardiolog tylnymi drzwiami.

Dlaczego Murray został wydany na początku? To pytanie zostało odebrane przez rzecznik szeryfa, tłumacząc, że przedterminowe zwolnienie było możliwe ze względu na solidne doświadczenie pracy skazanego i istnieje pozytywna reakcja ze strony władz więziennych. W nim lekarz nazywa pozytywne i spokojne więźniów. Krewni piosenkarza były przerażony wiadomością o zwolnieniu lekarza. Według nich, „lekarze killer” nie można ufać traktować innych ludzi, i to jest właśnie to, a zamierza ubiegać ex-Medyka.

bez licencji

W 2011 roku licencja doktora Murraya odwołane w Teksasie, Nevadzie i Kalifornii. Dziś jednak adwokat Chris Peckham odwołał się do Sądu Najwyższego w Teksasie, aby przywrócić licencję klienta. Ich działania Peckham wyjaśnia, że bez chęci pomocy ludziom Murray nie będzie próbował wrócić do pracy. W tym przypadku, prawnik zwraca klientowi czołowy ekspert, dobrego lekarza i opiekuńczy osoby, w których pacjenci potrzebują. Jednak oczywiste jest, że bez sędziów łaskawości Sądu Najwyższego Kalifornii, aby przywrócić licencję w tym stanie będzie trudne.

Niektórzy klienci Murray wyszedł na poparcie swojego lekarza. W szczególności, dał obszerny wywiad z 89-letniej Elizy Robertsona, który jest trzy razy znoszone serce bypass surgery w klinice Murray. Jego lekarz nazywa go zbawicielem i modli się o jego zdrowie. I wydał lekarz wierzy, może również kontynuować praktykę, ponieważ po jej zawarciu, to uczy się żyć na nowo z pomocą Bożą i odnieść sukces.

jego słowa

Conrad Murray Michael Jackson mówi często iz przyjemnością, ale żaden z jego wywiadu różni szacunek do muzyka. Jego słowa wydają się być rodzina chamstwa piosenkarza, bo Murray nie wahał się opublikować intymne szczegóły życia Michaela. Dlaczego nie, bo teraz jego były pacjent nie będzie w stanie obalić oszczerstwa! Murray nadal nalegać na własnej niewinności i twierdzą, że Jackson może również popełnić samobójstwo. Zgodnie z tym człowiekiem, aby żyć, „król” muzyki pop naprawdę nie było potrzeby. Co może czekać w przyszłości człowieka, który nie może zobaczyć radość w błonie wewnętrznej, boją się ludzi i pielęgnuje tajny pasję dla małych dzieci? Dziś Murray pewnie nazywa się najbliższa i najbardziej lojalnym przyjacielem Jacksona. Według niego, nie mieli żadnych tematów tabu, wszystkie tajemnice były powszechne. Dziś jednak Conrad Murray szczęśliwie zapewnia wszystkie „tajemnice” Jackson, który w teorii, jak przyjaciel powinien zostały zapisane. W jednym z wywiadów powiedział coś, co przypominało wielu rzymskich Bulgakova „Mistrz i Małgorzata” i dialogu Jeszua i Piłat – „wspominając go i zapamiętaj mnie” Sam Michael Conrad powtarzał, że jasnowidz i zna wszystkie ich imiona resztę swojego życia będzie nierozłączne. Według Murray, Jackson – samobójstwo, aby użyć własnego zastrzyk taynichok usypiającym.

Byli rodziną?

Dr Conrad Murray wspomina czas spędzony z Jackson jako okres najbardziej zadowolony. Po tym wszystkim, znalazł przyjaciela, który był tak samotny, który powiedział lekarzowi o swoim bólu i cierpieniu. Według Murraya, Jackson wreszcie czuł mógł ufać nikomu oprócz własnych dzieci. Lekarz powiedział, że była rodzina Jacksona. W wywiadach, że nie jest nieco skruszony i nadal nazywać się niewinny. W więzieniu, Conrad Murray spędził dwa lata w izolatce, a przez cały czas uważał oryginalny zobowiązanie na piśmie książki. Oczywiście, w centrum narracji jest jego głównym pacjent. Jednym z zastosowań tej książki wywołał oddźwięk wśród fanów i nienawidzący ex-kardiolog piosenkarza. Jednocześnie Konrada Myurreya kibice mało, bo pomimo hańby w społeczeństwie, ma urok i pewność siebie. Niektórzy nazywają to bombast, ale wierzę, że jest to nawet na plus dla lekarza, który stracił swoją licencję, wraz z ponad dwóch milionów dolarów rocznie.

chciwość

Conrad Murray napisał o książce Michaela Jacksona, a wielu nazywa go Apokalipsa. Ale fani wierzą, że jest to bezpośredni kpina z idola. Po Murray napisał o prywatność piosenkarza, jego namiętności i słabości. Wszystkie dane w książce jest bardzo nieprzyjemne, a nawet obraźliwe, ale, niestety, do konkursu im nikt nie może. Murray opisane w książce Michaela reakcji dzieci na śmierć. Według lekarza, to on złamał home aktualności. córkę Paris Michael krzyczał, że nie chce być sierotą. Murray mówi, że Paris przyszedł do niego i powiedział, że wierzy w jego niewinność.

pasemka

Książka Conrad Murray opisuje grozę doświadczył Jackson w ramach przygotowań do pokazu to jest to, jego walce z presją i chwilą Michael ukazał mu złamany. Wielu wydaje się zaskakujące, ale na wzmiankę o oczach Jacksona lekarskich wypełnić łez. Może jest trochę pokutując? W tej skruchy nie koliduje z lekarzem, aby porozmawiać o dzieci Jacksona i twierdzą, że nie jest ich biologicznym ojcem. Podobno sam Michael powiedział, że nigdy nie spał z Debbi Rouz, jego legalne żony, ale poprosił ją, by mieć dzieci z bliskich przyjaciół i współpracowników, a potem do przyjęcia dzieci. Mimo tak głośnym stwierdzeniem, Murray nie wspomniał nazwiska, mówiąc, że to tajemnica weźmie do grobu.

Pozostała czy zwycięzcy Conrad Murray?

Książka o Michael Jackson na pewno furorę, ponieważ zawiera ogromną liczbę szokujących stwierdzeń. Tym bardziej, że jego stworzenie ex-lekarz nazwany tak samo jak ostatniej rundzie, i nazwał Jacksona. A gdy on mówi, że książka nie została napisana przez wzgląd na pieniądze, ale na osobistą prośbę swego bohatera. Murray mówi, że Jackson zakochał się w małej Emma Watson, który wtedy właśnie grał w „Harry Potter”. Podobno piosenkarka nawet chciał poślubić aspirująca aktorka, a Emma była jego drugą kandydata po jego własnym chrześniaczka – Harriet Lester. Jest oczywiste, że książka Murray z tych pikantnych opowieści nie znikają z półek!